ŁASZCZÓW NEWS !!!

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 1 wrz 2015, o 07:46

Gość pisze:Szkoda mi tego że za kilka lat moje rodzinne miasto będzie wyglądało jak Kolonia Pieniany, chałupy, chaszcze i paru starszych panów pijących ćwiarteczkę na ławeczce... tego mi szkoda.



A co zrobiłeś/łaś aby było inaczej?
Na górę

Postautor: Gość » 1 wrz 2015, o 10:04

Gość pisze:
Gość pisze:Szkoda mi tego że za kilka lat moje rodzinne miasto będzie wyglądało jak Kolonia Pieniany, chałupy, chaszcze i paru starszych panów pijących ćwiarteczkę na ławeczce... tego mi szkoda.



A co zrobiłeś/łaś aby było inaczej?



No tak, moj blad, zaglosowalem na Girgla :roll: By zylo sie lepiej....bandzie lysych i Lani :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 1 wrz 2015, o 16:54

oj tak co niektórzy poprzyklejali się
Na górę

Postautor: Gość » 1 wrz 2015, o 22:32

Rodzice uczniów LO pozdrawiają rodziców uczniów gimnazjum, macie fajną panią matematyczkę...teraz niech tutaj poziom szlifuje.
Na górę

Postautor: Gość » 1 wrz 2015, o 23:11

z jednym się mogę z tobą zgodzić studia w tym kraju są nic nie warte.A to dlatego że z założenia kto je zacznie to je kończy bez względu na wiedzę ., a potem jest jak jest
Na górę

Postautor: Gość » 2 wrz 2015, o 06:41

Gość pisze:Rodzice uczniów LO pozdrawiają rodziców uczniów gimnazjum, macie fajną panią matematyczkę...teraz niech tutaj poziom szlifuje.


O czym ty piszesz ,poznaj fakty i nie wprowadzaj ludzi w błąd
Na górę

Postautor: Gość » 2 wrz 2015, o 08:41

Gość pisze:
Gość pisze:Rodzice uczniów LO pozdrawiają rodziców uczniów gimnazjum, macie fajną panią matematyczkę...teraz niech tutaj poziom szlifuje.


O czym ty piszesz ,poznaj fakty i nie wprowadzaj ludzi w błąd

a jakie sa fakty? wszyscy chetnie sie z nimi zapoznamy...
Na górę

Postautor: Gość » 2 wrz 2015, o 09:23

O czym ty piszesz ,poznaj fakty i nie wprowadzaj ludzi w błąd[/quote]
a jakie sa fakty? wszyscy chetnie sie z nimi zapoznamy...[/quote]


Wystarczy zapytać w sekretariacie LO a nie mieć podane na tacy na forum ,no przecież zapewne się nie boisz ,tacy wszyscy bohaterowie ale tylko anonimowo,
Na górę

Postautor: Gość » 2 wrz 2015, o 10:09

Gość pisze:O czym ty piszesz ,poznaj fakty i nie wprowadzaj ludzi w błąd

a jakie sa fakty? wszyscy chetnie sie z nimi zapoznamy...[/quote]


Wystarczy zapytać w sekretariacie LO a nie mieć podane na tacy na forum ,no przecież zapewne się nie boisz ,tacy wszyscy bohaterowie ale tylko anonimowo,[/quote]

Ale po co mam pytac, skoro Ty jestes tak zorientowana/y? Podziel sie tym goracym newsem z forumowiczami.Chyba, ze sie boisz wychylac "odwazniaku" Kapturniaku :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 2 wrz 2015, o 12:25

Widze, ze "zolnierze" wladzy nie spio. Odsylajo, wyjasniajo, ale czy niczego nie ukrywajo? hehe :? Dobry tysiac dla tego, kto wywrozy przyszlosc tej Elyty, z glownym wodze-mpykaczem slawetnej fajki, no i przydu...sami lysolkami. Oj ciekawosc zrzera. Mam nadzieje, ze dlon sprawiedliwosci w koncu dosiegnie, bo mieszkancy tez chyba maja swoja cierpliwosc, oby...
Na górę

Postautor: Gość » 2 wrz 2015, o 16:31

No to co z tym czy z nimi zrobić? Mamy demokrację i pupa. CBA SBU Czy co tam jeszcze jest nic nie wskóra, bo to są małe prze-kreciki w skali powiatu lub województwa. Uciekać z stąd jak najdalej by nie dostać wylewu z nerwów :lol: :lol: :lol: :lol: Pozdrawiam, chyba się pogoda zmieni.
Na górę

Postautor: Gość » 4 wrz 2015, o 11:31

Niech Rada Gminy na czele z Przewodniczącym weźmie się do ,,roboty,, a nie tylko inkasuje diety i paraduje z kotylionami po Łaszczowie ,zero inicjatyw ,zero propozycji oszczędności ,tylko poupychać dzieci w komisjach wyborczych bo kasy mało , ludzka krzywda wyjdzie wam bokiem czego z całego serca życzę .Będę się o to modlić.
Na górę

Postautor: Gość » 4 wrz 2015, o 18:14

Na referendum marsz a nie siedzieć przed kompem i wypisywać pierdoły. Ciemny narodzie.
Na górę

Postautor: Gość » 4 wrz 2015, o 18:21

Gość pisze:Na referendum marsz a nie siedzieć przed kompem i wypisywać pierdoły. Ciemny narodzie.



Niech idzie Bronek i POpaprańcy my pójdziemy 25.10.2015 na wybory i podziękujemy za odwołane referendum i afery Platformy O.
Na górę

Postautor: Gość » 5 wrz 2015, o 01:57

Idzcie idzcie ... i tak nie wygracie z tym swoim prezydentem co jaja sobie z naiwnych zrobił ...
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”