Restauracja wenecka

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: Gość » 12 paź 2007, o 08:16

Anonymous pisze:w granicach 11-13 zł, piwo tyle samo co wszędzie 4 zł lub wyżej


W wielu lokalach piwo jest tańsze :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2007, o 08:44

w jakich np?w lokalu "pod meliną" czy "pod gwiazdami"?- może w typowej zulerni dla uciekających ze szkoly małolatow jestm ale w normalnym lokalu?
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2007, o 08:59

Drogi właścicielu nie broń zajadle swojego lokalu tylko pomajstruj przy cenach, a zniknie widmo bankructwa.
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2007, o 09:13

Drogi właścicielu nie broń zajadle swojego lokalu tylko pomajstruj przy cenach, a zniknie widmo bankructwa.


ludzie czy wy macie sztystko normalnie pod sufitem???? Jestem jedynie KONSUMENTEM a nie właścicielem. a chwalę restaurację, bo jest godna polecenia i tyle
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2007, o 23:53

I tak tam nigdy nie pójdę.Nie musi pan chwalić swojego lokalu.Ja chodzę do Valentino,Pikolo,Pod piątką.Bardzo mi tam smakuje,i jest ok. DŻONY.
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2007, o 20:37

Anonymous pisze:w granicach 11-13 zł, piwo tyle samo co wszędzie 4 zł lub wyżej
MYLISZ SIĘ CO DO CENY PIWA .W PIKOLO NA KOŚCIELNEJ PIWO JEST PO 3.3 ZA 0.5 L.NIE PISZ WIĘC BZDET ŻE TYLE SAMO CO WSZĘDZIE.....
Na górę

Postautor: Zamościanin » 14 paź 2007, o 22:47

a my mamy TelePizze, Verone - pyszne są :)
Na górę

Postautor: gosc:) » 19 paź 2007, o 23:15

nie wiem dlaczego jest takie nastawienie do weneckiem
co byscie chcieli? narzekacie na bardzo ładny lokal i z dobrym jedzeniem za niewielka cene, porownywalna z pizzerami i obsluga jest nie tak jak w innych ze sam latasz;( pojdz tam i komentuj
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2007, o 21:03

byłem kolego tam niejedno wiele razy ...lokal ogolnie ładny,czysty,schludny...ale jesli chodzi o jedzenie to sie przyjacielu mylisz jest bardzo przecietne ...ale skoro byles w swoim zyciu tylko tam no to masz radoche i chwal... :D :shock: :? 8) :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2007, o 21:56

po emotikonkach widać że nie wiesz czego chcesz
Na górę

Postautor: Gość » 14 sty 2008, o 16:44

jest spoko fajny klimat
Na górę

Postautor: Gość » 17 sty 2008, o 07:31

Ta restauracja byłaby bardzo miła gdyby nie jeden aspekt, otóż bardzo dziwne a zarazem irytujące jest, to że nie mozesz spokojnie niczego zjesc bo zza baru ciagne zaglada barman lub barmanka patrząc czy juz skonczyles, jesli skonczyles podejdzie i zabierze talerz, a tak byc nie powinno skoro gosc jeszcze nie odszedł od stołu, jakby tego było mało jesli cos konsumujesz i np chcesz chwilke odetchnąć i poprostu odkładasz na chwile sztuce, wtedy rowniez podchodzi barman i pyta "przepraszam moge juz zabrac ??" ja mu na to "prosze pana czy pan nie widzi ze nie skonczylem ?? " .... to jest bardzo dziwne, to raczej restauracja dla konsumpcji, o dobry klimam tu trudno chociazby z tego wzgledu.
Na górę

Postautor: czytelnik123 » 22 sty 2008, o 15:44

Przecież to speluna, o czym wy piszecie?! Właściciel założył posta (cud ,że umiał), zamów tam np. pizzę i w innym lokalu to zobaczysz albo pierogi, taki bar pod lasem go kładzie. Zresztą niech napisze ktoś kto tam był a nie właściciele
Na górę

Postautor: Miro » 22 sty 2008, o 17:07

Dobrze ze juz na listopadowej jest nowy lokal otwarty.Szyldow brak ale juz czynny.Moze tam bedzie lepiej
Na górę

Postautor: Tetysia:* » 26 sty 2008, o 21:23

czytelnik123 pisze:Przecież to speluna, o czym wy piszecie?! Właściciel założył posta (cud ,że umiał), zamów tam np. pizzę i w innym lokalu to zobaczysz albo pierogi, taki bar pod lasem go kładzie. Zresztą niech napisze ktoś kto tam był a nie właściciele


Ej ty chyba nie wiesz co to jest speluna... mieszkam niedaleko Weneckiej i nie widze tam takich ludzi jak np w Perelce... wiec sie zastanow co tam piszesz i z twojego postu wynika ze tam nie byles/as skoro piszesz: "Zresztą niech napisze ktoś kto tam był"... wiec tam sie lepiej przejdz a nie piszesz i obrazasz takie miejsce w ciemno... :?
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”