ŁASZCZÓW NEWS !!!

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 29 wrz 2016, o 12:06

Nie ma już nic w tej mieścinie poza rozgoryczonymi oszukanymi i okradzionymi ludźmi... Napuszone belfry pokazały jak zniszczyć coś co było budowane latami...
Na górę

Postautor: rewa » 29 wrz 2016, o 12:59

Gość pisze:Kilku łebskich? Ciekawe do czego? Bo na pewno nie od mądrych i samodzielnych decyzji. Jedynym radnym, który jest coś w stanie wywalczyć to Pani Byś, bo cała reszta to tylko po diety i umorzenia opłat i podatków tam lizie.



No nie wiem, ta pani jest bardzo obłudna, co innego w oczy a co innego poza oczy, próbuje szukać oszczędności nie tam gdzie powinna, na pewno na nią już nie zagłosuję!
Na górę

Postautor: Gość » 29 wrz 2016, o 13:53

Trudno powiedzieć... Przynajmniej na tych Podhajcach coś się dzieje. Jakiś asfalt, chodnik, oświetlenie. Pani radna non stop na sesjach o coś wnioskuje. A inni nic. Radny( 2 kadencje ) z Domaniża czy z Łaszczowa to chyba ani razu głosu nawet nie zabrali, nie wspominając już o tym, że coś dzięki nim miałoby być zrobione dla ich wyborców.
Na górę

Postautor: sss » 29 wrz 2016, o 21:08

Pani Byś.Ha Ha.Śmiechu warte FAŁSZYWIEC :!:
Na górę

Postautor: Gość » 29 wrz 2016, o 21:40

Wiesz poprzedniku. Inteligentny człowiek używa argumentacji
Jakieś tam osobiste przypadłości radnych nas nie bardzo interesują,tylko wyniki ich działan
Więc jeśli jakimś cudem zrozumiesz co piszę to proszę o rozwinięcie tegoż porażającego mądrością wpisu
Na górę

Postautor: Gość » 29 wrz 2016, o 22:10

Gość pisze:
Gość pisze:Agonia tej gminy to tylko kwestia czasu..., Pokazał wam klan nauczycieli jak się rujnuje dobrze prosperującą miejscowość. Zamieniliście bogatą wieś w biedne miasto. Macie swój prestiż!

Zburaczały pisowcu jaki klan nauczycieli rządzi? W radzie nie ma żadnego tylko banda tempych pisochłopów to rada przez głosowanie podejmuje decyzje. No jest kilka osób łebskich ale co oni mogą np taki Jurek Pawłowski bystry i inteligentny powinien byc posłem a nie radnym.


To mądrze powiedziałeś, faktycznie bystry, inteligentny. Regułkę "komisja pozytywnie zaopiniowała wniosek", to tak pięknie recytuje. Wykapany minister. Szkoda chłopa, mógłby zrobić karierę w tv.
Na górę

Postautor: Gość » 29 wrz 2016, o 22:21

TO JA OGŁASZAM KONKURS
Czy jakakolwiek komisja( tej kadencji) zakwestionowała jakiś rozkaz czytaj wniosek?
Również proszę o pobieżny opis takiej sytuacji, bo jakoś nie kojarzę
A mam wrażenie, że układy dyrektorsko- hrabiosko-burmistrzowe ktoś próbuje przerzucić na tych radnych-bezradnych czytaj pionków
Panowie czyżby już ruszyła kampania?
Na górę

Postautor: Gość » 30 wrz 2016, o 00:09

Zbierajcie profity, kradnijcie publiczne pieniądze, kolejna ekipa wam je odbierze i te lewe zdobyte majątki..., ta myjnia, ten dworek w dobóżku.., działka przy myjni, przetargi na chodniki, przetargi na renowację remiz wiejskich.., te pieniądze rozdzielane na szkoły, nawet na te zamknięte, te pieniądze na uczniów których nie ma..., szykuje wam się konkretny rozgłos nie tam jakiś kabeleczek z rady gminy, Pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 30 wrz 2016, o 10:24

