W jakim lokalu zrobić wesele?

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: Gość » 22 lip 2014, o 20:43

hej


no ja też planuję w Antku tylko odpowiedzcie mi co słyszeliście o jedzeniu tam bo to mnie najbardziej martwi ? jak z porcjami duże, małe, brakuje na stołach, smaczne itd ?
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2014, o 02:08

Jestem kamerzystą .Często jestem na weselach.Mój top to:
kapele:
1 Akord
2 Quantes
3 Kombinacja
4 Pryzmat
5 Relax
6 Intro
7 DJ PEX
8 Rytm

Lokale:

1 Antoni
2 Staropolska
3 Arkadia
4 Awokado
5 Zacisze
6 Xawier
7 Biesiada
8 Roztocze


Kamerzyści:
1 JA
2
3
4
5
6
7
8 :wink:
Na górę

Postautor: Gość » 3 sie 2014, o 20:01

Gość pisze:Jestem kamerzystą .Często jestem na weselach.Mój top to:
kapele:
1 Akord
2 Quantes
3 Kombinacja
4 Pryzmat
5 Relax
6 Intro
7 DJ PEX
8 Rytm

Lokale:

1 Antoni
2 Staropolska
3 Arkadia
4 Awokado
5 Zacisze
6 Xawier
7 Biesiada
8 Roztocze


Kamerzyści:
1 JA
2
3
4
5
6
7
8 :wink:

9. Prawdziwy dołbojeb jesteś
Na górę

Postautor: Gość » 4 sie 2014, o 07:19

Z tym Akordem to chyba trochę przesadziłeś, ostatnio byłem na weselu gdzie niby grali i masakra, za głośno, oczepiny fatalne, wokal wgrany, zero nowości i kawałków zagranicznych
Na górę

Postautor: Gość » 12 sie 2014, o 21:15

Najlepiej zapytaj osób, które FAKTYCZNIE robiły wesela w danych lokalach (podobnie z zespołami i kamerzystami) na forum i tak się prawdy nie dowiesz... za dużo jest "życzliwych" ludzi lub osób które same sobie reklamę robią a konkurencji antyreklamę.
Na górę

Postautor: tommass » 13 sie 2014, o 00:35

Gość pisze:Najlepiej zapytaj osób, które FAKTYCZNIE robiły wesela w danych lokalach (podobnie z zespołami i kamerzystami) na forum i tak się prawdy nie dowiesz... za dużo jest "życzliwych" ludzi lub osób które same sobie reklamę robią a konkurencji antyreklamę.

Nie wiem w ,którym zrobić wesele,ale wiem w którym nie robić poprawin.
Konkretnie na grilu . Będąc ostatnio na basenie w Arkadii ,nie wiem kto był bardziej zażenowany obecnością innych.
My na basenie (ok. 60,70 osób rozebranych do rosołu),czy goście weselni ubrani galowo ,tańczący przy nas.
Niby jedno z drugim nie ma wspólnego,ale niesmak jest.
Niekomfortowo się leżało,opalało,a i Oni na pewno nie czuli się swobodnie.
Na swoim weselu tak nie chcę.
Na górę

Postautor: harry » 5 lut 2015, o 18:25

Ostatnie opinie popieram tylko sprawdzone firmy a nie topy układane przez naj naj .... samo-reklamujących się na pierwszej pozycji. :!: Tylko gwarancja dobrej obsługi i zabawy !
Na górę

Postautor: siala » 16 lut 2015, o 23:36

wg mnie teraz poprawiła się jakość w Staropolskiej i Biesiadzie. Taki powiew świeżości w obu miejscach ;)
Na górę

Postautor: zygmun » 17 lut 2015, o 17:52

a szerzej trochę możesz?

O co Ci chodzi z tym powiewem świeżości?
Na górę

Postautor: Gość » 18 lut 2015, o 13:48

zygmun pisze:a szerzej trochę możesz?

O co Ci chodzi z tym powiewem świeżości?

I w jednej i w drugiej nie ma już much... Jest luty. Stąd ta świeżość.
Na górę

Postautor: Gość » 18 lut 2015, o 19:39

Nie ma w Tomaszowie dobrego lokalu.
Na górę

Postautor: masza » 19 lut 2015, o 17:51

A jak z podłogą w Zaciszu w TL?? Słyszałam ze śliska mocno, czy to prawda?? czy był ktoś ostatnio i może się wypowiedzieć?
Na górę

Postautor: Gość » 23 lut 2015, o 11:23

Słyszał ktoś może coś o tym nowym lokalu w Józefówce?? kiedy otwierają i jakie są warunki??
Na górę

Postautor: harry » 25 lut 2015, o 22:36

Ten lokal dość długo otwierają ale pewnie jak coś "drgnie" to zlecą się "muchy" z wizytówkami typu naj naj ... muzyka na żywo z pendriva rolanda gw8 itp. :panzielony:
Na górę

Postautor: emkaaaa » 3 mar 2015, o 22:58

masza pisze:A jak z podłogą w Zaciszu w TL?? Słyszałam ze śliska mocno, czy to prawda?? czy był ktoś ostatnio i może się wypowiedzieć?


Potwierdzam, podłoga mega śliska! Byłam tam ostatnio na weselu i gdyby nie mój świetnie tańczący narzeczony na bank skręciłabym nogę w kostce - podłogi mają zdecydowanie za śliskie do tańczenia w szpilkach :( inny mankament zacisza - niezmienny od lat - piekielna duchota latem. Niby lokal ma klimatyzacje a w trakcie wesela jak sie ludzie bawią na parkiecie jakoś jej nie czuć, jakby jej w ogóle nie włączali. Efekt taki że goście weselni nie mogą wytrzymać w środku i uciekają na zewnątrz sie dotlenić bo w lokalu nie ma czym oddychać.
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”