ŁASZCZÓW NEWS !!!

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: biada » 30 kwie 2016, o 14:42

A może zrzuta mieszkancow na biednych przedsiebiorcow? Szanownego burmistrza i herbowego Wocha? Pomóżcie, bo co bidoki tera poczna, skoro kasy zbraklo? Juz nie raz pokazaliscie, ze potraficie( 3 razy chociazby wybraliscie lidera przedsiebiorczosci) wspomoc, wiec moze kolejny raz..tez nie zawiedziecie....Szkoda, ze nie ma juz Kotla, na pewno z ambonki by wyglosil jakas rzewna opowiastke o biednym burmistrzu i braku srodkow na rozwoj. Ot, na co przyszlo... :roll: Goła pensyjka tylko zostanie? Nie godzi sie...
Na górę

Postautor: cin » 30 kwie 2016, o 18:43

oby pisze:
Gość pisze:Czy zamiast o mało ważnych tematach możecie pomyśleć o tych ważniejszych. Lokalna Grupa działania nie dostanie pieniędzy. To są bardzo ważne pieniądze. Wspomagały dużo małych projektów.


Nie badz obludnikiem. Co wspomagaly? Lokalne projekty? tzn. myjnie i inne przekrety pana G i pana W??Jakas masakra. Banda zlodziejaszkow ciagle zasadza sie na czyjas kase, im nawet do glowy nie przychodzi czyjs lokalny interes. Z drugiej strony ciekawe dlaczego nie dostali? Chyba dlatego, ze to banda nieukow przyspawanych do koryta!! Mam nadzieje, ze to poczatek konca tej prywaty!!


GŁOS WOŁAJĄCEGO NA PUSZCZY i co dalej. Wszyscy schowani za garda wystąp przed szereg , do działania a nie do pisania pod pseudonimem
psy ciagle szczekają a karawana jedzie dalej , pismaki więcej odwagi przestańcie straszyć jeżeli macie argument to idźcie tam gdzie ciągle obiecujęcie i co odwagi brakuje czy argumenty za słabe.
Ile mozna pluć śliną ?
Na górę

Postautor: Gość » 30 kwie 2016, o 18:55

Działamy,działamy,trochę cierpliwości.Psy nie tylko szczekają ale także kąsają.
Na górę

Postautor: psy » 30 kwie 2016, o 20:24

hehe jaki kozak sie odezwal?ciekawe ktory to? moze synus, a moze zonia, bo w gebe w szkole silna. Myslicie, ze nie ma na was mocnych, ze to wasz prywatny folwark? oj mylicie sie, ale zyjcie dalej w tej holiwodzkiej otoczce i udawajcie zescie lepsi. Wystroic sie po wiejsku do kosciolka to zadna afera, ale skoro to lechce wasza proznosc, prosze bardzo. Jest sie przynajmniej z kogo posmiac;-) Derektory, burmistrze i inne jasnie wielmoze. Az czasem zal patrzec na ten teatrzyk, ale od kogo co wymagac?? To i tak chyba wyzyny waszych mozliwosci. Grabic ile sie da, bo nie znacie dnia ani godziny hehe a chojrakowac mozecie, do czasu :panzielony: Straciliscie jednak nadwornego kapelana w sluzbie powiatowej, wiec sil coraz mniej :lol:
Moze kilku uchodzcow? Podobno swietny interes, kanalie wam podobne juz sobie zakontraktowaly po kilkanascie rodzin, wiec moze i wy cos przyjmiecie, w koncu katolyky. Tyle pustych chalup z dobrobytu stoi, wiec jest gdzie ulokowac...
Na górę

Postautor: Gość » 30 kwie 2016, o 22:59

W sąsiedniej gminie wypłacane już są pieniądze dla rodzin z programu 500+, a jak jest w Łaszczowie? czy też już ktoś otrzymał?
Na górę

Postautor: Gość » 1 maja 2016, o 00:56

Panie burmistrzu mój tyłek będzie zawsze mój ani klepnięcia na schodach, ani omawianie dziwnych kwestii nie będzie sam na sam, nigdy!
Koniec drgań, ja się boję
Na górę

Postautor: Gość » 1 maja 2016, o 04:03

A ja pozdrawiam policję. Bez niej byłoby źle, ale co wyprawia Łaszczów i Tomaszów to się w głowie nie mieści. Zamiast czuć się bezpiecznie to czuję się osaczony. Weekend majowy a tu jakieś przeszukania i naginanie przepisów. Nagrania posiadam i Panowie będą wiedzieć, że czapeczkę trzeba założyć i się wylegitymować a nie zachowywać jak przebierańcy.
Na górę

Postautor: Gość » 1 maja 2016, o 07:22

Gość pisze:Mieszkańcy Mietku pokażą tobie w wyborach jak cię kochają..., kluczowe wybory przed nami, chyba ostatnie dla niektórych.