Co te dwa łyse karakany tak latają razem do urzędu w to i we wto? Coś szykują jakiś spisek? Może jakaś swinia będzie podłożona? Dziwi mnie że bystry facet jakim jest burmistrz daje się manipulować tymi karakanami.
Na górę

Postautor: Gość » 30 wrz 2016, o 10:25

Oni na jedną kupe chodzą s.r.a.ć
Na górę

Postautor: Gość » 30 wrz 2016, o 11:53

Wszystkiego najlepszego z okazji dnia chłopaka.
Na górę

Postautor: sss » 30 wrz 2016, o 15:46

Gość pisze:Wiesz poprzedniku. Inteligentny człowiek używa argumentacji
Jakieś tam osobiste przypadłości radnych nas nie bardzo interesują,tylko wyniki ich działan
Więc jeśli jakimś cudem zrozumiesz co piszę to proszę o rozwinięcie tegoż porażającego mądrością wpisu

SPIERDALAJ
Na górę

Postautor: Gość » 30 wrz 2016, o 16:34

Ale ham jeden.
Na górę

Postautor: Gość » 30 wrz 2016, o 16:41

Gość pisze:TO JA OGŁASZAM KONKURS
Czy jakakolwiek komisja( tej kadencji) zakwestionowała jakiś rozkaz czytaj wniosek?
Również proszę o pobieżny opis takiej sytuacji, bo jakoś nie kojarzę
A mam wrażenie, że układy dyrektorsko- hrabiosko-burmistrzowe ktoś próbuje przerzucić na tych radnych-bezradnych czytaj pionków
Panowie czyżby już ruszyła kampania?




Tutaj nikt na nikogo niczego nie przerzuca.Każdy z radnych ma swój rozum i właśnie nim powinien się kierować,głębiej nie będę w to wnikać chociaż po występach niektórych można w ten tzw.rozum powątpiewać.Łaszczów powoli zamiera,ludzi ogarnia marazm i zwątpienie a pytanie brzmi dlaczego tak się dzieje i kto jest za to odpowiedzialny.Gdzie jest nasza ,,władza"tak bardzo udzielająca się w okresie przedwyborczym?Mam nadzieję,że przyjdzie czas rozliczeń bo ludzie powoli dostrzegają jak są wykorzystywani i podziękują za dwa lata, a czas płynie nieubłaganie i nieuchronnie idzie do wyborów.Teraz to już tylko z górki a póżniej mam nadzieję będzie już tylko pod górkę.
Na górę

Postautor: las » 30 wrz 2016, o 20:15

Gość pisze:
Gość pisze:TO JA OGŁASZAM KONKURS
Czy jakakolwiek komisja( tej kadencji) zakwestionowała jakiś rozkaz czytaj wniosek?
Również proszę o pobieżny opis takiej sytuacji, bo jakoś nie kojarzę
A mam wrażenie, że układy dyrektorsko- hrabiosko-burmistrzowe ktoś próbuje przerzucić na tych radnych-bezradnych czytaj pionków
Panowie czyżby już ruszyła kampania?




Tutaj nikt na nikogo niczego nie przerzuca.Każdy z radnych ma swój rozum i właśnie nim powinien się kierować,głębiej nie będę w to wnikać chociaż po występach niektórych można w ten tzw.rozum powątpiewać.Łaszczów powoli zamiera,ludzi ogarnia marazm i zwątpienie a pytanie brzmi dlaczego tak się dzieje i kto jest za to odpowiedzialny.Gdzie jest nasza ,,władza"tak bardzo udzielająca się w okresie przedwyborczym?Mam nadzieję,że przyjdzie czas rozliczeń bo ludzie powoli dostrzegają jak są wykorzystywani i podziękują za dwa lata, a czas płynie nieubłaganie i nieuchronnie idzie do wyborów.Teraz to już tylko z górki a póżniej mam nadzieję będzie już tylko pod górkę.



bo ludzie powoli dostrzegaja jak sa wykorzystywani - prosze o przykłady wykorzystywania ???
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”