Wypadek za BP 16.04.2014

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Gość » 22 kwie 2014, o 20:39

A co to za dyrektor?
Na górę

Postautor: Gość » 22 kwie 2014, o 20:51

Gość pisze:A co to za dyrektor?



No ja pier...lę... jak tylko pojawi się jakiś wątek o wypadku to zaraz głupkowate pytania o dane personalne ofiar i sprawców... co was to k...a obchodzi? Stała się tragedia, zginął człowiek przez głupotę drugiego i to wam powinno wystarczyć...

Może jeszcze powinni tu podawać adresy zamieszkania uczestników wypadku?

a jak już cie to tak bardzo interesuje to był to dyrektor sracza miejskiego w rozwolnieniu wielkim...
Na górę

Postautor: Gość » 22 kwie 2014, o 21:02

Gość pisze:
Gość pisze:Nie wiem ile jechali. Podobno 170. Jeżeli to prawda to każdy wyjeżdżajac z podporządkowanej wymusiłby pierwszeństwo bo nie ma szans zobaczyć co zza wzniesienia się tak szybko pojawi


Wymusił przy prędkości audi jest nieporozumieniem!!!
Jadący 170km/h gówniarz jest winny ponieważ przekroczył prędkość o 100km/h i tym właśnie faktem zrobił z siebie pirata drogowego, sprawcę wypadku i zamordował swoją koleżankę. Gdybym był prokuratorem to 5lat za to bym od niego chciał. Niestety w tym kraju mogą jeszcze dziewczyne posądzić za to co się stało, bo tak najłatwiej...


Nic dodac nic ująć
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2014, o 08:17

Gość pisze:Nie wiem ile jechali. Podobno 170. Jeżeli to prawda to każdy wyjeżdżajac z podporządkowanej wymusiłby pierwszeństwo bo nie ma szans zobaczyć co zza wzniesienia się tak szybko pojawi


Czasami sprawiedliwość dosięga tych, którzy jadą z nadmierną prędkością. Kierowca, który miał zielone światło i i uderzył w skręcający w lewo samochód zabijając przy tym 3 osoby został skazany, mimo iż miał pierwszeństwo - bo gnał 130 km/h w miejscu, gdzie jest ograniczenie do 50 km/h i samochód, który skręcał po prostu go nie widział.
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34 ... nstwo.html
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2014, o 09:10

Gość pisze:
Gość pisze:Nie wiem ile jechali. Podobno 170. Jeżeli to prawda to każdy wyjeżdżajac z podporządkowanej wymusiłby pierwszeństwo bo nie ma szans zobaczyć co zza wzniesienia się tak szybko pojawi


Czasami sprawiedliwość dosięga tych, którzy jadą z nadmierną prędkością. Kierowca, który miał zielone światło i i uderzył w skręcający w lewo samochód zabijając przy tym 3 osoby został skazany, mimo iż miał pierwszeństwo - bo gnał 130 km/h w miejscu, gdzie jest ograniczenie do 50 km/h i samochód, który skręcał po prostu go nie widział.
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34 ... nstwo.html


Tak zmam tą sprawę. Pomimo że sprawcę bronił jeden z najlepszych (najgłosniejszych) adwokatów w polsce.
A sam sprawca nie zarabiał pieniędzy w konwencjonalny sposób.
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2014, o 11:18

Tak zmam tą sprawę. Pomimo że sprawcę bronił jeden z najlepszych (najgłosniejszych) adwokatów w polsce.
A sam sprawca nie zarabiał pieniędzy w konwencjonalny sposób.[/quote]

Jeden przypadek gdzie kasa nie grała roli. Niestety znajomości i pieniadze najczęściej idą w parze z łagodnymi wyrokami. Gdyby jechał 70/80km/h to każdy by go zauważył.
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2014, o 18:33

Gość pisze:A co to za dyrektor?


Jakby nie dłubał w nosie to wszystko było by OK
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2014, o 19:26

Gość pisze:
Gość pisze:A co to za dyrektor?


