Gdzie na andrzejki?

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: Gość » 7 lis 2014, o 09:44

toddi pisze:
Gość pisze:nie chodzi ze ze wsi i że disco polo ale przy czym da sie bawić przy jakiej muzyce przecież nie każda jest do
tańczenia i dlatego bez disco polo się nie obejdzie nie ma co zaprzeczać że jest inaczej a ludzie którzy sie wstydzą ze słuchają disco polo to paranoja ja mam gdzieś niech sie śmieją ale najlepsza jest zabawa właśnie przy disco polo :P

Cała Polska bawi się w klubach bez disco polo(nie dotyczy zamojskiego i białostockiego).
Studiowałem w Krakowie,tam nikt tego nie słucha,nikt przy tym się nie bawi.Tak więc można.
Większość osób ,które znam z TL po prostu nie chodzi do lokali gdzie to grają .
Trudno jednak powiedzieć osobom które tego słuchają ,że macie prostacki gust.
Zaraz się wszyscy buchają-bo jak nie polo to co?

otóż to a w tych stronach tańczy się przy disco polo i już bo do tańczenia jest najlepsze co kraj to obyczaj i nie zmienicie tego
Na górę

Postautor: Gość » 7 lis 2014, o 09:46

toddi pisze:
Gość pisze:nie chodzi ze ze wsi i że disco polo ale przy czym da sie bawić przy jakiej muzyce przecież nie każda jest do
tańczenia i dlatego bez disco polo się nie obejdzie nie ma co zaprzeczać że jest inaczej a ludzie którzy sie wstydzą ze słuchają disco polo to paranoja ja mam gdzieś niech sie śmieją ale najlepsza jest zabawa właśnie przy disco polo :P

Cała Polska bawi się w klubach bez disco polo(nie dotyczy zamojskiego i białostockiego).
Studiowałem w Krakowie,tam nikt tego nie słucha,nikt przy tym się nie bawi.Tak więc można.
Większość osób ,które znam z TL po prostu nie chodzi do lokali gdzie to grają .
Trudno jednak powiedzieć osobom które tego słuchają ,że macie prostacki gust.
Zaraz się wszyscy buchają-bo jak nie polo to co?

cała Polska :?: no ciekawe bardzo pierwsze słyszę że aż cała :lol:
Na górę

Postautor: asdas » 27 sty 2015, o 00:09

w dupie
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”