Sylwester 2014

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: seniu99 » 19 lis 2014, o 21:01

Chciałbym się wybrać z żoną na sylwestra, czy ktoś może polecić jakiś lokal, gdzie zapowiada się dobra zabawa.
Prosze bez żadnych disów
Na górę

Postautor: Roksi » 19 lis 2014, o 23:07

Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2014, o 10:26

Podbijam:) również chcemy sie wybrać ma sylwestra coś proponujecie?
Na górę

Postautor: 98754 » 20 lis 2014, o 13:02

Widziałam ogłoszenie z Biesiady i cena konkurencyjna bo coś koło 300 złotych. Pewnie luksusów nie ma, z tego co widziałam na plakacie to typowo, to co wszędzie. Oby tylko zespół był jakiś ok :wink: ..
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2014, o 13:48

seniu99 pisze:Chciałbym się wybrać z żoną na sylwestra, czy ktoś może polecić jakiś lokal, gdzie zapowiada się dobra zabawa.
Prosze bez żadnych disów

zależy w jakim wieku jesteście, na jakie zespół i gdzie i za jaką kasę
bo np. jak będzie grał zespół jak na weselu usia susia żadnych nowości z reszto wiadomo o co chodzi to ja bym nie szedł na taką imprezę i na byle jakie granie
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2014, o 20:16

Gość pisze:
seniu99 pisze:Chciałbym się wybrać z żoną na sylwestra, czy ktoś może polecić jakiś lokal, gdzie zapowiada się dobra zabawa.
Prosze bez żadnych disów

zależy w jakim wieku jesteście, na jakie zespół i gdzie i za jaką kasę
bo np. jak będzie grał zespół jak na weselu usia susia żadnych nowości z reszto wiadomo o co chodzi to ja bym nie szedł na taką imprezę i na byle jakie granie

Tak tak a jak wypijesz kilka głębszych to sam polecisz do zespołu i powiesz żeby ci weekenda albo boysa zagrali .
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2014, o 22:44

98754 pisze:Widziałam ogłoszenie z Biesiady i cena konkurencyjna bo coś koło 300 złotych. Pewnie luksusów nie ma, z tego co widziałam na plakacie to typowo, to co wszędzie. Oby tylko zespół był jakiś ok :wink: ..


byłem z zoną w tamtym roku zabawa przednia:)
Na górę

Postautor: Gość » 23 lis 2014, o 16:28

Będzie oficjalne otwarcie w Sylwestra - polecam to miejsce https://pl-pl.facebook.com/pages/Dom-We ... 2358495498 ponoć już miejsca zarezerwowane prawie na styk 8)
Na górę

Postautor: Gość » 25 lis 2014, o 00:40

plakat Biesiady ściągnięty z ich facebooka, czyżby podwyżka?
Na górę

Postautor: Gość » 25 lis 2014, o 16:03

2 sale mają być. Obniżka, bo 300 zł bez jakichś zniżek. No i co by nie było to jednak się opłaca za te stówki pójść + alkohol
Na górę

Postautor: isia » 26 lis 2014, o 21:01

Też byśmy poszli ale w " Biesiadzie " tam tylko cały czas gra jeden zespół - cały sezon :roll: .
Na górę


Postautor: ewel » 30 lis 2014, o 17:51

A w avocado robią Sylwestra?
Na górę

Postautor: Gość » 2 gru 2014, o 18:37

isia pisze:Też byśmy poszli ale w " Biesiadzie " tam tylko cały czas gra jeden zespół - cały sezon :roll: .

no to jest akurat chore, hitem imprez Jesteś Szalona. W tym roku inny zespół, cena fajna ale też nie wiadomo co to :p
Na górę

Postautor: Gość » 2 gru 2014, o 22:49

Gość pisze:W tym roku inny zespół, cena fajna ale też nie wiadomo co to :p



http://www.grupamakro.pl/muzyka.html
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”