O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 6 paź 2014, o 09:56

Gość pisze:
Gość pisze:Stadion w Lubyczy otwarty! O, przepraszam - Centrum Sportu i Rekreacji. Jedna z obietnic wójta spełniona. A co z innymi? Obiecanki ... Obiecał wójt naprawę naszej drogi - do końca tygodnia... (to było dwa tygodnie temu). I co? I nic. Droga jak była dziurawa, tak jest. A wybory się zbliżają ... Za chwilę wójt i jego kontrkandydaci zaczną obiecywać kolejne rzeczy, a naród po raz kolejny da się nabrać... I tak to właśnie historia się powtarza. Co cztery lata.

I bardzo dobrze, że otwarty. Drugi dzień jest pełen dzieciaków które są tam od rana do zmroku. Wójt obiecał, że zrobi coś dla młodzieży i słowa dotrzymał.

Dla dzieci i młodzieży w Lubyczy - tak, zrobił. A, przepraszam, ile miejscowości liczy nasza gmina? Tam są inne dzieci?
Na górę

Postautor: Gość » 6 paź 2014, o 21:37

Czy wiadomo kto kandyduje na wójta?
Na górę

Postautor: Tuitam » 6 paź 2014, o 22:31

Pani Magdalena Szczepanska i obecny wójt
Na górę

Postautor: bor » 6 paź 2014, o 23:42

I bardzo dobrze, że otwarty. Drugi dzień jest pełen dzieciaków które są tam od rana do zmroku. Wójt obiecał, że zrobi coś dla młodzieży i słowa dotrzymał.[/quote]
Dla dzieci i młodzieży w Lubyczy - tak, zrobił. A, przepraszam, ile miejscowości liczy nasza gmina? Tam są inne dzieci?[/quote]


A jak na ten stadion chodzą dzieci ze szkoły, to tylko te z Lubyczy, czy z całej Gminy. Ale co tam, to co jest zrobione, to ma być. Ale jak nie ma "naszej" drogi, to znaczy, że nie ma nic?
Na górę

Postautor: Grzybek » 7 paź 2014, o 00:24

Ciekawe tylko, dlaczego prze 4 lata nie było robione nic, a teraz na ostatnia chwile przed wyborami robione jest wszystko na szybko i z rozmachem ?
Na górę

Postautor: Gość » 7 paź 2014, o 07:45

bor pisze: Ale jak nie ma "naszej" drogi, to znaczy, że nie ma nic?


Tu już nie chodzi tylko o "naszą" drogę. Tu chodzi o wszystkie obietnice składane wyborcom. Ja wiem, że "odpowiedni bajer to połowa sukcesu" i zawsze przed wyborami dużo się obiecuje. Ale jak długo można dawać się tak omamiać? Najpierw obiecuje się dużo, a potem nic się z tym nie robi. Czy to jest fair?
Dobrze, że zrobiono to, co zrobiono. Ale ile rzeczy nie zrobiono?
Na górę

Postautor: Gość » 7 paź 2014, o 10:21

Centrum sportowe ok i co dalej? piłka nożna na poziomie "A" Klasy , lekkoatletyka od dawna olewana ani w szkole ani w Granicy takiej sekcji nie ma i raczej nie będzie tego bo Gminy na to nie stać, więc to tylko kiełbasa wyborcza wszystko pięknie wygląda ale co z tego jak teraz trzeba to potrafić wykorzystać. Gok w Lubyczy nieczynny WDK w Machnowie po generalnym remoncie zamknięty kupa kasy włożona w remont i po co co?
Na górę

Postautor: Gość » 7 paź 2014, o 16:30

Gość pisze:Centrum sportowe ok i co dalej? piłka nożna na poziomie "A" Klasy , lekkoatletyka od dawna olewana ani w szkole ani w Granicy takiej sekcji nie ma i raczej nie będzie tego bo Gminy na to nie stać, więc to tylko kiełbasa wyborcza wszystko pięknie wygląda ale co z tego jak teraz trzeba to potrafić wykorzystać. Gok w Lubyczy nieczynny WDK w Machnowie po generalnym remoncie zamknięty kupa kasy włożona w remont i po co co?