Jakby nie dłubał w nosie to wszystko było by OK


No masz rację, alę mógł sobie nawet w tyłku grzebać, gdyby ten gówniarz nie jechał tyle ile jechał to by było wszystko dobrze i żadne tłumaczenie jego debilnych kolegów bez pojęcia bezmózgów tego nie zmienią
Na górę

Postautor: lolek » 25 kwie 2014, o 20:10

a kim ty jestes ekspercie od grzebania w tylku?moze faktycznie skodzina zajechala droge?za cienki bolek jedtes zeby wydawac wyroki
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2014, o 22:27

ale wy jestescie debilami co wam to da ze o tym piszecie?????????????????g.o.w.n.o!!!!!!!!! lepiej zastanowcie sie nad soba a nie o kims piszecie to rozstrzygnie policja i biegli a nie wy idioci
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2014, o 22:31

nie bron guwniarza, bo tylko idiota na tym odcinku jezdzi z taka predkoscia , ale ty jestes jemu podobny-posluchaj spoleczenstwa jakie ma na ten temat zdanie , a nie sugerujesz sie kilkoma idiotecznymi wpisami twojemu podobnymi ---pare lat w odosobnieniu to moze by cos mu w głowie zmienilo i codzienne przypominanie o tym co zrobił, zakladajac ze on myśli :idea: :idea: :idea:
Na górę

Postautor: Gość » 26 kwie 2014, o 00:28

lolek pisze:a kim ty jestes ekspercie od grzebania w tylku?moze faktycznie skodzina zajechala droge?za cienki bolek jedtes zeby wydawac wyroki


Wybacz ale nie będę Cię wyzywał bo to nie mój poziom. Napisałem swoje zdanie ale skoro Ty uważasz że jazda powyżej 150km/h jest fajna szczególnie na tym odcinku no to masz siano zamiast mózgu. To też jest moje zdanie. Jak chce sobie pozapierd1lać to niech jedzie w stone Lubyczy tam jest lepszy odcinek do takich prędkości. Nie mówie że jazda przepisowa jest super i sam tak nie jadę ale nie wmawiaj mi że od tego jest policja bo widzę że zbyt mało żyjesz na tym świecie i nie wiesz że policja, prokuratura i cała reszta szczególnie w tak małej wsi jaką jest Tomaszów jest przekupna, znajomościami i kasą. Niestety ale uważam że Neć lub jakiś Gęborys ma większe szanse od zwykłego Janka i pokazuję to czas którego Tobie zabrakło bo jesteś jednym z tych co najlepiej by po 2paki lecieli na dąbrowie i nic sobie z tego nie robią. Czas zweryfikuję i Ciebie czy zmądrzejesz czy zginiesz i nie osądzaj mnie bo każdy ma prawo do swoje zdania i do wypowiedzi i ogólnie to H0j Ci w d0pe baranie. Gnojek niech dalej wariuje ale na torze w Biłgoraju nic nie potrafi pokazać więc próbuje szpanować na ulicy. Pozdro dla Pajaców w starych tuningowanych Bmach z 150km gdzie połowa zdechła w tamtej dekadzie. Wielcy F&F kozacy. Naklejki i wydechy wam nie dadzą umysłu bo umysł pogubiliście gdzieś w gimnazjum.
Na górę

Postautor: Gość » 26 kwie 2014, o 00:37

Gość pisze:nie bron guwniarza, bo tylko idiota na tym odcinku jezdzi z taka predkoscia , ale ty jestes jemu podobny-posluchaj spoleczenstwa jakie ma na ten temat zdanie , a nie sugerujesz sie kilkoma idiotecznymi wpisami twojemu podobnymi ---pare lat w odosobnieniu to moze by cos mu w głowie zmienilo i codzienne przypominanie o tym co zrobił, zakladajac ze on myśli :idea: :idea: :idea:


No jak gość dostanie zawiasy to będzie (kolejna) kpina z wymiaru sprawiedliwości. Policji społeczeństwo nie ufa bo mają nas chronić nie gnoić, prokuratura działa dla znajomości, sądy to śmiechu warte instytucję. Jak dla mnie kwalifukuję się to na więzienie. Nie mówie że ma iść na 25 lat tylko żeby wreszcie się nauczył szacunku dla innych ludzi bo wielu kierowców siadających za kółko zapomina że nie jest sam na ulicy i są inni którzy akurat jadą z dziećmi, żonami i rodzinami i chcą ich bezpiecznie dowieźć do domu. Gdyby jechał w miarę normalną prędkością nic by się nie stało. Teraz każdy jego znajomy taki sam idiota będzie się wypowiadał jaki to on biedny i że policja to zbada. Śmiech mnie ogrania, znam wielu wiariatów z Tomaszowa ze starej ekipy ścigaczy którzy mieli i mają dalej rozum w głowie, którzy jadąc na motorze 250 potrafią robić tak żeby nikomu się nic nie stało a tutaj ewidentnie chłopaczyna dopadł się mocniejszego auta i jednak przecenił swój brak umiejętności i nikt ani nic go nie obroni. Nie trzeba być prokuratorem i ekspertem żeby zobaczyć kto był winny. Skodą jechał kierownik a nawet jakby jechał sam Premier albo rolnik z Szalenika, nie zmienia to faktu że prędkośc zabiła tą dziewczyne. Gdyby myślał i jechał 100 albo 90 to by hamowanie było inne, reakcja i najprawdopodobniej dziewczyna by żyła.
Na górę

