Szukamy kandydatów na burmistrza Łaszczowa

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 29 lip 2014, o 14:06

Jestem za , trzeba dzialać. Tylko, że w dalszym ciągu nie ma kandydata
Na górę

Postautor: Gość » 29 lip 2014, o 14:23

Oby to nie był Jedrusina i Szadkowski bo oni tu zametu i wrogostwa miedzy ludzmi narobili.najlepiej ktos n nowego pokolenia nie obarczony stara głupota i durnota.
Więc kogo typujesz?
Na górę

Postautor: J23 » 29 lip 2014, o 15:02

A JEDNAK SĄ PLEWY! ILU KANDYDATÓW TO NIE PROBLEM, PISAŁEM, ŻE TRZEBA SPRAWDZIĆ. WAŻNE ABY ZNALEŹĆ OSOBY ZAUFANE I Z DOŚWIADCZENIEM. CO DO KANDYDATA NA BURMISTRZA, CI KTÓRZY SĄ PO NASZEJ STRONIE ZDECYDUJĄ KOGO NALEŻY WYTYPOWAĆ, KTÓRY BĘDZIE BARDZIEJ DOŚWIADCZONY W PRACY SAMORZĄDOWEJ. MOŻE I PARTIA WYSTAWIĆ, CHĘTNIE SIĘ SPOTKAM, TYLKO JAKA? SKORO WSZYSTKIE SĄ POŁĄCZONE KOLESIAMI. NIE WIEM JAKIE POGLĄDY MA NA OBECNĄ SYTUACJĘ PO I SLD.
OCZYWIŚCIE WŚRÓD WYMIENIONYCH NAZWISK MNIE NIE MA,POJAWIAJĄ SIĘ NAZWISKA ALE Z PRZEKAZYWANYCH INFORMACJI NIE MAJĄ POPARCIA, WIĘKSZOŚĆ JUŻ WIE O MOIM ZAANGAŻOWANIU, ALE JEDNAK TRZYMAJĄ W TAJEMNICY, CHRONIĄ PRZED OBELGAMI,
Na górę

Postautor: Gość » 29 lip 2014, o 15:07

mam w głowie kilku kandydatów ,wstepnie rozmaiałem z nimi,ale jeszcze jednoznaczjie sie nie okreslili wiec nie moge podac personaliów.kwestia czasu,sam tez jestem zainteresowany funkcja radnego powiatowego.J.G.
Na górę

Postautor: J23 » 29 lip 2014, o 15:29

OBECNA WŁADZA JEST BARDZO ZWIĄZANA Z KOLESIAMI SZCZEGÓLNIE BIZNESOWO, WALKA BĘDZIE TRUDNA.
ALE GDY POWSTANIE SILNA GRUPA LUB PARTIA WEŹMIE NA SWOJE BARKI I PRZEDSTAWI MOCNY PLAN ROZWOJU TO MOŻE SIĘ UDA. CO DO PLANU, CO TU MOŻNA PLANOWAĆ JAK SA DŁUGI NA PARĘ POKOLEŃ. ALE MOŻNA ROZLICZYĆ I TO BĘDZIE PIERWSZY KROK, ROZLICZYĆ KAŻDE STANOWISKO. WIEM NA 100%, ŻE TEGO MOGĘ DOKONAĆ. JA TU MIESZKAM I WIEM JAK, MAM DOŚWIADCZENIE.
Na górę

Postautor: ABC » 29 lip 2014, o 16:18

Widzę, że zaczynamy myśleć poważnie, nie tylko narzekania na władzę i ciągła krytyka, krytyka. Samą krytyką nic nie załatwimy, trzeba działać. Dobrze, że jest ktoś kto podejmie się kandydować, sądząc z wypowiedzi można wnioskować, ze jest to ktoś kto zna się na rzeczy i nie pcha się na siłę, tylko chce przerwać ten koszmar. Mam nadzieję, że Partie lub z inne ugrupowanie nawiążą kontakt.
Na górę

Postautor: AZ1 » 29 lip 2014, o 16:29

Tu pisze kilka osób, moim zdaniem planowanie pewnych ruchów wyborczych nie ma powodzenia. A tak na marginesie, czy warto kandydować, pchać się w to bagno, szkoda zdrowia. I tak zostanie po staremu.
Na górę

Postautor: Gość » 29 lip 2014, o 22:25

Brzdęknie tylko, chwila refleksji i nowi ludzie rozgrzeszą przeszłość i postarają się wyrównać przyszłość....., szkolniaki do roboty nie do robienia długów i malwersacji finansowych!!!
Na górę

Postautor: Gość » 30 lip 2014, o 06:26

Niedługo wyjdą na jaw przekręty pana burmistrza, tak w początkach jesieni, zebrane do kupy uświadomią społeczeństwu kim jest ta osoba i w uzgodnieniu z kim rozłożył gminę na łopatki!!
Na górę

Postautor: Gość » 30 lip 2014, o 08:10

moim młodym kandydatem jest pan młody USCIAK ,OSOBA NIEKONFLIKTOWA,NIE POWIAZANA BIZNESOWO Z AUTORYTETEM. MYSLE ZE NADAJE SIE NA BURMISTRZA,STAROSTE,RADNEGO POWIATOWEGO I RADNEGO GMINNEGO.POWINIEN WYSTARTOWAC I SPRÓBOWAC.KŁEBEK BYŁ BARDZO MŁODY I SOBIE PORADZIŁ.ZYCZE POWODZENIA.
Na górę

Postautor: Gość » 30 lip 2014, o 08:15

Gość pisze:Niedługo wyjdą na jaw przekręty pana burmistrza, tak w początkach jesieni, zebrane do kupy uświadomią społeczeństwu kim jest ta osoba i w uzgodnieniu z kim rozłożył gminę na łopatki!!

nie plec gosciu głupot,bo narazasz sie na odpowiedzialnosc karna zatajajac przestepcze działania .kazdy burmistrz jest na biezaco monitorowany i musiałby miec kiełbie we łbie jak ty ,zeby takie rzeczy robic.radze startowac do wyborów ,a nie plesc dyrdymały.
Na górę

Postautor: Gość » 30 lip 2014, o 08:35

Gość pisze:
Gość pisze:Niedługo wyjdą na jaw przekręty pana burmistrza, tak w początkach jesieni, zebrane do kupy uświadomią społeczeństwu kim jest ta osoba i w uzgodnieniu z kim rozłożył gminę na łopatki!!

nie plec gosciu głupot,bo narazasz sie na odpowiedzialnosc karna zatajajac przestepcze działania .kazdy burmistrz jest na biezaco monitorowany i musiałby miec kiełbie we łbie jak ty ,zeby takie rzeczy robic.radze startowac do wyborów ,a nie plesc dyrdymały.

bardzo nietrafna riposta panie burmistrzu!
Na górę

Postautor: Gość » 30 lip 2014, o 08:52

sołtys z kościuszki jezdzi jak opętany, ludzi zaczepia na targu, pod sklepami, PSL szaleje, skomle.
Na górę

Postautor: Gość » 30 lip 2014, o 08:58

a na Domaniżu zaczynają agitować na rowerach, ładnie się kłaniają, rozmawiają- jak nigdy :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 30 lip 2014, o 09:07

postepowanie własciwe,zrobic dobre wrazenie,ale czy to wystarczy/
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”