Miejmy nadzieję,że dla większości ostatnie.
Na górę

Postautor: Gość » 1 maja 2016, o 14:21

Gość pisze:A ja pozdrawiam policję. Bez niej byłoby źle, ale co wyprawia Łaszczów i Tomaszów to się w głowie nie mieści. Zamiast czuć się bezpiecznie to czuję się osaczony. Weekend majowy a tu jakieś przeszukania i naginanie przepisów. Nagrania posiadam i Panowie będą wiedzieć, że czapeczkę trzeba założyć i się wylegitymować a nie zachowywać jak przebierańcy.

Spielberg się znalazł.
Na górę

Postautor: Gość » 1 maja 2016, o 17:48

Siedzi na tej myjni i wypisuje głupoty...
Na górę

Postautor: Gość » 1 maja 2016, o 21:45

Patologia władzy..., policja działa pod dyktando, starostwo powiązane z wioskowymi pacanami, każdy umywa ręce ..., pajace!
Na górę

Postautor: Gość » 2 maja 2016, o 11:34

Zamyka się szkoły w gminie, a ja się pytam ilu zostało uczniów w Ogólniaku w mieście ? Jest ze 30 ?? Jakie pieniądze płaci urząd miasta na utrzymanie tak wielkiego budynku? To nie rentowne przedsięwzięcie, zadłużenie gminy kolosalne, a tu trzyma się szkołę tylko i wyłącznie dla tego że 15 nauczycieli i łajza dyrektor nie ma możliwości innych źródeł zarobienia gotówki? Po co jest zakład usług komunalnych jak po rowach leżą śmieci i chaszcze rosną na chodnikach miejskich. Dramat
Na górę

Postautor: Gość » 2 maja 2016, o 12:09

Ale fundusz socjalny jeszcze macie to nie jest tak źle, karawana jedzie, na kredycie ale jedzie!
Na górę

Postautor: Gość » 2 maja 2016, o 14:23

Gość pisze:Patologia władzy..., policja działa pod dyktando, starostwo powiązane z wioskowymi pacanami, każdy umywa ręce ..., pajace!

https://www.youtube.com/watch?v=6FVdblZP_t8
Na górę

Postautor: Gość » 3 maja 2016, o 01:17

Nie jest mi do śmiechu, co tu można robić w naszym Łaszczowie pięknym jak się nie ma znajomości lub nie liże się komuś pupy.. Już mnie trafia jak codziennie widzę te ogłoszenia, sprzedam, sprzedam, sprzedam... Czy ludzie nie widzą tego, że to jest problem głębszy? A te ludzie co stanowią o naszej przyszłości to nie widzą nic poza czubkiem swojego nosa..i kasą którą dostają z miesiąca na miesiąc .., Jedyna pozytywna sprawa w 2016 roku dla Łaszczowa to odejście jednego z zaborców. Zbigniew Kociołek dostał parafię karną w Horyszowie, bez dyskusji, natychmiast, a niech ludziom da do myślenia fakt że nasz burmistrz Cezary Girgiel i dyrektor gimnazjum Cezary Bednarski jeździli do biskupa w obronie proboszcza!! Ten fakt powinien dać do myślenia wszystkim..., bronili swoich interesów i pieniędzy które wspólnie defraudowali..., główna siła wiary została zesłana, kara karą, proboszcz rozsprzedał wszystko co miała parafia, główni pomocnicy radni, Bednarski roman, sam kupił kilka, Parnicki Lech też... Wiara, w co my wierzymy? Dziś będą piękne uroczystości, część artystyczna, wieńce, przemowa burmistrza...., wsłuchajmy się! od 9 lat ten pan mówi to samo, dziękuje, gratuluje, winszuje i jąkatym, zmieszanym głosem kończy, zero konkretów..., Jeszcze jak będą mundury szkolne i mdlejące młode dziewczyny to już całkiem cyrk, żeby w tak elitarnym zespole szkół nie dało się wybrać kilku osób które mogą wystać 50 min ? To o czymś świadczy. Rok w rok jestem tu na mszy bo to dla mnie ważne, i z roku na rok zauważam coś co mnie skłania do opuszczenia tego miejsca..., to brak komunikacji między ludzkiej, zazdrość i hipokryzja, podobno każdy kto byłby na miejscu burmistrza robiłby tak samo, dbałby o zabezpieczenie własnych interesów! Uważam że to najmniej stosowne stwierdzenie, władza zobowiązuje, każe z czegoś zrezygnować i wzbudza odpowiedzialność za ludzi którzy oddali jakiś czas temu ważny głos.. Nawiasem mówiąc zauważcie czy burmistrz będzie patrzył na was czy na parkingi ile aut jest brudnych i ile zarobi jak umyjemy u niego(syna czy żony już nie wiadomo) w jednym domu śpią! Ciekawi mnie czy będą wszyscy co są zawsze? Proboszcz Zbigniew K, dyrektorzy, SKR, Poczty.. Będzie coś nowego czego jeszcze nie było, teraz sekret - co wy na to że będzie dron nagrywał? Ładnie się ubierzmy...
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”