O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: wako » 12 paź 2016, o 10:04

To jest pewna wiadomość. Wszystko w reku brmistrza Lubyczy Królewskiej!
Na górę

Postautor: puczek » 12 paź 2016, o 16:26

to znaczy ze bedzie pacyfikacja rabacji lubyckiej?
Na górę

Postautor: Jagas » 12 paź 2016, o 20:04

wako pisze:Mam bardzo smutną wiadomość dla puczystów lubyckich, wręcz tragiczną. Rozstrzygnięcie nadz :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: orcze wojewody lubelskiego o unieważnieniu konkursu na dyrektora szkoły w Lubyczy Królewskiej z dnia 29 czerwca 2015 roku jest nieważne z mocy prawa!!!


Wako .Chyba z mocy twojego prawa i twoich dawnych towar' zyszy.Naprawdę masz refleks szachisty.
Na górę

Postautor: Sarna » 12 paź 2016, o 20:10

Gość pisze:
Gość pisze:pojechał dorobić? Szparaga czy na jabłka? Dałby cynk jak dobra robota.

przy takiej pensji za granicę jedzie się odpoczywać a nie tyrać za marne 5 tys zł, miesięcznie przy szparagu czy w sadzie


Ciekawe czy Batmana też wzięła na tapetę.
Na górę

Postautor: wako » 12 paź 2016, o 20:29

Jagas musisz przyjąć do wiadomości, że i w Lublinie są kandydaci do PSP w Korniach.Ja opieram się na faktach a ty na domysłach. Ty nie wiesz nawet co jest grane a ja gram!
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2016, o 20:56

    wako pisze:Jagas musisz przyjąć do wiadomości, że i w Lublinie są kandydaci do PSP w Korniach.Ja opieram się na faktach a ty na domysłach. Ty nie wiesz nawet co jest grane a ja gram!

    Idź sié umyj. :!:
    Na górę

    Postautor: Gość » 12 paź 2016, o 21:17

    Nie wiem co to granie. A myślisz ze Co z tobą robię.
    Na górę

    Postautor: Gość » 13 paź 2016, o 12:55

    kto został nowym przewodniczącym rady, ktoś nie zależny czy z komitetu
    Na górę

    Postautor: Gość » 13 paź 2016, o 13:59

    nie wiem kto został ale jestem pewien na 99%, że jeden z radnych z komitetu o niezależności dalej nie będzie mowy, jedynie zamieniają się między sobą i tle, kosmetyka w komitecie i radzie nic więcej
    Na górę


    Postautor: Niko » 14 paź 2016, o 09:22

    Nie obchodzi mnie ile zarabia Burmistrza i cała śmietanka. Nie interesują mnie powiązania/ układy i nieprawidłowości - od tego są inne służby. jedyne czego oczekuję w XXI w to utwardzonej drogi tak aby dzieci w sołectwach nie były gorzej traktowane niz te w Mieście Lubycza królewska a my naszym musimy odmawiać jazdy na rowerze, rolkach czy gry w piłkę, o zwykłych spacerach z wózkiem już nie wspomnę chyba że w GUMOWCACH.

    Burmistrz niejako bierze na siebie odpowiedzialność za skręcone kostki, zniszczenia zawieszeń samochodów w tych przypadkach gdy mowa o drogach zgłaszanych przez mieszkańców. Z drugiej strony jest tutaj pewna niekonsekwencja. Za zbudowany stadion zyskał długi, zwolenników ale i przeciwników. gdyby te pieniądze przeznaczyć na budowę kilku kilometrów dróg to zyskał by nowych wyborców, i brak argumentów dla przeciwników że zmarnowane środki bo nikt nie korzysta.
    Na górę

    Postautor: Gość » 14 paź 2016, o 09:39

    [quote="Niko"]Nie obchodzi mnie ile zarabia Burmistrza i cała śmietanka. Nie interesują mnie powiązania/ układy i nieprawidłowości - od tego są inne służby. jedyne czego oczekuję w XXI w to utwardzonej drogi tak aby dzieci w sołectwach nie były gorzej traktowane niz te w Mieście Lubycza królewska a my naszym musimy odmawiać jazdy na rowerze, rolkach czy gry w piłkę, o zwykłych spacerach z wózkiem już nie wspomnę chyba że w GUMOWCACH.

    Burmistrz niejako bierze na siebie odpowiedzialność za skręcone kostki, zniszczenia zawieszeń samochodów w tych przypadkach gdy mowa o drogach zgłaszanych przez mieszkańców. Z drugiej strony jest tutaj pewna niekonsekwencja. Za zbudowany stadion zyskał długi, zwolenników ale i przeciwników. gdyby te pieniądze przeznaczyć na budowę kilku kilometrów dróg to zyskał by nowych wyborców, i brak argumentów dla przeciwników że zmarnowane środki bo nikt nie korzysta.[/quote
    Ach te Siedliska
    Na górę

    Postautor: Gość » 14 paź 2016, o 11:17

    Ach te Siedliska, Jalinka, Teniatyska, Kornie, Żurawce, Machnów, Zatyle, Ruda. Ma racje pisząc o drogach bo na wsiach to nas traktuje burmistrz jak trzeci świat. Dwie Kadencje Leszczyńskiego 8 lat a wioski to nramanie nie Polska B jak to się mówi tylko Polska Z!
    Na górę

    Postautor: Kamilex » 14 paź 2016, o 13:29

    Fajnie jest przyjechać do siedlisk 1-2 razy w roku i napić się z obcą delegacją do nieprzytomności ale drogi zrobić to już nie ma komu. To wina po części mieszkańców którzy "dogadzają" biorą na siebie organizację wszystkiego nic nie oczekując w zamian lub mając ślepa nadzieję że w końcu ktoś to doceni i coś dla nich zrobi.
    Na górę

    Postautor: Gość » 14 paź 2016, o 16:22




    I tym radnym " plujcie w twarz"- to od nich w dużej mierze zależy stan gminy i miasta. Rada podejmuje decyzje i uchwały.
    Na górę


    Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”