Każdego roku Gmina ogłasza konkurs na zajęcia sportowe w Gminie LK. Do tej pory nie było za bardzo warunków dla uprawiania lekkiej atletyki, chyba, że bieganie po leszczynówie można uznać za odpowiednie zajęcia. Jest nadzieja, że podmioty które powalczą o pieniądze w następnym roku zaproponują coś więcej niż piłkę nożną.
Na górę

Postautor: Gość » 7 paź 2014, o 16:55

Wczoraj wieczorem biegało po stadionie 5 osób, będzie biegać więcej. Na pytanie gdzie do tej pory były to biegały po drogach narażając życie.
Na górę

Postautor: lub » 7 paź 2014, o 17:48

Gość pisze:Centrum sportowe ok i co dalej? piłka nożna na poziomie "A" Klasy , lekkoatletyka od dawna olewana ani w szkole ani w Granicy takiej sekcji nie ma i raczej nie będzie tego bo Gminy na to nie stać, więc to tylko kiełbasa wyborcza wszystko pięknie wygląda ale co z tego jak teraz trzeba to potrafić wykorzystać. Gok w Lubyczy nieczynny WDK w Machnowie po generalnym remoncie zamknięty kupa kasy włożona w remont i po co co?



Do uprawiania lekkoatletyki do tej pory nie było warunków. Teraz są, ale trzeba czasu, a sukces mogą odnosić dzieci ze szkoły, bo inne szkoły takie sukcesy mają, trzeba chcieć, tego nie mozna zrobić! GOK, WDK - puki były środki z projektów to rządzących i ojsców sukcesu było wielu, a teraz brak pomysłu? Rusz tyłek, może sam coś zrób, miejsce masz!!!
Na górę

Postautor: wyb » 7 paź 2014, o 17:52

Gość pisze:
bor pisze: Ale jak nie ma "naszej" drogi, to znaczy, że nie ma nic?


Tu już nie chodzi tylko o "naszą" drogę. Tu chodzi o wszystkie obietnice składane wyborcom. Ja wiem, że "odpowiedni bajer to połowa sukcesu" i zawsze przed wyborami dużo się obiecuje. Ale jak długo można dawać się tak omamiać? Najpierw obiecuje się dużo, a potem nic się z tym nie robi. Czy to jest fair?
Dobrze, że zrobiono to, co zrobiono. Ale ile rzeczy nie zrobiono?


Wiem, jakie były składane obietnice i wiem, co zrobiono, a zrobiono wiele. Nie chcę wyliczać, bo zaraz mnie nazwiesz "przydupasem", "lizusem" albo jakoś jeszcze dobitniej. A, że nie zrobiono wszystkiego... trudno wszystko zrobić w cztery lata!
Na górę

Postautor: Gość » 7 paź 2014, o 18:05

Ja Jestem za tym by zmniejszyć zatrudnienie w administracji naszej gminie do bezwzględnego minimum a w miejsce tych etatów zatrudnić ludzi do takich obiektów jak Wiejskie Domy Kultury itp Przykładem niech będzie Centrum Sportu żeby jak ktoś wcześniej napisał wieczorem biegało 5 osób i będzie biegało więcej dać im jakiegoś człowieka który pomoże im prawidłowo przygotować się do biegania itp, Wiejskie Domy Kultury niech działają dla dzieci z Tych Wsi bo w Hrebennem, Siedliskach itd też są dzieci i im też warto zagwarantować jakieś zajęcia na zimowe wieczory !
Na górę

Postautor: Bobo » 7 paź 2014, o 20:18

Wiejskie Domy Kultury jakiś chory pomysł, w tych czasach wieśniaku zejdź na ziemię:) :roll: dzieci teraz są mądrzejsze i nie potrzebują takich pierdół ale wymyśliłeś,tylko pogratulować głupoty :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 7 paź 2014, o 20:42

Bobo pisze:Wiejskie Domy Kultury jakiś chory pomysł, w tych czasach wieśniaku zejdź na ziemię:) :roll: dzieci teraz są mądrzejsze i nie potrzebują takich pierdół ale wymyśliłeś,tylko pogratulować głupoty :lol:

Właśnie przez takich debili jak Ty w tym kraju dzieje się tak źle, Jeżeli jest dobry pracownik w Takim miejscu potrafi zorganizować dużo pożytecznych zajęć dla dzieciaków. Patrz w dużych miastach jak działają miejskie centra dla dzieci i młodzieży ale skoro dla Ciebie to wieś to aż strach myśleć co ty byś wymyślił będą u władzy pewnie darmowe piwko i fajki dla wszystkich siedzących wiczorem w parku i na przystankach w Lubyczy i okolicach !!!
Na górę

Postautor: bodo » 7 paź 2014, o 21:44

No to zapierdalaj żebyś zdążył przed zimą pootwierać te wiejskie ogródki bo z gadania nic się samo nie zrobi,powodzenia .
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”