Brawurowy pościg opel insignia vs vw sharan

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: broll » 24 cze 2015, o 23:56

Dzisiaj kilka minut po 15-stej byłem świadkiem akcji takich frajerów w oplu insignia. Upatrzyli sobie zielonego sharana i na rogu ulicy Traugutta, tuż przed przejściem dla pieszych, jadąc za nim dali mu sygnał do zatrzymania, tamten przepuścił pieszych i wolniutko przetoczył się za przejście i tam naprzeciwko takiej nowej budowy zatrzymał się. Tych dwóch w oplu stanęło tuż za nim, 3 metry za przejściem i jeden taki gruby od strony pasażera założył czapkę, poszedł do ofiary i coś z nim pogadał, byłem przekonany, że skaże mu odjechać z tego głupiego miejsca. Ale nic z tych rzeczy. Zabrał od niego papiery, wsiadł do opla i jakby nigdy nic zaczął szukać blankietu do mandatów chyba, znalazł dopiero w bagażniku, potem pisał a biegły w pisaniu to on nie był.
Tymczasem za nimi zrobił się zator i wszyscy jadący od tej głównej ulicy (Lwowskiej?) musieli omijać ich zjeżdżając na lewą stronę przejścia dla pieszych, niektórzy zdezorientowani stali za nimi (insignia z tyłu miała błyskające niebieskie światło) czekali aż pojadą i świata nie rozumieli. Wszystko trwało ponad 15 minut, a czas było gorący, bo było lekko po 15-stej.
Każdy, który chciał jechać prosto musiał zjechać na lewą stronę i walić pod prąd kilkanaście metrów między innymi przejściem dla pieszych. Zakorkowało się wszystko od wschodu i północy Traugutta tam gdzie stoją taksówki. Na uwagę skierowaną do kierowcy opla, tego chudszego: "czy ma świadomość, że blokuje ruch dwu ulic i przejścia dla pieszych" odpowiedział, żeby im nie przeszkadzać, a ten gruby, który potrafił pisać, z pretensją i żalem w głosie zapytał "a to gdzie my mieliśmy zaparkować???".
Najpierw oczom nie wierzyłem co się dzieje, a potem myślałem, że padnę ze śmiechu, bo nie wiedziałem, że policjanci w Tomaszowie Lubelskim oczekują wskazówek od pieszych, co do miejsca parkowania:)))
Takie rzeczy tylko w Tomaszowie Lubelskim.
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2015, o 07:22

ten gruby to zapewne ADAŚ B. :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2015, o 10:59

Gość pisze:ten gruby to zapewne ADAŚ B. :lol:

Też tak pomyślałem, gość nie popuści nawet staruszce :)
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2015, o 11:06

sędzia dredd - ja jestem prawem... i co mu zrobisz.
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2015, o 20:41

Następnym razem też stanę na środku, a jak przyjadą i powiedzą, że tu nie wolno parkować to też im odpowiem pytaniem:...a gdzie mam zaparkować...?
Na górę

Postautor: Gość » 27 cze 2015, o 14:03

zatrzymuja-zle, nie zatrzymuja-zle, interwaniuja-zle, nie interweniuja-zle, sprawdzaja trzezwosc-zle bo tworza korki, nie sprawdzaja- zle bo sa wypadki i gina niewinni ludzie to moze sprecyzujcie swoje,,życzenia" zgodne z przepisami a nie na kazdym wieszacie psy?
Na górę

Postautor: Gość » 27 cze 2015, o 21:53

Korkują ulicę-źle, nie korkują-dobrze.
Na górę

Postautor: kali » 28 cze 2015, o 09:56

to oni powinni dawać przykład a nie tylko karać za drobnostke sami łamiąc przy tym przepisy
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2015, o 15:15

Mają bardzo wąską specjalizację. Jeden jedzie, drugi pisze a tego od myślenia nie zabrali ze sobą.
Na górę

Postautor: Gość » 29 cze 2015, o 18:11

Gość pisze:Mają bardzo wąską specjalizację. Jeden jedzie, drugi pisze a tego od myślenia nie zabrali ze sobą.

buahaaaahaaaaaa dobre
Na górę

Postautor: Gość » 30 cze 2015, o 23:31

Bo to są Paniska Tomaszowskie :) Policja w Tomaszowie to tylko kolesiostwo. Czepić się faceta za pasy albo za przekroczenie o 15km/h spoko ale waląc 100km/h przez lwowską znajomy znajomego autem z komisu super sprawa :) pozdrawiam Policje/Mafie.Zomo :)
Na górę

Postautor: kierowca » 1 lip 2015, o 09:41

a już co po cywilu odwalają... to się dopiero nóż w kieszeni otwiera.
Na górę

Postautor: Gość » 2 lip 2015, o 07:34

a co ciekawego odwalają???
Na górę

Postautor: Gość » 2 lip 2015, o 11:15

Mi ten strażnik texasu póścl tekst po dłuzszej rozmowie " My w tym radiowozie nie dajemy pouczeń tylko wystawiamy mandaty" oczywiście insignia..
Na górę

Postautor: Gość » 4 lip 2015, o 08:21

na przykład- zajmuje się jeden skupem papierosów zza ukraińskiej granicy...
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”