O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 19 wrz 2016, o 15:09

a może tak kto by się zlitował się nad tymi piątkowymi sprzedawcami i choć jaką sławojkę z tyłu za urzędem postawił
Na górę

Postautor: wako » 19 wrz 2016, o 16:45

I dla mnie, na stare lata zaświeciło słoneczko ! Pani minister Zaleska zapowiedziała wprowadzenie do szkół nauki szachów. Kto się do tego lepiej nadaje niż były mistrz Polski nauczycieli w szachach. No kto ? A już mieałem wystawić na licytację swoją biblioteczkę szachową. Muszę potroić zabiegi u nowej-starej dyrektorki szkoły w Lubyczy Liczę, że burmistrz wystawi mi "żelazny list". Bogatemu to i byk się ocieli ! Jak tu nie lubić PIS-u !!! He, he, he....... :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2016, o 17:55

Wako ty chyba naprawde masz coś z głową.,
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2016, o 18:39

Wako ty chyba naprawde masz coś z głową.,

Dlaczego? Jest wybitnym szachistą. Rozegrajcie partyjkę, to zobaczymy kto ma "coś z głową".
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2016, o 18:58

Co nie zmienia faktu, że wypisuje brednie!
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2016, o 19:02

Myślę, że tu Wako zażartował. Ale pozyskać takiego specjalistę byłoby warto.
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2016, o 19:14

ciekawe kto wystartuje w przyszłych wyborach teraz to już nie fotel Wójta ale Burmistrza, większy prestiż i większa pensja, może kandydatów będzie więcej.
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2016, o 19:30

Gość pisze:Co nie zmienia faktu, że wypisuje brednie!

Dobrze napisane tego g**** sie nie da czytac. Waco zostaw ten komputer i to pisanie bo robisz tylko sobie wstyd.
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2016, o 20:08

Gość pisze:
Gość pisze:Co nie zmienia faktu, że wypisuje brednie!


Dobrze napisane tego g**** sie nie da czytac. Waco zostaw ten komputer i to pisanie bo robisz tylko sobie wstyd.


Gościu, chcesz sprowokować Wako, Ale on przewiduje, jako wybitny szachista, trzy ruchy do przodu, więc nic nie wyjdzie z tego podpuszczania.
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2016, o 21:17

Gość pisze:ciekawe kto wystartuje w przyszłych wyborach teraz to już nie fotel Wójta ale Burmistrza, większy prestiż i większa pensja, może kandydatów będzie więcej.

wystarczył by jeden ale konkretny
Na górę

Postautor: KIbic » 19 wrz 2016, o 21:43

Pewne jest: że wczoraj w telewizji minister oświaty Zalewska zapowiedziała wprowadzenie do szkół nauki gry w szachy, że Wako jest kilkukrotnym mistrzem Polski nauczycieli w tej grze, że teksty pisane przez wako na tym forum
wyróżniają się logiką, znajomością tematu i poczuciem humoru, czyta się je z przyjemnością.
Zrozumiałe jest, co czują adresaci tych tekstów. Są wbici w glebę, nie mają żadnych argumentów, odpowiadają inwektywami niczym nie uzasdnionymi. Teksty wako dosłownie demolują psychikę oponentów !
Na górę

Postautor: Gość » 20 wrz 2016, o 08:16

:shock:
KIbic pisze:Pewne jest: że wczoraj w telewizji minister oświaty Zalewska zapowiedziała wprowadzenie do szkół nauki gry w szachy, że Wako jest kilkukrotnym mistrzem Polski nauczycieli w tej grze, że teksty pisane przez wako na tym forum
wyróżniają się logiką, znajomością tematu i poczuciem humoru, czyta się je z przyjemnością.
Zrozumiałe jest, co czują adresaci tych tekstów. Są wbici w glebę, nie mają żadnych argumentów, odpowiadają inwektywami niczym nie uzasdnionymi. Teksty wako dosłownie demolują psychikę oponentów !
Na górę

Postautor: wako » 20 wrz 2016, o 09:13

Słuchając zapowiedzi minister o wprowadzeniu szachów do szkół podstawowych (wzorem Rosji?) rodzą się pytania: czy to będzie przedmiot obowiązkowy, czy nie, jak będzie z oceną, skąd wezmą nauczycieli do tego przedmiotu ? Czyżby ta wypowiedż minister nieprzypadkowo zbiegła się w czasie z wyborami do parlamentu w Rosji ? Wyniki wyborów w Rosji świadczą, że to pomysł samobójczy dla naszych elit politycznych. Od siebie dodam, czy po zakosztowaniu próżniaczego trybu życia emeryta, jestem w stanie wytrzymać reżim pracy nauczycielskiej ?
Ustosunkowując się do postów na mój temat wskazuję na maksymę: "uderz w stół odezwą się nożyce". W swych tekstach nie wskazuję na wady konkretnych osób a ukazuję ewentualne błędy w kontekście obowiązujących przepisów prawnych. Okazuje się, że wielu niepodpisujących się gości czuje się adresatami tych często hipotetycznie przedstawianych zdarzeń, wewnętrznie indentyfikuje się z tym najgorszym elementem ludzkim w gminie. I pluje jadem.
Na górę

Postautor: Gość » 20 wrz 2016, o 10:01

Mam dobrą wiadomość dla szkolnych puczystów i jeszcze lepszą dla burmistrza w Lubyczy Królewskiej.
"Jak podaje "Kurier Lubelski"....Jak wyjaśnia Ewa Dumkiewicz-Sprawka dyrektor wydziału edukacji w lubelskim ratuszu ...najmniejsze problemy z przekształceniami będą tam, gdzie gimnazja działają w ramach zespołu np.z podstawówką. Z mocy ustawy takie zespoły staną się ośmioletnią szkołą podstawową." Ciąg dalszy był przedstawiany wcześniej na forum.
Na górę

Postautor: beee » 20 wrz 2016, o 10:18

Gość pisze:Mam dobrą wiadomość dla szkolnych puczystów i jeszcze lepszą dla burmistrza w Lubyczy Królewskiej.
"Jak podaje "Kurier Lubelski"....Jak wyjaśnia Ewa Dumkiewicz-Sprawka dyrektor wydziału edukacji w lubelskim ratuszu ...najmniejsze problemy z przekształceniami będą tam, gdzie gimnazja działają w ramach zespołu np.z podstawówką. Z mocy ustawy takie zespoły staną się ośmioletnią szkołą podstawową." Ciąg dalszy był przedstawiany wcześniej na forum.
znakiem tego beeeee nasi wodzowie wyprowadzili nas na zielono trawke beee beeee beeee
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”