Komendant Staży Miejskiej

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Gość » 1 wrz 2015, o 14:18

tez byłabym za tym aby zmusić właścicieli posesji do porządku,nasze miasto wyglądałoby lepiej i sąsiedzi odetchnęliby z ulgą[quote]

No nie wiem, czy tych ludzi można nauczyć porządku? przykład: w niedzielę taka impreza w parku, tylu przyjezdnych, szliśmy ul Wyspiańskiego,a od krzyżówki z Mickiewicza w dół do parku przy płocie posesji walające się na całej długości śmieci po kostki i to nie dzisiejsze, widać , że nie było zamiatane chyba od wiosny, czy taki wstyd wziąć miotłę w rękę i pozamiatać ? - profesja nie pozwala?, to wynająć kogoś za parę złotych, koło mojego domu zawsze czysto, sprzątam na bieżąco.
Na górę

Postautor: Gość » 1 wrz 2015, o 22:58

Gość pisze:Odezwał się blokers. Zobaczymy jak kiedyś się zagapisz, będziesz się spieszył i staniesz tak że dostaniesz mandat nie pouczenie !!!! Nauczysz się Funkcjonować Cwaniaczku w Społeczeństwie !!!


To nie są zachowania " zagapiarskie" tylko perfidia w działaniu bo chce być przy drzwiach.
Logika mówi że jak są wyznaczone miejsca do parkowania to tam należy się zatrzymywać : a nie na drodze do i z tych miejsc.
To chamstwo jest wyzywać innych użytkowników .
I powinieneś wiedzieć że jak samochody stoją blisko siebie na parkingu to nie zrobisz pełnego skrętu - z bożej łaski kierowco.
Na górę

Postautor: Gość » 2 wrz 2015, o 08:03

Gość pisze:
Gość pisze:Odezwał się blokers. Zobaczymy jak kiedyś się zagapisz, będziesz się spieszył i staniesz tak że dostaniesz mandat nie pouczenie !!!! Nauczysz się Funkcjonować Cwaniaczku w Społeczeństwie !!!


To nie są zachowania " zagapiarskie" tylko perfidia w działaniu bo chce być przy drzwiach.
Logika mówi że jak są wyznaczone miejsca do parkowania to tam należy się zatrzymywać : a nie na drodze do i z tych miejsc.
To chamstwo jest wyzywać innych użytkowników .
I powinieneś wiedzieć że jak samochody stoją blisko siebie na parkingu to nie zrobisz pełnego skrętu - z bożej łaski kierowco.


Może ja nie rozumiem tego, ale mi się wydaje ,ze parking lidla lub biedronki to nie jest najlepsza praca dla Staży Miejskiej, czy też (Mandatowej) jak na nich mówią.
Uważam, ze tam mają najlepszy utarg.
Tylko czy szkodliwość społeczna źle zaparkowanego auta na wielkim parkingu marketu jest tak wielka,że musimy sobie płacić na utrzymywanie tych panów.
Niech markety sobie zatrudniają parkingowego. SM niech służy mieszkańcom, a nie tylko kara .
Na górę

Postautor: Gość » 2 wrz 2015, o 09:27

No to teraz bedziemy dzwonic na 997 a nie na SM, i tez beda mandaty. JESLI POPEŁNIASZ WYKROCZENIE TO DLA MNIE NIE JEST WAZNE KTO CI GO WLEPI SKORO CI SIE NALEZY.
Na górę

Postautor: Greg2015 » 6 wrz 2015, o 18:00

Gość pisze:Wszyscy mają pretensję do straży miejskiej,ja także,ale za karanie kierowców za parkowanie na kopertach dla inwalidów to muszę ich pochwalić,kara za takie coś powinna być bardzo wysoka,a najczęściej parkują tam niby biznesmeni tomaszowscy którzy myślą że im wszystko można.