Postautor: Gość » 26 kwie 2014, o 08:41

Gość pisze:
Gość pisze:nie bron guwniarza, bo tylko idiota na tym odcinku jezdzi z taka predkoscia , ale ty jestes jemu podobny-posluchaj spoleczenstwa jakie ma na ten temat zdanie , a nie sugerujesz sie kilkoma idiotecznymi wpisami twojemu podobnymi ---pare lat w odosobnieniu to moze by cos mu w głowie zmienilo i codzienne przypominanie o tym co zrobił, zakladajac ze on myśli :idea: :idea: :idea:


No jak gość dostanie zawiasy to będzie (kolejna) kpina z wymiaru sprawiedliwości. Policji społeczeństwo nie ufa bo mają nas chronić nie gnoić, prokuratura działa dla znajomości, sądy to śmiechu warte instytucję. Jak dla mnie kwalifukuję się to na więzienie. Nie mówie że ma iść na 25 lat tylko żeby wreszcie się nauczył szacunku dla innych ludzi bo wielu kierowców siadających za kółko zapomina że nie jest sam na ulicy i są inni którzy akurat jadą z dziećmi, żonami i rodzinami i chcą ich bezpiecznie dowieźć do domu. Gdyby jechał w miarę normalną prędkością nic by się nie stało. Teraz każdy jego znajomy taki sam idiota będzie się wypowiadał jaki to on biedny i że policja to zbada. Śmiech mnie ogrania, znam wielu wiariatów z Tomaszowa ze starej ekipy ścigaczy którzy mieli i mają dalej rozum w głowie, którzy jadąc na motorze 250 potrafią robić tak żeby nikomu się nic nie stało a tutaj ewidentnie chłopaczyna dopadł się mocniejszego auta i jednak przecenił swój brak umiejętności i nikt ani nic go nie obroni. Nie trzeba być prokuratorem i ekspertem żeby zobaczyć kto był winny. Skodą jechał kierownik a nawet jakby jechał sam Premier albo rolnik z Szalenika, nie zmienia to faktu że prędkośc zabiła tą dziewczyne. Gdyby myślał i jechał 100 albo 90 to by hamowanie było inne, reakcja i najprawdopodobniej dziewczyna by żyła.



Śmiech miech mnie ogrania, znam wielu wiariatów z Tomaszowa ze starej ekipy ścigaczy którzy mieli i mają dalej rozum w głowie, którzy jadąc na motorze 250 potrafią robić tak żeby nikomu się nic nie stało

Ile ty masz lat?Pisząc o takiej predkośći i panowaniem nad motorem chyba nie wiesz co mówisz!przy 250 nie da sie unikac przeszkód z nalezytą ostroznością bo prędkość jest zbyt duża a gwałtowne hamowanie czy też odbicie kierownicą spowoduje wypadek!To że żaden wypadku nie zrobił to cud(jeśli prawdą jest że tak jeżdżą).Umiejętność jazdy przy tak dużych predkościach na drogach publicznych są niczym gdy pod taki jadący pocisk wybiegnie jakieś zwierze lub gdy inny użytkownik drogi(kierowca,rowerzysta,traktorzysta itd) zrobi niebezpieczny manewr w momencie gdy idiota na ścigaczu będzie do niego dojeżdzał.Takie prędkośći tylko na torach i autostradach!
Na górę

Postautor: Gość » 26 kwie 2014, o 09:41

Widzisz, sam napisales ze przy takiej predkosci nic nie da sie zrobic a tu wypisujesz, ze policja zweryfikuje co i jak... To byla moj prowokacja zeby zrozumiec. Kto jechal powyzej 170 wie ze wtedy zaczyna sje robic niebezpiecznie i zazwyczaj.iewinni sa pokrzywdzeni. Gnojek powinien dostac odsiadke i grzywne oraz roboty i to nie zalatwiane godziny ale po wyjsciu z kicia 1000 odrobek np w szpitalu na kotlowni. Moze wtedy zrozumie dlaczego sa ograniczenia i ze taka predkosc jest na autostrade a nie na kol. laszczowke.
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”