zespół na weselicho

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: gosc21 » 18 maja 2015, o 17:57

...
Na górę

Postautor: zocha » 28 maja 2015, o 18:21

U mnie na weselu grał zespół arto i szczerze polecam, cene mają odpowiednią do jakości ich usługi. Mnie zaskoczył pełen profesjonalizm u tak młodych ludzi. Jeden z nielicznych zespołów w którym wokaliści nie piją co później odbija sie na zrozumiałość tego co mówią przez mikrofon. Ja z mężem jestesmy mega zadowoleni z tego zespołu, a i gościom sie podobało, kilka osób z rodziny pobrało od nich wizytówki takze musiało sie podobać :) . Młodzi i mega sympatyczni ludzie :)
Na górę

Postautor: Gość » 28 maja 2015, o 22:18

To bardzo nie dobrze ze nie piją,bo jest taki stary przesąd sprawdza się w 99% , - Jeżeli każdy pełnoletni uczestnik wesela za zdrowie i szczęście pary młodej nie wypije to taka para długo razem w miłości nie pożyje,dlatego przez różnych sztywniaków jest tyle rozwodów
Na górę

Postautor: Gość » 29 maja 2015, o 07:58

święte słowa i to prawdziwe :)
Na górę

Postautor: roni » 7 wrz 2015, o 21:50

rytm z Rogóźna najlepszy . Najlepsza muza z pena Jurasa :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 7 wrz 2015, o 22:57

najlepszy jest MÓJ ZESPÓŁ !!!
po co jakieś reklamy innych zespołów?
Na górę

Postautor: jack9 » 9 wrz 2015, o 23:27

Coście się uczepili rytmu jurasa skoro umiejętnie symuluje ,że "gra " to też jest to sztuką - pantomimy .
Na górę

Postautor: Gość » 11 wrz 2015, o 10:23

jakieś opinie o zespole crush?
Na górę

Postautor: Gość » 11 wrz 2015, o 22:10

http://www.tomaszów-lubelski.pl/forum/viewtopic.php?f=12&t=96436&sid=e32daafdf8c201b57c3737cd6b145654
Na górę

Postautor: Gość » 27 wrz 2015, o 09:55

dinozaur pisze:
Ty-grys pisze:E no nie rób jaj... - "grają i śpiewają na żywo..." Coś ci się pomyliło albo jako człowiek z tego zespołu ŁŻESZ!!!! Ostatnim zespołem w Tomaszowie grającym w całości imprezy na żywo był zespół.... () ale było to w latach 90-tych. A może się mylę - oświećcie mnie!
Pozdrawiam


Pewnie nie wielu ten zespół pamięta, ale to był ostatni zespół nie tylko z Tomaszowa ale wogle z całego regionu co grał 100 % na żywo na zabawach zespół "AGENT" już go dawno nie ma :(
Ale to był jednak klimat...


Zespół AGENT nadal gra i ma się dobrze.
Dokładnie ten zespół miałem na myśli pisząc o graniu na żywo tylko że nie chciałem robić krypto reklamy.[/quote]
Dokładie tak było do czasu kiedy dwóch odeszło z zespołu Agent i grają teraz w zespole Wigor.
Na górę

Postautor: Gość » 27 wrz 2015, o 10:09

Pewnie nie wielu ten zespół pamięta, ale to był ostatni zespół nie tylko z Tomaszowa ale wogle z całego regionu co grał 100 % na żywo na zabawach zespół "AGENT" już go dawno nie ma :(
Ale to był jednak klimat...[/quote]

Zespół AGENT nadal gra i ma się dobrze.
Dokładnie ten zespół miałem na myśli pisząc o graniu na żywo tylko że nie chciałem robić krypto reklamy.[/quote]
Dokładie tak było do czasu kiedy dwóch odeszło z zespołu Agent i grają teraz w zespole Wigor.[/quote]
A to ci dwaj z starego dobrego agentu https://www.planujemywesele.pl/39856-zespol-wigor
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2015, o 15:52

witam. ostatnio troszkę szukałem na necie zespołu na wesele i trafiłem na spoko kapelę z tomaszowa, nawet kiedyś bywałem na ich imprezach. myślałem że juz nie nie grają, a tu miła niespodzianka....
https://www.facebook.com/groups/943064029048133/
https://www.youtube.com/user/bartez242
pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2015, o 18:08

Źle skonstruowana samoreklama
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2015, o 18:39

Czy ty gosciu dobrze orientujesz sie co to jest granie na ZYWO,tj.np.czterech ludzi ,ktorzy wiedza co to jest instrument i jak sie z nim obchodzic ,to jest granie na ZYWO.
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2015, o 14:22

Gość pisze:jakieś opinie o zespole crush?


Nie polecam. nie dawno zanim na salę przyjechała para młoda już byli zbetonowani i musiał przyjeżdżać inny zespół bo nawet nie byli w stanie przywitać pary młodej gdy podjechała na salę. Wynosili ich przed pierwszym tańcem. Tragedia - głośno o tym w naszych stronach.
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”