O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 8 cze 2016, o 10:05

teraz w reportażu włodarzy z rady czy tej najwyższej nie widać pewnie się pochowali jak usłyszeli, że telewizja przyjeżdża pytać o los Pana Frania ale jak widzowie pomogą i zacznie się jakaś konkretna robota to na 90% buźki w TVP zobaczymy i te piękne słowa jak to się pomaga jak to się Panu Franciszkowi buduje, oj źle się dzieje.
Na górę

Postautor: Gość » 9 cze 2016, o 10:54

http://uglubyczakrolewska.bip.lubelskie ... p2=1073783

Dlaczego? Przecież się sprawdziła...
Na górę

Postautor: Gość » 9 cze 2016, o 12:37

Bo nie miała kwalifikacji i wojewoda uchylił decyzje o wyborze jej na dyrektorkę.
Na górę

Postautor: Gość » 9 cze 2016, o 13:03

Szkoda :( .
Na górę

Postautor: Gość » 9 cze 2016, o 13:49

Serio? bo mi nie......
Na górę

Postautor: Gość » 9 cze 2016, o 14:04

A mi jednak szkoda :(
W końcu w szkole zapanował porządek. Każdy wiedział co ma dobić i za co odpowiada. A że niektórym to było nie po nosie? Trudno, większość jest zadowolona...
Na górę

Postautor: Gość » 9 cze 2016, o 14:25

Gość pisze:Bo nie miała kwalifikacji i wojewoda uchylił decyzje o wyborze jej na dyrektorkę.


To wojewoda sprawdzał jej kwalifikacje przez rok?
Czy nikt nie sprawdzał tego wcześniej?
Na górę

Postautor: Gość » 9 cze 2016, o 14:39

Gość pisze:A mi jednak szkoda :(
W końcu w szkole zapanował porządek. Każdy wiedział co ma dobić i za co odpowiada. A że niektórym to było nie po nosie? Trudno, większość jest zadowolona...

Z wójtem i plebanem na czele
Na górę

Postautor: luzik » 9 cze 2016, o 19:52

Gość pisze:
Gość pisze:Bo nie miała kwalifikacji i wojewoda uchylił decyzje o wyborze jej na dyrektorkę.


To wojewoda sprawdzał jej kwalifikacje przez rok?
Czy nikt nie sprawdzał tego wcześniej?

Nowy wojewoda lubelski Przemysław Czarnek został wybrany w grudniu. Może pan wojewoda zainteresował się nowym miastem. Ciekaw jestem tylko kto powołał tego dyrektora szkoły bez kwalifikacji? I czy jest więcej takich "kwiatków" :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 9 cze 2016, o 20:39

Jako rodzic oczekuje zmiany na tym stanowisku, uważam, że nauczyciel a tym bardziej dyrektor powinien coś sobą reprezentować!
Na górę

Postautor: Gość » 9 cze 2016, o 22:02

Konkretnie, co? Jaki niby ma być dyrektor? Nie wiedziałem, że tylu jest specjalistów kompetentnych do oceny dyrektora.
Na górę

Postautor: Gość » 10 cze 2016, o 07:30

Nie udawaj ze nie wiesz o co chodzi.
Na górę

Postautor: Gość » 10 cze 2016, o 08:47

a jak jest z odpowiedzialnością, w związku z powoływaniem osób nie spełniających podstawowych warunków czy powołujący nie muszą się z tego tłumaczyć dlaczego i na jakich podstawach nominowali jak nie spełnia podstawowych warunków nominacji.
Na górę

Postautor: Gość » 10 cze 2016, o 09:03

no to dzisiaj rozpoczęła się wielka konferencja nt. Lubyczy i "okolic"

to dobrze, że wreszcie zorganizowano tę konferencję, ale dziwne że dopiero teraz pierwszą, o bodaj NAJSTARSZEJ MIEJSCOWOŚCI w Polsce, a może i w Europie środkowo-wschodniej, skoro jak piszą na stronie, Lubycza ma już 1400 lat!(????)

http://www.lubycza.pl/asp/pl_start.asp? ... rtykul=832
Na górę

Postautor: Gość » 10 cze 2016, o 09:19

Gość pisze:http://uglubyczakrolewska.bip.lubelskie.pl/index.php?id=53&p1=szczegoly&p2=1073783

Dlaczego? Przecież się sprawdziła...


Co niektórzy cieszą się, że dopieli swego... Pozbyli się wymagającego szefa. Wszystko wróci "do normy", czyli ...
Teraz już pani dyrektor wie, co znaczy Lubycza. To niestety nie Machnów...
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”