Kto będzie Wójtem Gminy Jarczów?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: obs » 15 kwie 2014, o 17:11

dziadostwo, za te stołki w gminie co już po 3 z rodziny na jednym siedza daliby sie porąbać ,żenada ,już po prostu nie można na to patrzec
Na górę

Postautor: Gość » 15 kwie 2014, o 22:40

obs pisze:dziadostwo, za te stołki w gminie co już po 3 z rodziny na jednym siedza daliby sie porąbać ,żenada ,już po prostu nie można na to patrzec

taka Jarczowska, DYNASTIA odcinek 654214 :lol: i trwać będzie!!!
Na górę

Postautor: Gość » 15 kwie 2014, o 22:44

słyszałem o jakimś kandydacie z Wierszczycy albo Przewłoki, nie wiem ile w tym prawdy i nie jest to kobieta
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2014, o 07:26

kandydatów znów będzie najwięcej w powiecie głosy sie rozejdą a wygra ten co ma twardy elektorat standard życie!
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2014, o 09:21

obs pisze:dziadostwo, za te stołki w gminie co już po 3 z rodziny na jednym siedza daliby sie porąbać ,żenada ,już po prostu nie można na to patrzec

Nie możecie patrzeć a wybieracie nie tych co trzeba np. Wojnara nie rozumiem tych ludzi żeby coś sie w tej gminie zmieniło trzeba dobrze zagłosować dać szansę innym się wykazać może akurat coś się poprawi ale jak nie wybierzemy innej osoby niż Wojnar to się nie przekonamy prawda i dalej będzie dziadostwo wybory są co 4 lata i zawsze można zmienić na kogo innego.
Na górę

Postautor: mily » 19 kwie 2014, o 11:13

trochę mnie nie było, widzę że na forum cisza i nic ciekawego tylko Wojnar, Ksiądz i Organista 8) Wesołych świąt Wszystkim Życzę, smacznego jajeczka i mokrego Dyngusa!!!
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2014, o 16:44

mily pisze:trochę mnie nie było, widzę że na forum cisza i nic ciekawego tylko Wojnar, Ksiądz i Organista 8) Wesołych świąt Wszystkim Życzę, smacznego jajeczka i mokrego Dyngusa!!!

No i ty 8)
Na górę

Postautor: mily » 22 kwie 2014, o 21:53

bez przesady, aż tak popularny nie jestem 8)
Na górę

Postautor: Gość » 23 kwie 2014, o 09:13

mily pisze:bez przesady, aż tak popularny nie jestem 8)

No właśnie nie jesteś wcale :)
Na górę

Postautor: mily » 24 kwie 2014, o 12:19

wcale na popularności mnie nie zależy, nie startuję to i po co, z tego co czytam taka popularność jaką ma wójt, ksiądz i organista to żadna popularność bynajmniej, bardziej negatywna jak pozytywna 8) A czarny koń, będzie zobaczymy jak wszystko się ułoży 8)
Na górę

Postautor: grgr » 24 kwie 2014, o 12:54

mily pisze:wcale na popularności mnie nie zależy, nie startuję to i po co, z tego co czytam taka popularność jaką ma wójt, ksiądz i organista to żadna popularność bynajmniej, bardziej negatywna jak pozytywna 8) A czarny koń, będzie zobaczymy jak wszystko się ułoży 8)

Dobrze sobie radzisz na swoim wychwalaniu czarny koniu :lol: tak coś piszesz , prowokujesz żeby "jechać" po tych osobach które wymieniłes. Pracuj nad strategią swojego sukcesu bo batalia dla Ciebie będzie ciężka Milusi :twisted:
p.s. masz już jakieś swoje hasło wyborcze? 8)
Ja mam dla Ciebie: "Jestem Miły-czarny konik , na forach nikt mnie nie dogoni"
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2014, o 13:12

:lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2014, o 08:23

grgr pisze:
mily pisze:wcale na popularności mnie nie zależy, nie startuję to i po co, z tego co czytam taka popularność jaką ma wójt, ksiądz i organista to żadna popularność bynajmniej, bardziej negatywna jak pozytywna 8) A czarny koń, będzie zobaczymy jak wszystko się ułoży 8)

Dobrze sobie radzisz na swoim wychwalaniu czarny koniu :lol: tak coś piszesz , prowokujesz żeby "jechać" po tych osobach które wymieniłes. Pracuj nad strategią swojego sukcesu bo batalia dla Ciebie będzie ciężka Milusi :twisted:
p.s. masz już jakieś swoje hasło wyborcze? 8)
Ja mam dla Ciebie: "Jestem Miły-czarny konik , na forach nikt mnie nie dogoni"

Czarnych owiec nigdzie nie brakuje najlepiej plotkować na kogoś a siebie nie widzieć a poza tym rozmawiamy tutaj nie o tym kim kto jest teraz tylko o osobowości kto by sie nadawał na wójta nie chodzi że ksiadz jest ksiedzem złościćie sie na niego że dużo zrobił a wójt prawie nic nie rozumiem nawet jakby by nim nie był ksiedzem organistą czy kim innym to chodzi tu o charakter i dyspozycyjność człowieka kompetentnego i ambitnego bo takiego nam wójta potrzeba bo jak na razie to lipa jest na całego bo przez te lata nic sie w tej gminie nie zmieniło gmina dziad szkoła dziad sok dziad i o czym tu gadać ale to wina ludzi i rządzących którzy prawie nic nie wiedzą :roll: i tyle że sidzą w tej gminie bo co to za wójt i sekretarz pożal się boże (na marginesie)z samego wyglądu to coś sie robi ale nie o wygląd tu chodzi tylko rozum ktorego jak widac mało mają. Patologia.
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2014, o 13:30

ble ble ble
Na górę

Postautor: gogo » 29 kwie 2014, o 13:10

Może to nie związane z tematem ale tak się zastanawiam o co chodzi z ta waśnią z tym nowym stowarzyszeniem? Dzisiaj czytałam tygodnik zamojski i natknełam na artykuł, nie znałam Wójta od tej strony... Wiem że w gminie rozwoju żadnego nie ma ale żeby jeszcze blokować działania innych? dziwne to wszystko. Zaczynam tracić wiarę w naszą gmine.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”