Uszkodzenie Insigni Tomaszowskiej

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Gość » 3 sty 2016, o 20:50

jak bedziesz jezdzil zgodnie z przepisami to insignia nie bedzie ci straszna
Na górę

Postautor: a ha » 3 sty 2016, o 21:29

Obyś się zdziwił
Na górę

Postautor: Gość » 6 sty 2016, o 00:44

W same Święta widziałem Januszów koło mleczarni w Chevrolecie, w takim kolorze jak Insignia i końcówkę numeru też mieli 14. Parcie na kasę musi być ogromne, dnia jednego nie tracą. Czy ktoś może powiedzieć na 100% czym teraz operują???
Na górę

Postautor: Gosc679 » 25 sty 2016, o 22:10

Juz odzyskali swój kochany wóz. Także uważajcie kierowcy...!!!
Na górę

Postautor: wikary10 » 26 sty 2016, o 17:09

Dzisiaj widziałem jak nowa
Na górę

Postautor: Gość » 26 sty 2016, o 19:40

bardzo dobrze niech lapia piratow drogowych zeby nie stwarzali zagrorzenia dla innych
Na górę

Postautor: Gość » 27 sty 2016, o 00:12

Taka rada dla lokalnych szeryfow. Budzetu nie uratujecie, szefa nie zadowolicie, bo norm nie wyrobicie. Zyc musicie miedzy ludzmi. Dzis szeryf w wypasionym aucie ganiasz za kims. A jutro? I nie chodzi o emeryture, ale o to czy ktos w zyciu ci reke poda.
Na górę

Postautor: Gość » 29 sty 2016, o 21:31

Wczoraj pomiędzy Dąbrową Tomaszowską a Tarnawatką Tartak stała przyczajona Insignia. Nie wiem, czy polowała na sarenki, czy na jeleni. :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 6 lut 2016, o 00:36

Gość pisze:Wczoraj pomiędzy Dąbrową Tomaszowską a Tarnawatką Tartak stała przyczajona Insignia. Nie wiem, czy polowała na sarenki, czy na jeleni. :lol:

Oni bardzo często tam stoją, przy takim małym cmentarzyku wojskowym, celują w tych jadących od Zamościa przez Tartak z góry gdzie jest ogr. do 70km/h. W lecie po południu jest tam przyjemny chłodek w cieniu. Jak ich widzę walę światłami wszystkim bez względu na porę dnia do samych Łabuń w jedną stronę i tym jadącym w kierunku Zamościa, do samego Tomaszowa. Ostatnio widziałem ich tam jadąc od TL, po krótkim czasie wracałem i spodziewałem się, że ciągle tam są, ładnie zwolniłem z góry i czekam aż mi ktoś da światłami, i na minimum 10 aut jeden jedyny Ukrainiec zachował się jak człowiek.
Nie ma solidarności w narodzie. Niewielki odsetek też dziękuje. Ale myślę, że robota nie idzie na marne, zmieniłem nawet żarówki na takie, żeby była większa różnica mocy między światłami krótkimi i długimi, coby nie było wątpliwości.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lut 2016, o 15:48

podaj jeszcze przebieg swojego pasata, co wilk
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”