Dziwne obiekty na niebie.

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Yoshu » 5 cze 2011, o 01:12

Czy widzieliście w nocy 4 czerwca po godzinie 23 na niebie dziwne obiekty (około 6) które przemieszczały dość szybko się z zachodu na wschód ? Interesuje mnie to co to mogło być.
Na górę

Postautor: hehehe » 5 cze 2011, o 01:43

to były chińskie lampiony, puszczali je na weselu
Na górę

Postautor: gggggg » 5 cze 2011, o 10:41

Dobre, dobre a już ktoś myślał ze UFO zobaczył hehe
Na górę

Postautor: Lasoszanin » 5 cze 2011, o 10:47

Kiedyś UFO wylądowało w miejscowości Łasochy, gm. Susiec. Pamiętacie??
Na górę

Postautor: Gość » 5 cze 2011, o 12:57

Lasoszanin pisze:Kiedyś UFO wylądowało w miejscowości Łasochy, gm. Susiec. Pamiętacie??

To było w Łosińcu na Ranczu u Grada, PO tem on został POsłem :!: Zbieg okoliczności :?:
Na górę

Postautor: Gość » 6 cze 2011, o 12:42

Gość pisze:
Lasoszanin pisze:Kiedyś UFO wylądowało w miejscowości Łasochy, gm. Susiec. Pamiętacie??

To było w Łosińcu na Ranczu u Grada, PO tem on został POsłem :!: Zbieg okoliczności :?:


No i teraz wyprawia niszczycielskie gradobicie. ..... żeby Niemcom i Ruskim żyło się lepiej
Na górę

Postautor: Gość » 10 cze 2011, o 15:28

moja babcia nieraz wspomina jak ufo kilkanascie lat temu wyladowało koło Kunek gm susiec na . i to nie sciema tylko prawda bo kilka osob to widziało.
Na górę

Postautor: Gość » 10 cze 2011, o 16:26

Gość pisze:moja babcia nieraz wspomina jak ufo kilkanascie lat temu wyladowało koło Kunek gm susiec na . i to nie sciema tylko prawda bo kilka osob to widziało.

Przybliż sprawe jak to wszystko wyglądało
Na górę

Postautor: ktuto » 25 lut 2016, o 10:25

Mój tata kiedyś widział, w sumie ja także... :P
Na górę

Postautor: Gość » 7 mar 2016, o 20:32

to nie są żarty ja z kilkoma kolegami też widziałem taki obiekt z bardzo bliska w latach 90, jak o tym opowiadaliśmy to wszyscy nas wysmiewali, więc przestaliśny o tum mówić, ale dzisiaj po latach ciągle przypominamy sobie o tym wydarzeniu, o szczegółach nie bedę sie tutaj rozpisywał ale na pewno nie był to ziemski obiekt latajacy, bo sposób jego poruszania się, prędkość i zmiany kierunków lotu zaprzeczaja prawom fizyki, jednen ze swiadków jest dzisaiaj nawet komendantem w policji w dużm mieście, od tamtej pory jestem pewien, że tzw UFO istnieje ale te cywilizacje są bardzo zaawansowane technologiczne i tego nie rozumiemy
Na górę

Postautor: touf » 8 mar 2016, o 22:16

u nas jak i w Czechach również jest dobra ziemia wiec ufo lata niżej niż gdzie indziej.
Na górę

Postautor: dziwny » 22 mar 2016, o 19:25

Na górę

Postautor: HelenaW » 24 kwie 2016, o 16:49

To było UFO
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”