Sikora zostanie Burmistrzem

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 1 wrz 2014, o 15:01

jakie ten pan ma wykształcenie?
Na górę

Postautor: Gość » 1 wrz 2014, o 15:26

i co osiągnął?

niedługo w jezierni wybory będą do rady parafialnej tam się nadaje
Na górę

Postautor: Gość » 1 wrz 2014, o 15:36

a co w Tomaszowie jest coś źle?
złego Pana Burmistrza macie?
skąd takie nowe niesprawdzone kandydatury wysuwacie?
ma ten pan układy polityczne w Lubinie UW,UM,....
a może w Warszawie ma?
jak nie to gdzie się pcha?
Na górę

Postautor: Gość » 1 wrz 2014, o 15:39

Ja uważam że Pan Burmistrz Wojciech Żukowski porządny człowiek jest i wiele zrobił.
Nie widzę potrzeby zmiany.
Na górę

Postautor: Gość » 1 wrz 2014, o 15:40

ja również tak uważam
Na górę

Postautor: Gość » 1 wrz 2014, o 15:49

Co Wy jeszcze w pracy robicie? :idea:
Idźcie już do domu po 15 już jest kto nadgodziny Wam zapłaci ?
Na górę

Postautor: Gość » 1 wrz 2014, o 16:17

Gość pisze:Ja uważam że Pan Burmistrz Wojciech Żukowski porządny człowiek jest i wiele zrobił.
Nie widzę potrzeby zmiany.

to proszę zrobić wyliczankę ,co takiego zrobił.
Na górę

Postautor: Gość » 1 wrz 2014, o 16:27

Gość pisze:
Gość pisze:Ja uważam że Pan Burmistrz Wojciech Żukowski porządny człowiek jest i wiele zrobił.
Nie widzę potrzeby zmiany.

to proszę zrobić wyliczankę ,co takiego zrobił.


dużo.
Dużo zrobił wystarczy się rozejrzeć zamiast czepiać się.
Na górę

Postautor: Gość » 1 wrz 2014, o 16:31

Normalnie zmęczyć człowieka chcą i ośmieszyć temat rozmydlić i uwagę odwrócić.
Za kompletnych idiotów nas mają.

Źle kończy kto z wyborców drwi.
Na górę

Postautor: Gość » 1 wrz 2014, o 16:34

Gość pisze:Do władzy muszą iść ludzie którzy już coś osiągnęli aby służyć społeczeństwu a nie nieudacznicy jako sposób na życie.
[/quote]


Nie pisać tylko działać.Trzeba ludziom mówić w pracy z sąsiadami rozmawiać bo ludzie nie są świadomi co się tu dzieje.Nie można końca z końcem złapać a oni się bawią za nasze pieniądze i się z nas śmieją.Trzeba podliczyć i rachunek wystawić.[/quote]


:?: i wierzycie że sitwa Sikorę dopuści i da nam szansę na zmiany? zapewniam wszystkich że zrobią wszystko aby zostało tak jak jest bo im jest tak dobrze i zmian nie chcą. :wink:

Ja myślę, że teraz "sowa i przyjaciele" będą przekonywać pana S aby nie startował bo po co 8)

Dobrze jest jak jest.
Na górę

Postautor: jacus » 1 wrz 2014, o 19:31

rzenujące są te wasze argumenty że "to prawy i porządny człowiek, "" zawsze tak ładnie pachnie'' albo "przystojny" , Podobnie wychwalają PUTINA w Rosji. Porozmawiajcie z jego byłymi pracownikami jak płaci wypłaty, jak traktuje pracowników, Smiech na sali,
Na górę

Postautor: jacus » 1 wrz 2014, o 19:36

zapewne sam wymalował ten post a teraz pismo pisze sam do siebie, ale Wy ludu pracujący miast i wsi chyba zasługujecie żeby taki człowiek wami rządził, więc puzniej nie narzekajcie że idziecie do pracy za 1200mies
Na górę

Postautor: Gość » 1 wrz 2014, o 19:51


Szanowni Państwo,

Niniejszy wątek podpisany jest moim nazwiskiem w związku z czym proszę mi pozwolić ponownie zwrócić się do Państwa.

