Czarny czwartek.

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Gość » 24 sie 2017, o 11:39

Na ulicy Piłsudskiego pożar. Na ul Piekarskiej wypadek.
Na górę

Postautor: Huiii » 24 sie 2017, o 11:49

Co się stało ?
Na górę

Postautor: Gość » 24 sie 2017, o 12:14

Pożar w bloku. Wypadek na przejsciu dla pieszych ranne 2 Ukrainki.
Na górę

Postautor: Redakcja » 24 sie 2017, o 14:18

http://tomaszow.lub.pl/dwie-obywatelki- ... ekarskiej/

Co do zdarzenia przy ul.Piłsudskiego to nie było pożaru, tylko zadymienie i nic poważnego tam się nie zdarzyło poza zrozumiałym strachem ludzi.
Na górę

Postautor: Gość » 25 sie 2017, o 09:43

super filmik, stoi banda babek i dziadków bo sensacja, afera sie dzieje.. jak ja mam dość ich, mieszkam w starym bloku i zawsze okupuja ławke pod klatką cały dzien od 6 do 21 gdakanie jak radio nadają, z dzieckiem nie wyjdziesz nie siądziesz na ławce bo całe życie zajęta, wynosząc smieci dokładny rentgen co panicz wynosi i czy przypadkiem puszki nie ma, z powrotem ze sklepu tak samo .. nie przejdziesz obok by nie zadali miliona pytań, niby z usmiechem, a tylko ich miniesz i juz ci plecy obsmarowują ...
Na górę

Postautor: Gość » 25 sie 2017, o 10:31

super filmik, stoi banda babek i dziadków bo sensacja, afera sie dzieje.. jak ja mam dość ich, mieszkam w starym bloku i zawsze okupuja ławke pod klatką cały dzien od 6 do 21 gdakanie jak radio nadają, z dzieckiem nie wyjdziesz nie siądziesz na ławce bo całe życie zajęta, wynosząc smieci dokładny rentgen co panicz wynosi i czy przypadkiem puszki nie ma, z powrotem ze sklepu tak samo .. nie przejdziesz obok by nie zadali miliona pytań, niby z usmiechem, a tylko ich miniesz i juz ci plecy obsmarowują ...
A co niby ci dziadkowie mają robić? Siedzieć w czterech ścianach i patrzeć w sufit ? Może dożyjesz takiego wieku i sam(a) zobaczysz czy będziesz siedzieć w zamkniętym mieszkaniu. A to, że są wścibscy, to inna sprawa, przyznaję ci rację :)
Na górę

Postautor: Gość » 25 sie 2017, o 19:35

Przynajmniej zlodzieje nie okradną ci mieszkania.To jest wieeeelki plus.Zamiast narzekać pogadaj czasem,zażartuj ,powiedz cos miłego.Mówie ci to skarb
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”