Uszkodzenie Insigni Tomaszowskiej

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Insignia » 22 gru 2015, o 07:26

Dnia 22 grudnia w godzinach porannych policjanci jadący Oplem Insignia w kierunku Hrebennego gm Lubycza Król, niedostosowali prędkość do panujących warunków. W skutek wpadli w poślizg i uszkodzili bok samochodu.
Na górę

Postautor: Gość » 22 gru 2015, o 07:30

Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka.
Na górę

Postautor: Gość » 22 gru 2015, o 08:59

Insignia pisze:Dnia 22 grudnia w godzinach porannych policjanci jadący Oplem Insignia w kierunku Hrebennego gm Lubycza Król, niedostosowali prędkość do panujących warunków. W skutek wpadli w poślizg i uszkodzili bok samochodu.

Mylisz się, to warunki drogowe nie dostosowały się prędkości jadących policjantów. Prokuratura już prowadzi w tej sprawie śledztwo ;-)!
Na górę

Postautor: Gość » 22 gru 2015, o 10:36

Panie Komendancie proponuję wysłać Tych orłów z drogówki na ponowny egzamin z Prawa Jazdy i dodatkowe szkolenie w "trudnych warunkach pogodowych " do tego obowiązkowa Płyta Poślizgowa !!! Oczywiście wszystko płatne przez Tych Orłów z Opla, przecież panowie dostają co miesięczny dodatek jako służba drogowa !
A tymczasem proponuję wysłać panów na pieszy patrol po Lwowskiej bądź w teren na Rowerach Górskich !!!
ps. zna ktoś nazwisko tego policyjnego Stiga ???
Na górę

Postautor: gosc55 » 22 gru 2015, o 11:03

(Dnia 22 grudnia w godzinach porannych policjanci jadący Oplem Insignia w kierunku Hrebennego gm Lubycza Król, niedostosowali prędkość do panujących warunków. W skutek wpadli w poślizg i uszkodzili bok samochodu)
Najlepiej napisać głupoty jak się nie widziało tego zdarzenia gdybyś widział to byś zauważył że obok leżała sarna która została potrącona przez Insignię
Na górę

Postautor: Xyzd » 22 gru 2015, o 12:46

Dać Januszom dwustu konny samochód :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 22 gru 2015, o 14:56

Jeszcze Sarnę zamordowali !!!!!!!!!!!! Mięsko na święta ma już komendant ? A Janusze po kopytku dostaną :panzielony: ps. mam nadzieję że auto wyremontują za swoje, jako podatnik nie życzę sobie aby to państwo płaciło za Janusza który jeździć nie potrafi !!! Proponuję aby policjant dostał mandat, punkty karne a jego ubezpieczyciel ( jego prywatnego auta ) podniósł mu składki OC !!!
Na górę

Postautor: Gość » 22 gru 2015, o 20:38

Sarna napewno była pod wpływem, dostanie grzywne a koszty naprawy pojazdu zostaną sciągnięte z renty po zastrzelonym dziadku :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 22 gru 2015, o 21:10

Gość pisze:Sarna napewno była pod wpływem, dostanie grzywne a koszty naprawy pojazdu zostaną sciągnięte z renty po zastrzelonym dziadku :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 22 gru 2015, o 22:00

Sarna prawdopodobnie była bez kamizelki odblaskowej !!! Tak na komendzie gadają Janusze !
Na górę

Postautor: Gość » 23 gru 2015, o 00:45

Gość pisze:Sarna prawdopodobnie była bez kamizelki odblaskowej !!! Tak na komendzie gadają Janusze !

Dyć sarna ma fabrycznie odblask na zadku!
Na górę

Postautor: Gość » 23 gru 2015, o 08:55

Gość pisze:
Gość pisze:Sarna prawdopodobnie była bez kamizelki odblaskowej !!! Tak na komendzie gadają Janusze !

Dyć sarna ma fabrycznie odblask na zadku!

To nie była czołówka tylko zadówka?
Na górę

Postautor: Gość » 23 gru 2015, o 10:29

Janusz co masz dziś na śniadanie ??? Ja mam udka z kury !!! Kury z Majdanu Górnego pochodziły :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 23 gru 2015, o 21:19

Gość pisze:Janusz co masz dziś na śniadanie ??? Ja mam udka z kury !!! Kury z Majdanu Górnego pochodziły :lol:



z postu idzie wywnioskować że to jakiś "Prostak" pisał.
Na górę

Postautor: Gość » 24 gru 2015, o 10:40

Gość pisze:
z postu idzie wywnioskować że to jakiś "Prostak" pisał.

Niezły z ciebie detektyw Janusz ! Też zwróciłem na to uwagę że nie "pochodziły" a raczej Biegały :lol: Możesz zmienić służbę na ABW ,CBA, DF, DUE :!:
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”