zatrzymani

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Gość » 4 maja 2016, o 16:29

BEŁŻEC: Zatrzymani za napad na 53-latkę. Została pobita, związana i zakneblowana. Bandyci ukradli pieniądze

Tomaszowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy kilka dni temu napadli na mieszkankę Bełżca. Obaj usłyszeli już zarzuty. Odzyskali również skradzione z domu kobiety funty brytyjskie.

Działo się to w środę przed południem (pisaliśmy o tym TUTAJ). Dom nie był zamknięty, więc jeden z mężczyzn bez trudu wszedł do środka.
- Był zamaskowany okularami przeciwsłonecznymi i czapką. Uderzył kobietę w głowę, ogłuszył i skrępował - relacjonuje Andrzej Piwko z Tomaszowskiej policji.
Następnie napastnik splądrował dom. Jego łupem padło kilkadziesiąt tysięcy funtów brytyjskich.
Poszkodowaną znalazła jej córka, zawiadomiła policję. Pobita 53-latka trafiła do szpitala.
Policjanci bardzo szybko ustalili sprawców. Zatrzymali ich już dzień po napadzie.
Rozboju dokonali 26-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego, a pomagał mu 21-letni kumpel.
Policjanci odnaleźli też większość skradzionej gotówki - ponad 30 tys. funtów brytyjskich
- Obydwaj mężczyźni usłyszeli zarzut dokonania rozboju. Wystąpiono również z wnioskiem do sądu o zastosowanie wobec podejrzanych środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania - podsumowuje Andrzej Piwko.
Na górę

Postautor: Gość » 6 maja 2016, o 17:33

Przed południem prawie każdy dom jest otwarty jak ktoś jest obecny, doszło do tego że nie można czuć się bezpiecznie we własnym domu.
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2016, o 23:32

Niech mi ktoś powie, po jaką cholerę zakrywają im oczy na ich gębach? i przekłamują wiek bandziorom. Bo co, może jednak obrońca ich wyciągnie z tego błota i czyn stanie się (mniej szkodliwym społecznie?) i w taki wypadku to już oni są tak samo traktowani jak inni, Ci co nie pójdą do pracodawcy po podwyżkę o 100zł na miesiąc bo się boją, że nie dość że im nie da, to jeszcze im urwie. A oni już wybrali!, przemyślał jeden z drugim i zdecydował (stary byk!), że lepiej walnąć w łeb, zajebać kasę i pożyć za czyje, a ja rano muszę dalej -rogi do góry i żreć trawę i tak w koło. Przecież to nie jest kradzież truskawek na polu u sąsiada czy ryby ze stawu, w ich przypadku jest to przemyślany napad gangsterski z pozbawieniem życia lub trwałego uszkodzenia zdrowia! Powinni wisieć! "w cudzysłowiu" ich gęby na słupach. Z przestrogą dla innych chętnych, łatwego życia i łatwej kasy. żeby wybić im to ze łba! A jest ich jeszcze sporo w naszym regionie, kwestia czasu kiedy znowu się ujawnią.
Na górę

Postautor: Gość » 10 maja 2016, o 14:48

Mnie również bardzo zastanawia kwestia podawanego wieku. Pomyłka czy celowa robota, a jeśli tak to po co?
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2016, o 17:34

Gość pisze:Niech mi ktoś powie, po jaką cholerę zakrywają im oczy na ich gębach? i przekłamują wiek bandziorom. Bo co, może jednak obrońca ich wyciągnie z tego błota i czyn stanie się (mniej szkodliwym społecznie?) i w taki wypadku to już oni są tak samo traktowani jak inni, Ci co nie pójdą do pracodawcy po podwyżkę o 100zł na miesiąc bo się boją, że nie dość że im nie da, to jeszcze im urwie. A oni już wybrali!, przemyślał jeden z drugim i zdecydował (stary byk!), że lepiej walnąć w łeb, zajebać kasę i pożyć za czyje, a ja rano muszę dalej -rogi do góry i żreć trawę i tak w koło. Przecież to nie jest kradzież truskawek na polu u sąsiada czy ryby ze stawu, w ich przypadku jest to przemyślany napad gangsterski z pozbawieniem życia lub trwałego uszkodzenia zdrowia! Powinni wisieć! "w cudzysłowiu" ich gęby na słupach. Z przestrogą dla innych chętnych, łatwego życia i łatwej kasy. żeby wybić im to ze łba! A jest ich jeszcze sporo w naszym regionie, kwestia czasu kiedy znowu się ujawnią.

To jest tak zwana '' poprawność polityczna'' którą tak kocha nasza władza i Brukselski ''kołchoz'' i w imię której zataja się prawdę wybiela przestępstwa , a niewygodną historię , np. zbrodnia Wołyńska, zamiata pod dywan !
Następnym razem przy wyborach , dobrze pomyślcie na kogo zagłosować ! Precz z euro-kołchozem, precz z lewactwem i całą mafią z układu Po Magdalenkowego !!!
Na górę

Postautor: Gość » 18 maja 2016, o 14:09

i tak się kończy sięganie po cudzą własność , uznanie dla policji za szybką akcję i schwytanie tych złodziejaszków, przecież to mogło się skończyć o wiele gorzej dla tej kobiety, mam nadzieję że wyrok będzie adekwatny do czynu.
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”