Prosimy grzecznie nie odwracać uwagi od tematu pana Komendanta. Tutaj pisze się o nim i o jego braku szacunku zarówno do przepisów prawa jak też do społeczeństwa polskiego. Komendant to ma być człowiek wykształcony i dający przykład a tym czasem starał się zbyć bezczelnie tą panią usiłując jej wmówić, ze jednak ma rację. Nigdy nie staniemy się krajem demokratycznym ceniącym sobie prawo gdy nasze elity na każdym poziomie będą się dalej tak zachowywać. Muszę bardzo zganić tutaj zarówno niesfornego i upartego pana komendanta jak też jego szefa, naszego pana Burmistrza Wojciecha. Jeżeli Burmistrz nie wyciąga wniosków to mamy to co mamy. Kochana nasza władzy jesteście bardzo bezczelni. Pluje Wam się tutaj w oczy a Wy mówicie, że macie zapięte pasy, i że za chwilę odjedziecie jeżeli ktoś będzie chciał wjechać. Jestem jednym z młodszych ludzi. Pracowałem długo w Anglii i nie umiem teraz napisać, że pan Komendant jest w porządku. Chamstwo, Obłuda i wielkie świństwo. Pan Burmistrz jest z PISU i wiemy na kogo głosować skoro promuje takie zachowania. W Anglii nawet wielcy aktorzy płacą mandaty jak zwykli ludzie. Wstydźcie się. Zbyt mali jesteście by umieć służyć sprawiedliwości i ją stanowić. Panie Wojtku. Musi Pan w końcu pogonić to towarzystwo.
Na górę

Postautor: Greg2015 » 6 wrz 2015, o 18:20

Zastanawiam się czy już teraz mam puścić link z tego forum do pana Jarka Kaczyńskiego czy jednak troszkę poczekać. Bliżej wyborów. Widzę, że pan Kaczyński radzi sobie bardzo dobrze z nawet największymi pewniakami w Pisie. Mam tutaj na myśli pana Bakalarczyka i pana Kurskiego, który po jednym brzyskim zachowaniu teraz wydeptał do pana Prezesa trzy pary butów i raczej do na liście do sejmu nie będzie. Oto link. Za tydzień wysyłam link z tomaszow.info do pana Jarosława.
http://www.fakt.pl/polityka/kurski-moze ... 65247.html
Na górę

Postautor: Gość » 7 wrz 2015, o 11:11

wazelina ?
Na górę

Postautor: Gość » 1 paź 2015, o 14:01

Gość pisze:
Gość pisze:Odezwał się blokers. Zobaczymy jak kiedyś się zagapisz, będziesz się spieszył i staniesz tak że dostaniesz mandat nie pouczenie !!!! Nauczysz się Funkcjonować Cwaniaczku w Społeczeństwie !!!

i własnie odezwał sie jeden z tych cwaniakow podajac swoje argumenty, nastepnym razem wjedz do sklepu, bedzie ci blizej do kasy :lol: ------BRAWO STRAZ


I bardzo dobrze, parking pusty, a "gnoje co nawet do kibla jeżdżą autem" blokują przejazd bo ciężko przejść się kilka kroków. Takim to nawet blokady na koła powinno się zakładać żeby za...li z buta do chałupy z torbami pełnymi zakupów, może coś by wtedy dotarło do zakutych łbów. Kiedyś jak chciałem wycofać zwróciłem uwagę kolesiowi, który właśnie zaparkował tuż za mną, a że sąsiednie samochody były dość blisko zaparkowane to nie było możliwości by wykonać ten manewr w sposób nie narażający innych (w tym i siebie) na otarcie, palant zamiast odjechać to jeszcze mi wiązankę puścił - jak więc widać - zero kultury, zero myślenia, 100% chamstwa - dlatego uważam, że słusznie sypią się mandaty za takie parkowanie. Normalni parkują na wyznaczonych do tego miejscach, a chamstwo - aby bliżej drzwi.
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2015, o 18:39

http://moje.radio.lublin.pl/biala-podla ... owani.html

A może by tak u nas taki teścik...? :-)
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”