opinie lokal na wesele 2016r

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: Gość » 29 kwie 2015, o 08:38

poszukuje świeżych opinii na temat poziomu lokali na wesele na 2016r
Na górę

Postautor: Gość » 29 kwie 2015, o 09:42

Spodziewaj sie samych negatywnych,antyreklama jest wręcz przez tomaszowiaków uwielbiana.Wszystko co związane z weselem,ślubem już zostało tu skrytykowane.Oczywiście większość opinii wyssanych z palca.A może to pytanie to po prostu kolejna prowokacja żeby jechać po lokalach...
Na górę

Postautor: Gość » 1 maja 2015, o 14:53

zgadza się to jest forum gdzie wszyscy po wszystkich jadą i nie ma co się sugerować anty opiniami najlepiej opini zasięgać u ludzi co byli albo robili wesela. ja polecam arkadie antek i staropolska
Na górę

Postautor: sokol234 » 1 maja 2015, o 18:07

Witam serdecznie. Pracuje w branży weselnej i znam lokale w naszej okolicy.



- Roztocze ( Krasnobród )
- Szewska Pasja ( Tyszowce )
- Orfeusz ( Tyszowce )
- Biesiada ( Tomaszów )
- Staropolska ( Tomaszów )
- Myka ( Zamość )
- Zajazd Dworek ( Mircze )

Pozdrawiam !
Na górę

Postautor: Gość » 4 maja 2015, o 09:41

co tam lokal wesele wychodzi tylko wtedy jak masz dobry zespół czy Dj a nie lokal jaki by nie był on wesela nie rozkręci jak muzyka dobra to i w stodole bedzie udane
Na górę

Postautor: hifi43 » 9 maja 2015, o 16:44

Mylisz się kolego. Dobre wesele zależy tylko od gości. Jak Ci najdzie sztywniaków to żebyś jak chciał imprezy nie obudzisz. Żaden zespół i żaden lokal nie sprawi że goście będą się dobrze bawić. To zależy tylko od nich, dzięki nim "buduje" się atmosfera na sali i dalej to kapela jakoś ciągnie. Ale uwierz mi żeby jak grali i co nie grali jak się nie chcą bawić to żebyś nie wiem co robił będzie leeepa.

pozdro
Na górę

Postautor: gosc23 » 18 maja 2015, o 17:58

...
Na górę

Postautor: Gość » 19 maja 2015, o 20:20

antek arkadia
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2015, o 12:18

Zacisze
Na górę

Postautor: jozek78 » 23 lip 2015, o 16:53

nie ma to jak za starych dawnych czasów,stodoła najlepsza
Na górę

Postautor: izy » 9 wrz 2015, o 23:45

No i zaczęło się , teraz tylko obojętnie gdzie aby grał rytm jurasa satysfakcja murowana he he .
Na górę

Postautor: Gość » 11 wrz 2015, o 10:22

ja tam polecam kryształową w józefowie, byliśmy ostatnio na weselu i właściwie nawet nie ma do czego się przyczepić.
Na górę


Postautor: Jeromi » 11 wrz 2015, o 11:37

Gdzie się podziały tamte prywatki?
Na górę

Postautor: Gość » 27 wrz 2015, o 15:45

Ja też byłem na tym weselu i bawiłem się świetnie,jak większość gości ale jak wiadomo jedni idą się bawić a inni aby obsmarować wszystkich i wszystko.O żadnej reklamacji nic mi nie wiadomo i na temat potraw słyszałem same pozytywne opinie.Pierwszego i drugiego dnia po weselu szef kazał zabierać wszystkie potrawy ponieważ drugi raz ich na stół nie postawi i po prostu wyrzuci.O zatruciu też mi nic nie wiadomo chyba że ta osoba co pisała zatruła się własnym jadem.Klimatyzator owszem zepsuł się bo nic nie jest wieczne a te prace remontowe to ekipa która go naprawiała.Pokoi do wynajęcia nie wystarczyło dla wszystkich i logicznie myśląc jeżeli nie miał wolnych pokoi to gdzie miał położyć jednego na drugim.Właściciel zrobił już kilkadziesiąt wesel i na pewno ma większe doświadczenie niż osoba która pisze ta wszystkie bzdury.Nie rozumiem jednego,jaki miałby interes właściciel żeby skłócić ze sobą rodziny.Jak dla mnie lokal jest jak najbardziej do polecenia,duża sala gościnna jak też do zabawy,ładne otoczenie,profesjonalne podejście.Wstyd,żeby na forum opisywać wesele własnej siostry,wstyd
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”