Firma Przewozowa Big bus

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 15 paź 2014, o 21:05

matitl pisze:Dla osób wymagających więcej niż tylko podstawienia busa polecam http://www.albatrosbus.pl. Cena porównywalna lub tańsza. Nie wiem ile sie płaci w BB bo dawno nie jeździłem z nimi. Albatros przynajmniej jeździ 6-8 letnim Mercedesem O350. Kulturą kierowców biją na głowę BB.


Albatros stoi o wiele lepszym standardem niż BB, ale cóż z tego?
Ładne autobusy w dobrym stanie, WiFi, dwóch kierowców, klimatyzacja, wygoda, rezerwacje przez internet itd.
Jednak ludzie wciąż wolą BigBusa.
W Albatrosach świecą pustki, ostatnio z Warszawy jechały aż...3 osoby.
Inicjatywa świetna, ale jak widać chętnych do przewozu brak :(
Na górę

Postautor: pasazer » 15 paź 2014, o 21:19

kolego włascicielu piszesz bzdury juz ta firma pójdzie z torbą albatros cię skonczy tak jak ty zniszczyłes inne firmy nie jesteś niezniszczalny na rynku przewozowym super zycze ci zebys doznał tego co doznali przewoznicy którym chleb zabrales zółtodziobie
Na górę

Postautor: wersatis » 16 paź 2014, o 18:37

Albztrosbus jest na rozbiegu. Pierwsze 1-2 miesiące to rozbiegowka. Od dziś polskibus podwaja ilosc kursow na odcinku Warszawa Lublin. Moga byc pojedyncze przejazdy z mniejsza ilością osób.wazne aby calosc sie bilansowała.
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2014, o 21:10

pasazer pisze:kolego włascicielu piszesz bzdury juz ta firma pójdzie z torbą albatros cię skonczy tak jak ty zniszczyłes inne firmy nie jesteś niezniszczalny na rynku przewozowym super zycze ci zebys doznał tego co doznali przewoznicy którym chleb zabrales zółtodziobie

Widzicie jak w życiu to wszystko się potrafi odwrócić . Zawsze trzeba być w porządku.Nic nie jest dane raz na zawsze.
Na górę

Postautor: maxmix » 22 paź 2014, o 10:34

Lepiej jechac PKS em lub Polskim Busem z przesiadka w Lublinie niż zasra..m BigBusem.
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2014, o 14:06

Jest albatrosbus z Tomaszowa lub busmax z Zamościa nie trzeba jechac do lublina.
Na górę

Postautor: maxmix » 22 paź 2014, o 19:24

Albatros ok ale wole dojechać do Lublina na polskiego busa niż do zamościa na jakiegos busiarza.
Na górę

Postautor: wersatis » 31 paź 2014, o 20:39

Polskibus ma dobra frekwencję dlatego w szczytach przewozowych od Piątku do Niedzieli ma wyższe ceny. Nie musi obniżać cen, bo i tak chętni się znajdą ;). Teraz w resztę dni bilety są po 10-15 zł.
Na górę

Postautor: maxmix » 1 lis 2014, o 07:28

kachi pisze:Ja tam sobie polskiego busa cenie. Często do Warszawy jeżdżę i bez problemów dotychczas. Tylko mogliby ceny trochę obniżyć, bo trochę drogie. A paliwo teraz poszło w dół :)

No to jezdzij big busem i contbusem oni oferuja tanszy przejazd zapewne i wyzszy komfort od polskiego busa.
Na górę

Postautor: ewara » 1 lis 2014, o 23:55

Gość pisze:jakiś czas temu wracałam z warszawy do tomaszowa, kierowca powiedział że są rezerwacje i muszę poczekać, a przede mną wpuścił jakąś dziewczynę, która rezerwacji nie miała



Bo pewnie była młodsza, ładniejsza i zgrabniejsza niż Ty - i zapewne (!) usiadła z przodu :-) taka to polityka.
Na górę

Postautor: jjg » 2 lis 2014, o 09:00

ewara pisze:
Gość pisze:jakiś czas temu wracałam z warszawy do tomaszowa, kierowca powiedział że są rezerwacje i muszę poczekać, a przede mną wpuścił jakąś dziewczynę, która rezerwacji nie miała



Bo pewnie była młodsza, ładniejsza i zgrabniejsza niż Ty - i zapewne (!) usiadła z przodu :-) taka to polityka.

Segregacja trwa. Nie ma nadal równouprawnienia.
Na górę

Postautor: rafitotl » 26 lis 2014, o 16:45

Przewrót iście kopernikański. wreszcie jak człowiek mogę kupować bilety online na większości kursów z Tomaszowa do Warszawy. Łaskawie sobie przypomnieli o klientach z Tomaszowa jak Albatros wszedł i im klientów systematycznie podbiera. BB mógłby się bardziej postarać z cenami. Na razie jest żenua. Konkurecja bije ich na głowe.
Na górę

Postautor: RRK » 21 gru 2014, o 21:19

Ja dzisiaj miałem pierwszy raz do czynienia z BB. Pomimo opłaconego i wydrukowanego biletu Pan kierowca odmówił mi możliwości podróży bo nie było mnie na "profesjonalnie" sporządzonej liście. Usłyszałem tylko tekst skierowany do innych osób, które czekały za mną: "Ten Pan wysiada". I jakież było moje zdziwienie jak usłyszałem, że za 1,5h godziny jest następny bus to może mnie łaskawie weźmie... Co tam 3 stopnie i silny wiatr, poczekam sobie. Kpiny!!!
Na górę

Postautor: marozm » 22 gru 2014, o 21:19

RRK pisze:Ja dzisiaj miałem pierwszy raz do czynienia z BB. Pomimo opłaconego i wydrukowanego biletu Pan kierowca odmówił mi możliwości podróży bo nie było mnie na "profesjonalnie" sporządzonej liście. Usłyszałem tylko tekst skierowany do innych osób, które czekały za mną: "Ten Pan wysiada". I jakież było moje zdziwienie jak usłyszałem, że za 1,5h godziny jest następny bus to może mnie łaskawie weźmie... Co tam 3 stopnie i silny wiatr, poczekam sobie. Kpiny!!!


Zapraszam do Albatrosa. On docenia pasażerów odpowiednim komfortem.
Na górę

Postautor: uuu » 26 gru 2014, o 07:33

a jaki czas przejazdu? bo pks juz był!
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”