opinie lokal na wesele 2016r

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: Gość » 27 wrz 2015, o 16:36

Tylko w naszych stronach płaci sie za ,,urzadzenie wesela" z gory.Czegos takiego nie ma w całej Polsce a w duzych miastach- restauracjach szczegolnie. Kazdy szanujacy sie restaurator wie , ze zarowno jemu jak i drugiej stronie moga pokrzyzowac sie plany a o potrawach juz nie wspomne, wtedy jest mozliwosc negocjacji i obnizenia kosztów. Niestety tego tutaj nie ma ! nawet za cos niejadalnego zaplaciles-wiec do kogo pretensja?-sami sobie płacac wczesniej ukrecacie bat :idea: ,wiec nic dziwnego , ze was robia w .........-pomyslcie na przyszłosc, a restauratorzy sa duzo bardziej od was madrzejsi :idea:
Na górę

Postautor: Gość » 28 wrz 2015, o 09:20

Byłam na weselu w Krakowie w restauracji na Starym Miescie,( cena od osoby nawet nie wspomne),ale przy zamawianiu lokalu i meni wpłata 10% uzgodnionej kwoty, reszta po odbytej imprezie do 3 dni !!!! a u nas ? kazdy niech sobie odpowie,jesli została zapłacona cala kwota jednorazowo to nie mamy wpływu na to co nam serwuja bez mozliwosci reklamacji i negocjacji
Na górę

Postautor: Gość » 29 wrz 2015, o 23:46

W lipcu robiłem wesele w Xavierze w Lubyczy i gorąco polecam. Wszystko wyszło super, sala ładna, duża, jedzenia wystarczająco, napojów również. Do dyspozycji chłodnia o rozsądnych rozmiarach na ciasta i alkohol. Miły kontakt i ogólnie można bardzo dobrze dogadać się z Panią Elizą na temat wystroju sali, ustawienia stołów itp. Obsługa również super, dziewczyny pod koniec siedziały z gośćmi i gadały (nie żeby było to na minus, niczego w tym czasie nie brakowało gościom jakby co), tańczyły tak więc polecam w 100% Xavier. Dodatkowym plusem jest hotel na górze, bardzo elegancki apartament dla pary młodej, świetna kabina prysznicowa z hydromasażami w której można się zregenerować po weselu no i oczywiście cena za pokoje, płaci się od osoby, nie od pokoju więc jest to naprawdę bardzo uczciwe, jeśli chcemy możemy zarezerwować pokoje na czas wesela tylko dla gości. Super stół wiejski w cenie wesela. Baliśmy się że będzie brakowało jedzenia i mimo że goście jedli naprawdę sporo to jeszcze dużo jedzenia zostało nam do zabrania. Za całe wesele w Xavierze wyszło nam 20 tys. zł. Wesele było na +/- 150-160 osób bo już dokładnej liczby nie pamiętam. Było to oczywiście wesele jednodniowe. Również na plus kontakt z Ojcem Pani Elizy który czuwał pod nieobecność córki kiedy ustawialiśmy winietki jak i również na drugi dzień gdy zabieraliśmy resztę jedzenia. Jestem szczerze bardzo zadowolony, dla wielu moich gości był to bardzo mało znany lokal, większość 4/5 gości wiedziała tylko że w lubyczy jest taki lokal jak Xavier ale nic więcej, po weselu byli bardzo miło zaskoczeni i zadowoleni. Polecam, polecam, polecam
Na górę

Postautor: Gość » 2 paź 2015, o 09:53

A ja polecam lokal "Kresówka" w Lubyczy Królewskiej. Bardzo mila obsluga, jedzenie bardzo dobre i dają tyle że sporo jeszcze zostaje a nie jak w innych przereklamowanych tomaszowskich lokalach dadzą po plasterki wędliny na głowę i nie wiadomo czy to jesc czy zostawić na później. No i klimat we wspomnianym lokalu calkiem inny niż te wszystkie szablonowe lokale,tylko cztery ściany,stopy i krzesła. Na prawdę bardzo polecam,kto nie wierzy niech pojedzie i obejrzy zanim napisze że mu nie pasuje w końcu z Tomaszowa daleko nie jest.
Na górę

Postautor: GusiaT » 23 paź 2015, o 00:15

A co powiedzie na temat HOTEL ANTONI, DĘBOWY DWÓR na Rudzie Różanieckiej i restauracji PAŁACOWA w Narolu? Warto?
Na górę

Postautor: antonio » 20 lis 2015, o 21:21

A czy ktoś słyszał o stadninie pod lasem w Dąbrowie Tomaszowskiej ponoć jest t nowy hotel i miejsce na tego typu imprezy
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2015, o 21:40

Super lokal z klimatem, pyszne jedzenie, byłem i polecam
Na górę

Postautor: tyysysty » 25 lis 2015, o 22:36

antonio pisze:A czy ktoś słyszał o stadninie pod lasem w Dąbrowie Tomaszowskiej ponoć jest t nowy hotel i miejsce na tego typu imprezy

TAAAAAA HOTEL :lol: i garaże podziemne :D
Na górę

Postautor: gosciu » 27 lis 2015, o 21:57

No to chyba dawno tam byłeś jest hotel 3 gwiazdkowy super miejsce na małe wesele polecam
Na górę

Postautor: Gość » 4 gru 2015, o 08:17

Polecam Avokado fajny lokal jedzenie ok.
Na górę

Postautor: tom84 » 4 gru 2015, o 10:56

Gość pisze:Polecam Avokado fajny lokal jedzenie ok.


Byłem tam na dwóch weselach i też polecam. Dobre jedzenie, sala ładna i przestronna.
Na górę

Postautor: Gość » 4 gru 2015, o 12:01

tom84 pisze:
Gość pisze:Polecam Avokado fajny lokal jedzenie ok.


Byłem tam na dwóch weselach i też polecam. Dobre jedzenie, sala ładna i przestronna.

lokal lokalem ale najważniejsza jest dobra muzyka wtedy impreza wychodzi bo jak lipny zespół to i lipne wesele :)
Na górę

Postautor: tom84 » 4 gru 2015, o 12:35

Gość pisze:
tom84 pisze:
Byłem tam na dwóch weselach i też polecam. Dobre jedzenie, sala ładna i przestronna.

lokal lokalem ale najważniejsza jest dobra muzyka wtedy impreza wychodzi bo jak lipny zespół to i lipne wesele :)


Co prawda to prawda. Z dobrym zespołem to i w byle jakim lokalu można się dobrze bawić. Ale jak ludzie sztywni to i zespół nie pomoże :) A na sztywność to najlepsza wódka :D
Na górę

Postautor: Gość » 7 gru 2015, o 18:20

Avokado super lokal z dobrą obsługą i smacznym jedzeniem 8)
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”