Uszkodzenie Insigni Tomaszowskiej

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Gość » 26 gru 2015, o 10:55

Gość pisze:Szacunek to mam do strażaków, lekarzy pogotowia i sprzedawców z CPN-ów :!: do policji mieć szacunek :shock: ty to masz dziś humor :lol:

Tylko jak będziesz w potrzebie to żebyś pamiętał, że nie masz szacunku do Policji i żebyś przypadkiem nie prosił ich o pomoc. Wesołych Świąt.
Na górę

Postautor: Gość » 26 gru 2015, o 12:11

Kiedyś poprosiłem o pomoc, szukałem w lublinie hurtowni, stali na poboczu, jeździłem koło nich kilka razy nie mogąc znaleźć adresu. Zatrzymałem się i zacząłem się pytać co i jak, oczywiście barany nawet nie wiedzieli na jakiej ulicy są. Zagrali takich bystrzaków że się pogubili w tym co mówią i ni z gruchy ni z pietruchy jeden z nich , ten co czytać potrafi powiedział " dokumenty poproszę, dowód rejestracyjny ubezpieczenie OC i prawo jazdy ! Uj jeden nie miał się do czgo przyczepić to przyczepił się że gaśnica straciła ważność ! Takie to są UJE i żadna opinia tego nie zmieni , Pies zawsze będzie Burkiem :!:
I nie mam i na pewno nie będę miał do nich szacunku ! A jeśli chodzi o proszenie o pomoc policji to oni od tego Powinni być, mają za to płacone i to jest ich robota - inaczej są od tego jak du pa od sra nia i łaski nikomu niech nie robią !
ps. już jest po świętach.
Na górę

Postautor: Gość » 26 gru 2015, o 16:52

tyz prawda.
Na górę

Postautor: Gość » 26 gru 2015, o 18:49

dddd pisze:
Gość pisze:

Weź patelnię i je b nij się w głowę, bo tobie już raczej nic nie pomoże... :lol:

Jaka chcesz :panzielony: ?


Debil......
Na górę

Postautor: lukaku » 26 gru 2015, o 19:44

Gość pisze:Kiedyś poprosiłem o pomoc, szukałem w lublinie hurtowni, stali na poboczu, jeździłem koło nich kilka razy nie mogąc znaleźć adresu. Zatrzymałem się i zacząłem się pytać co i jak, oczywiście barany nawet nie wiedzieli na jakiej ulicy są. Zagrali takich bystrzaków że się pogubili w tym co mówią i ni z gruchy ni z pietruchy jeden z nich , ten co czytać potrafi powiedział " dokumenty poproszę, dowód rejestracyjny ubezpieczenie OC i prawo jazdy ! Uj jeden nie miał się do czgo przyczepić to przyczepił się że gaśnica straciła ważność ! Takie to są UJE i żadna opinia tego nie zmieni , Pies zawsze będzie Burkiem :!:
I nie mam i na pewno nie będę miał do nich szacunku ! A jeśli chodzi o proszenie o pomoc policji to oni od tego Powinni być, mają za to płacone i to jest ich robota - inaczej są od tego jak du pa od sra nia i łaski nikomu niech nie robią !
ps. już jest po świętach.


http://www.v10.pl/prawo/Czy,policjant,m ... e,294.html
Na górę

Postautor: Gość » 27 gru 2015, o 08:12

Dałeś się wyrobić z tą gaśnica .Dlatego uważam że przepisy choć troszkę trzeba znać i mandatów nie przyjmować .
Aczkolwiek swego czasu znajomy miał podobną akcję z ledami (dzienne tylko przodu auta tyl nic )
Tylko woził dla ciemnoty ksero aktu prawnego Ar.&.......podczas kontroli miny Januszy :shock:
I natychniastowa reakcja szczegółowy przegląd auta :lol: bez efektuf.
Janusze niedouczone You Tube pokazuje jak jest.
Na górę

Postautor: Gość » 27 gru 2015, o 10:37

jak jestes taki bystrzak to dlaczego nie potrafiles w lublinie znalesc tej hurtowni takich cwaniakow to powinni karac mandatami za chamstwol:
Na górę

Postautor: Gość » 27 gru 2015, o 11:37

Gość pisze:jak jestes taki bystrzak to dlaczego nie potrafiles w lublinie znalesc tej hurtowni takich cwaniakow to powinni karac mandatami za chamstwol:

Dzieci nie powinny wchodzić i pisać na tym forum, bo w nocy się moczą !!! Idź mały klockami się pobawić, możesz tymi co w sedesie pływają :lol:
Na górę

Postautor: robert55 » 30 gru 2015, o 08:26

Napiszcie lepiej kiedy orły zaczną znowu fruwać a może już latają???
Na górę

Postautor: UVTomasz » 30 gru 2015, o 11:10

"Hej jak ta sarna, jak ta sarna..."
Na górę

Postautor: Gość » 30 gru 2015, o 11:37

robert55 pisze:Napiszcie lepiej kiedy orły zaczną znowu fruwać a może już latają???

Srają a nie latają ! Ty myślisz że pracownik serwisu ( wszystkie samochody policji są serwisowane w serwisie danego dilera marki ) nie miał co robić w święta tylko siedzieć w warsztacie i szpachlować ten złom ???
Na górę

Postautor: robert55 » 30 gru 2015, o 16:23

Gość pisze:
robert55 pisze:Napiszcie lepiej kiedy orły zaczną znowu fruwać a może już latają???

Srają a nie latają ! Ty myślisz że pracownik serwisu ( wszystkie samochody policji są serwisowane w serwisie danego dilera marki ) nie miał co robić w święta tylko siedzieć w warsztacie i szpachlować ten złom ???

A co ty janusz się tak zapultałeś,ja tylko zapytałem.Pewnie boli brak auta bo z buta albo na rowerze to boli :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 30 gru 2015, o 18:43

Janusz by tak nie napisał, Janusz Szpachlował !!! :panzielony: :panzielony: :panzielony:
Na górę

Postautor: ja999 » 1 sty 2016, o 12:38

Teraz chyba się na chevroleta przesiedli, kolor jak insigni
Na górę

Postautor: Gość » 1 sty 2016, o 15:21

Dostali nową insignię, koloru czarnego. Numer LTM 19...
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”