co zrobicie jak w Tomaszowie zamkna szpital lub jego oddzialy? gdzie bedziecie wiezc siebie i swoich najblizszych?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 22 lut 2017, o 08:29

PiS wprowadza kolejna dobra zmiane.Na liscie raczej naszego szpitala nie zobaczymy.Wiec co dalej Panie Burmistrzu i wszyscy swieci z PiS ?
Na górę

Postautor: Gość » 22 lut 2017, o 09:26

I co straszysz? Nie mamy Izby Przyjęć? Zorientuj się trochę podaj jakieś źródło wiadomości.
Na górę

Postautor: Gość » 22 lut 2017, o 21:02

I co straszysz? Nie mamy Izby Przyjęć? Zorientuj się trochę podaj jakieś źródło wiadomości.
Widziales ile szpitali jest na liscie ?
Na górę

Postautor: Gość » 22 lut 2017, o 21:23

Uuuuu nawet pisowcom i obroncom dobrej zmiany nie chce sie juz komentowac...
Na górę

Postautor: Gość » 22 lut 2017, o 21:31

U naszego tomaszowskiego bukmachera powinny sie pojawic juz zaklady o to ktory oddzial zostanie zamkniety pierwszy.
Ja mysle, ze na poczatek poleci kardiologia i wszystkich sercowcow pogonia na Zamosc - o ile tam bedzie miejsce ?

Ale nie martwmy sie !!! Nasz wodz i Pan ma za to fachowa opieke !
Na górę

Postautor: Gość » 22 lut 2017, o 22:10

Zamknęli już jakiś szpital?
Na górę

Postautor: Gość » 22 lut 2017, o 22:34

Zamknęli już jakiś szpital?
obnizyli jakies raty frankowiczom ?

dali darmowe leki emerytom ?

dali 500plus... ale jak widac swoje odbiora :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 22 lut 2017, o 23:11

A co ma piernik do wiatraka? W ogóle widzisz, że Twoja wypowiedź nie ma najmniejszego sensu? Z jednej strony masz jakieś Wasze zamykanie szpitali, które sami wymyśliliście i chcecie teraz o tym dyskutować (typowe dla lemingów), a z drugiej masz ich obietnice wyborcze. Co ma jedno do drugiego? Obiecali, że szpital zamkną czy o co Ci chodzi?
A odnośnie frankowiczów - mieli im coś obniżać? Ja jestem przeciwny jakiejkolwiek pomocy, i mam nadzieję, że po wnikliwym zapoznaniu się ze sprawą Kaczyński doszedł do takiego samego wniosku.
Na górę

Postautor: Gość » 23 lut 2017, o 09:01

Nie ma tomaszowskiego szpitala n a "liście"? Wymyślić temat i się brandzlować. Co maja frankowicze do tomaszowskiego szpitala? Naprawde jesteście innego sorta?
Na górę

Postautor: grubas » 24 kwie 2017, o 20:40

Niech przepadnie!
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2017, o 20:53

Co zrobię? Zawiozę do Zamościa lub Lubaczowa. Inny świat.
Na górę

Postautor: Gość » 28 kwie 2017, o 08:10

pewnie wtedy zaglosujemy na peło :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: solo » 3 maja 2017, o 23:52

Jak sięma w szpitalu dyrektora niezmiennego od 30 lat to i takie efekty. Ladowisko dla śmigłowców pod LO. Takie ambicje miejscowej elyty
Na górę

Postautor: Gość » 4 maja 2017, o 13:37

Uważasz, że pisowski dyrektor byłby teraz lepszy :)
Na górę

Postautor: grubas » 11 maja 2017, o 19:29

KAŻDY byłby lepszy !!!!!!!!!!!!!
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”