szukam zespołu na wesele

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: Gość » 10 lip 2014, o 13:33

A na co wam wszystkim zespół ludzie moda już idzie do przodu a wy sie cofacie do tyłu bo jak zespołu nie bedzie to co i wesela też paranoja teraz moda na dj-ów u nas grał DjWienio i było super to samo zagra co zespół a nawet i lepiej wesele weselem ale koszty też są bo zespół bierze dwa razy wiecej niż dj. za te pieniądze co bym miała dać na zespół to wolałam sobie pojechać na wycieczkę z mężem takie jest moje zdanie i już.
Na górę

Postautor: Gość » 10 lip 2014, o 13:37

Anga pisze:Veegas i Power Play biorą po 6000 tys za wesele jednodniowe. To są już gwiazdy. Szczególnie PP.

Jeżeli chodzi o Rytm to są dwa. jeden z łaszczówki (ten bardziej medialny, 3 osobowy- strona dosyć rozbudowana i aktualizowana często), a drugi z Tla z Kopernika (tam wokalistke mają zajebistą! Uwazam, że lepszą niż z Kombinacji - playback przez całe wesele.
Śpiewała nawet w chorkach u Kozidrak. Jeżeli chcemy ich posłuchać to można umówić sie z właścicielem zespołu, bardzo miły i cierpliwy Pan. pokazuje najświeższe nagrania z wesel. Widać, że grają na żywo, bo od czasu do czasu słowa sie pomylą albo coś w tym stylu).

Oba te zespoły liczą sobie za wesele dwudniowe około 3500-4000zl.

Quantes nie wiem jak tam sobie radzą.

Natomiast Relax nawet spoko, tylko bardziej dla młodego towarzystwa. 2dniowe wesele ok 4000zl.

A wszystko to wiem, bo sama planuje wesele i sie dowiadywałam tu i ówdzie.

gwiazdy też potrafią zrypać wesele niestety dlatego płacić tyle za zespół to smieszne jest
Na górę

Postautor: Gość » 10 lip 2014, o 16:08

Gość pisze:A na co wam wszystkim zespół ludzie moda już idzie do przodu a wy sie cofacie do tyłu bo jak zespołu nie bedzie to co i wesela też paranoja teraz moda na dj-ów u nas grał DjWienio i było super to samo zagra co zespół a nawet i lepiej wesele weselem ale koszty też są bo zespół bierze dwa razy wiecej niż dj. za te pieniądze co bym miała dać na zespół to wolałam sobie pojechać na wycieczkę z mężem takie jest moje zdanie i już.


I to jest dobry sposób na oszczędzanie... najlepiej zrobić wesele np. w sobotę na dyskotece gdzieś tam. Płacisz tylko za wjazd, bilet każdy z gości kupi sobie w ramach prezentu dla mlodych... po 2 mamroty na głowę i heja do rana.
Na górę

Postautor: Gość » 10 lip 2014, o 23:38

Na weselu u mojego znajomego w pierwszy dzień grał ,,zapsół".
Cały czas robili przerwy,bo to,bo tamto ,a tego nie gramy,jakieś smęty ,,puszczali",jak się goście rozbawili ,to oni do domu bo zmęczeni.
Drugi dzień grał DJ z Zamościa,nie pamiętam jaki,ale dopiero to było to.Dla starszych i młodszych,prowadził konkursy i zabawy .Było zaje.....cie.Młodz po weselu żałowali , żę nie grał 2 dni.
Na górę

Postautor: Gość » 12 lip 2014, o 09:58

Gość pisze:Na weselu u mojego znajomego w pierwszy dzień grał ,,zapsół".
Cały czas robili przerwy,bo to,bo tamto ,a tego nie gramy,jakieś smęty ,,puszczali",jak się goście rozbawili ,to oni do domu bo zmęczeni.
Drugi dzień grał DJ z Zamościa,nie pamiętam jaki,ale dopiero to było to.Dla starszych i młodszych,prowadził konkursy i zabawy .Było zaje.....cie.Młodz po weselu żałowali , żę nie grał 2 dni.


