Dwa zespoły Rytm, który fajniejszy?

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: Gość » 19 kwie 2014, o 10:54

Hej. Są dwa zespoły Rytm w okolicach tomaszowa.

Który jest lepszy?
3 osoby, nie grają za stołami
http://zespolrytm.eu/

czy zespół ktory gra za stołami, w składzie 4 osoby http://www.zespolrytm.pl/??

Ktoś bawił sie na weselu z tym drugim zespołem??

Czekam na wasze opinie (nie reklamy, bo to widać )
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2014, o 11:21

W tych czasach granie za stołami? Ludzie opanujcie się. Od czego są goście na weselu? Jak zespół ma przerwę to można sobie pośpiewać samemu. Jak jestem na weselu i zespół przychodzi grać za stoły to coś mi się robi. Nie dość ze to zwyczaj z czasów gdzie głośniki nie istniały to jeszcze wygląda to mocno kiczowato i wcale nie świadczy o profesjonalizmie tak samo jak ciaganie zespołów pod domy zeby grali. Masakra i wies w XXI w. Skoro juz chce ktoś wesele w starym stylu to od początku do końca, w stodole a nie w restauracji 3 gwiazdkowej, do ślubu furmanka a nie lexusem, zamiast finlandi sam bimber, zespół grał godzinę i potem godzinę pil, a za piosenkę na zyczenie kultura wymagała żeby zapłacić co laska.Wiec albo hejta albo wiśta :-D
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2014, o 12:53

Gość pisze:W tych czasach granie za stołami? Ludzie opanujcie się. Od czego są goście na weselu? Jak zespół ma przerwę to można sobie pośpiewać samemu. Jak jestem na weselu i zespół przychodzi grać za stoły to coś mi się robi. Nie dość ze to zwyczaj z czasów gdzie głośniki nie istniały to jeszcze wygląda to mocno kiczowato i wcale nie świadczy o profesjonalizmie tak samo jak ciaganie zespołów pod domy zeby grali. Masakra i wies w XXI w. Skoro juz chce ktoś wesele w starym stylu to od początku do końca, w stodole a nie w restauracji 3 gwiazdkowej, do ślubu furmanka a nie lexusem, zamiast finlandi sam bimber, zespół grał godzinę i potem godzinę pil, a za piosenkę na zyczenie kultura wymagała żeby zapłacić co laska.Wiec albo hejta albo wiśta :-D


[***] racja :D
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2014, o 13:04

nie pytam łaskawco o twoje zdanie na temat grania za stołami, tylko kogoś kto bawił sie z tymi zespołami i może konkretnie sie o nich wypowiedzieć.
Twoje wypociny mam w dupie bo są bez sensu!
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2014, o 18:33

Zespoły do kompletu dla ludzi gustujacych w dresach ADADIS-a, butach REEBIK-a, sluchajacych disko polo na kaseciaku PANASKANIX-a.

Na górę

Postautor: Rocky113 » 20 kwie 2014, o 22:10

Gość pisze:W tych czasach granie za stołami? Ludzie opanujcie się. Od czego są goście na weselu? Jak zespół ma przerwę to można sobie pośpiewać samemu. Jak jestem na weselu i zespół przychodzi grać za stoły to coś mi się robi. Nie dość ze to zwyczaj z czasów gdzie głośniki nie istniały to jeszcze wygląda to mocno kiczowato i wcale nie świadczy o profesjonalizmie tak samo jak ciaganie zespołów pod domy zeby grali. Masakra i wies w XXI w. Skoro juz chce ktoś wesele w starym stylu to od początku do końca, w stodole a nie w restauracji 3 gwiazdkowej, do ślubu furmanka a nie lexusem, zamiast finlandi sam bimber, zespół grał godzinę i potem godzinę pil, a za piosenkę na zyczenie kultura wymagała żeby zapłacić co laska.Wiec albo hejta albo wiśta :-D


Nie przesadzaj... Za stołami gra się zazwyczaj maks.3-4 wejścia, i jeśli biesiadę zagra się przyzwoicie to goście nie mają zwykle nic przeciwko - a wręcz przeciwnie. A w pozostałych przerwach mogą sobie poprzyśpiewywać do woli...
Na górę

Postautor: Gość » 22 kwie 2014, o 21:15

Z tego co wiem to oba zespoły są w porządku. Tylko kto co lubi..
Na górę

Postautor: Gość » 23 kwie 2014, o 09:33

Jak dwa zespoły o takiej samej nazwie :roll: jeszcze w jednej okolicy coś tu śmierdzi.
Na górę

Postautor: Gość » 26 kwie 2014, o 18:44

Gość pisze:Jak dwa zespoły o takiej samej nazwie :roll: jeszcze w jednej okolicy coś tu śmierdzi.

nowy starszemu podłożył świnię:)
ktoś na cudzym dorobku się chce naskubać
Na górę

Postautor: Gość » 28 kwie 2014, o 18:24

to który jest nowy, a który stary?
Na górę

Postautor: vip » 29 kwie 2014, o 17:13

pierwotny rytm, prowadzony przez tego samego człowieka od początku to ten www.zespolrytm.pl
Na górę

Postautor: Gość » 29 kwie 2014, o 18:48

vip pisze:pierwotny rytm, prowadzony przez tego samego człowieka od początku to ten http://www.zespolrytm.pl

pokazać człowieka!
Na górę

Postautor: Gość » 30 kwie 2014, o 21:48

no i wlasnie o ten zespol sie rozchodzi. Co pan Leszek gra.

Jakieś opinie? bawiliscie sie przy nim?
Na górę

Postautor: vip » 1 maja 2014, o 08:38

Dajcie już z tym spokój. Jeden i drugi skład jest już na rynku bardzo długo, to chyba logiczne, że muszą być dobrzy, bo inaczej nie przetrwaliby tyle. Macie dwie strony, macie demo, można pojechać i posłuchać, pooglądać jeden i drugi. Nie oczekujcie wiarygodniej opinii po tomaszowskim forum...
Na górę

Postautor: Gość » 1 maja 2014, o 12:29

vip pisze:Dajcie już z tym spokój. Jeden i drugi skład jest już na rynku bardzo długo, to chyba logiczne, że muszą być dobrzy, bo inaczej nie przetrwaliby tyle. Macie dwie strony, macie demo, można pojechać i posłuchać, pooglądać jeden i drugi. Nie oczekujcie wiarygodniej opinii po tomaszowskim forum...


w końcu ktoś NORMALNIE się wypowiedział
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”