Kiedy tu dzisiaj zajrzałem muszę wyznać, że jestem przerażony formą, treścią, podłością i kierunkiem w jakim ten wątek podąża. Zwracam się więc do wszystkich z uprzejmą prośbą, a wręcz gorącym apelem o całkowite zaniechanie wpisów w tym wątku.

Jeśli naprawdę komukolwiek zależy na rozwoju naszego miasta to nie można tego robić w taki sposób. Łatwo jest krytykować i atakować innych dokonując anonimowych wpisów lecz rzucają one zły cień na konkretne osoby. Wybiórcze i stronnicze artykułowanie swoich lub czyichś spostrzeżeń naraża wszystkich na błędne postrzeganie rzeczywistości. Zwłaszcza, że wiele wpisów może sugerować nieprawdę, albo też mylnie sugerować autora rzekomego wpisu. Proszę zauważyć, że taka forma „podjudzania” i przerzucania się sugestiami, a nawet obelgami nie służy nawet najmniejszemu dobru, a powoduje jedynie społeczne wzniecanie konfliktu i wzajemnej antypatii. Powoduje rozłam naszej wspólnoty. Rozumiem nawet, że są osoby którym nie podobają się jakieś zdarzenia, ale czy na pewno dobrze znamy ich motywy ?.

Szanowni Państwo proszę zauważyć, że umieszczanie wyrwanych z kontekstu zdarzeń i sugerowanie celów, zamierzeń czy powiązań może być niesprawiedliwe i krzywdzące zarówno same osoby tu wymieniane jak ich rodziny czy też osoby z ich otoczenia np. zaprzyjaźnione czy w różnej formie współpracujące. Rodzi to podejrzliwość wzajemne uprzedzenie i niechęć. Proszę pamiętać, że nie ma wojny bez ofiar, a dialogiem, kompromisem i współpracą osiągniemy wszyscy dużo leprze rezultaty.

Nie można swojej frustracji wynikającej z czegokolwiek wyładowywać na forum zwłaszcza jeśli dotyka ona konkretnych imion czy nazwisk. Nie zamierzam występować tu w roli czyjegokolwiek adwokata, ani prostować krzywdzących pomówień pod własnym adresem. Muszę jednak zwrócić Państwa uwagę, że Pan Burmistrz jest osobą wybraną w demokratycznych wyborach i należy mu się szacunek co najmniej nie mniejszy niż komukolwiek z nas. Czy ktoś z Państwa chciałby aby pod jego adresem formułować subiektywne opinie i oceniać skutki bez znajomości szczegółów i motywów ?.

Zaręczam Państwa, że ja bym tego nie chciał, ale też nie mogę pozwolić by ktokolwiek w wątku podpisanym moim nazwiskiem i sugerującym moje cele lub zamiary doprowadzał do społecznych napięć. Żyjemy razem w naszym mieście i pozostajemy w różnych od lat budowanych relacjach których nie można nieodpowiedzialnie burzyć. Minął wybory, a my dalej tu będziemy żyć. Bardzo proszę to pamiętać.

Dzisiaj obchodzimy właśnie rocznicę wybuchu wojny – to był prawdziwy dramat !, czy wolno nam w tym obliczu mając wolność obrażać Pana Boga i wzajemnie się ranić ?

Napisałem do Państwa w sobotę podpisując się własnym imieniem i nazwiskiem, że rozważam w prawdzie zaangażowanie się w wybory samorządowe, ale nie pisałem nigdzie o tym, że zamierzam kandydować w wyborach na burmistrza.

Jeśli podejmę ostateczną decyzję o jakimkolwiek zaangażowaniu się w najbliższe wybory tak jak obiecałem - poinformuję Państwa najpóźniej w sobotę.

Tymczasem dziękując wszystkim za czas i uwagę, życzę miłego wieczoru, odpoczynku od komputerów i spokojnej nocy.

Z Poważaniem i Pozdrowieniami
Jacek Sikora
Na górę

Postautor: Gość » 1 wrz 2014, o 19:53

Powiedz jakie firmy, spolki, rady..i ile placisz ludziom za prace.. :lol:
Na górę

Postautor: jacus » 1 wrz 2014, o 22:22

no własnie, prosze niech pan napisze ile wynosi srednia płaca w pana firmie, tylko prosze nie wliczac swojej
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”