W każdym fachu trafiają się partacze, którzy szukają swoich ofiar w takich miejscach jak to pseudo forum.
Na górę

Postautor: wiolaa » 23 lip 2014, o 20:27

witam polecam zespol Intro http://grupa-intro.pl/ panowie grali u mnie na weselu goscie bawili sie do bialego rana . wszyscy byli zachwyceni tym zespolem . skład sklada sie z samych panow ale z takim wokalem Pana Rafala wokalistki nie potrzebuja. goraco polecam
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2014, o 10:52

A ja polecam zespół STANDARD.

http://grupastandard.proste.pl/

Młodzi ludzie ale bardzo profesjonalni. Można się z nimi ze wszystkim dogadać. Bardzo fajnie grają i potrafią zabawić ludzi.
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2014, o 11:16

Gość pisze:A ja polecam zespół STANDARD.

http://grupastandard.proste.pl/

Młodzi ludzie ale bardzo profesjonalni. Można się z nimi ze wszystkim dogadać. Bardzo fajnie grają i potrafią zabawić ludzi.

Co to za teksty"fajnie grają"??? ja fajnie pierdzę, konkrety jakieś czy graja nowości zagraniczne na życzenie itp? jaki wocal czy na żywo jakie zabawy biesiada itp
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2014, o 13:42

Na tym forum to wesela szukają zespoły,żałosne.
Na górę


Postautor: Gość » 29 lip 2014, o 10:23


łoj :shock: jakie bjoderka :shock:
Na górę

Postautor: Gość » 1 sie 2014, o 09:45

Czy otrzymał któryś z zespołów z naszego regionu takiego maila:

"Szanowni Państwo,
Na stronie xxx (moja strona) udostępniane są utwory skomponowane i napisane między innymi przez twórców reprezentowanych przez Stowarzyszenie Autorów ZAiKS.

Zgodnie z art. 8 ust. 1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, zwanej dalej “ustawą”, prawo autorskie przysługuje twórcy, o ile ustawa nie stanowi inaczej. Twórcy zatem przysługuje wyłączne prawo do korzystania z utworu i rozporządzania nim na wszystkich polach eksploatacji oraz do wynagrodzenia za korzystanie z utworu (art. 17 ustawy).

Jakiekolwiek wykorzystanie utworu chronionego jest dozwolone tylko po uzyskaniu uprzedniego zezwolenia. W wyniku zawarcia odpowiedniej umowy autor może upoważnić inne osoby do korzystania z utworu. Umowa o korzystanie z utworu, zwana licencją, musi obejmować pola eksploatacji wyraźnie w niej wymienione (art. 41 ust. 2 ustawy). Jeżeli z umowy nie wynika, że udzielenie licencji nastąpiło nieodpłatnie, twórcy przysługuje prawo do wynagrodzenia (art. 43 ust. 1 ustawy).

Przypominamy również, iż działalność prowadzona bez zgody uprawnionych podmiotów jest działalnością bezprawną i zgodnie z at. 116 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych podlega karze.

W związku z powyższym uprzejmie prosimy o stosowne wyjaśnienia na piśmie w trybie pilnym, czy uzyskaliście Państwo zgodę na wykorzystywanie w Internecie zamieszczonych tam utworów.

Z poważaniem
Andrzej Kuśmierczyk
Kierownik Wydziału Licencji i Inkasa
Stowarzyszenia Autorów ZAiKS"


Zapewne chodzi im o utwory demo.
Aranże mam wykonane przez siebie, bądź zakupione w sieci (midi,mp3).
Nie mam żadnej umowy z zaiks'em itp.

Co o tym sądzicie? Co z tym zrobić?
Na górę

Postautor: Gość » 3 sie 2014, o 14:03

mas zprzejebane.

nie wolno bez tantiem wykorzystywać czyjejś twórczości. już kolego cię mają i wiele innych zespołów też.

za jeden miesiąc do 20 utworów demo na stronie liczą ok 200zł - więc policz sobie ile lat miałeś stronę i ile tam było utworów a rachunek wyjdzie ci prosty
Na górę

Postautor: Gość » 7 sie 2014, o 11:30

Gość pisze:

łoj :shock: jakie bjoderka :shock:

oj za tyle osób to kasy by poszło ohho :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 7 sie 2014, o 11:39


szczerze nie podoba mi się może komuś ale nie mi badziewie i jakby tak mieli grać takie piosenki a w szczególności śpiewać u mnie na weselu to ja dziękuje za taki zespół i nudy nudy a jeszcze tyle osób opłacić no niestety ale duże koszty
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”