Zablokowana lwowska na wysokości światał kolo parku

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Gość » 26 wrz 2012, o 12:06

od 19 stycznia sie ukróci :D
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2012, o 15:21

jechałem kiedyś za debilem,który włączył lewy migacz w skuterze jak zjeżdżał z ronda i pojechał w stronę Zamościa cały czas sygnalizując że będzie skręcał w lewo.Wyprzedziłem go i stojąc na światłach widziałem w lusterku jak dojeżdża z tym..migającym światełkiem.Ciekaw jestem kiedy go wyłączył?? :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2012, o 15:42

za szybcy sie wsciekli....
kazdy chyba wie jak w tym miescie gnojki jezdza i nie dziwne ze sa wypaki..co taki mlodziak wie o poruszaniu sie po miescie??walic srodkiem miedzy samochodami bo to przeciez pan i wladca on nie stoi to inni stoja a on jedzie sam nieraz jak dojezdzam do czerwonego swiatla widze w lusterku ze leci taki ghost rider odkurzaczem srodkiem to celowo zjezdzam jak najblizej lewej zeby smark mial problem
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2012, o 17:06

I TAK W TL JEZDZA SAME DEBILE , GDYBYM MIAL MONSTERA TO BYM ROZJEZDZAŁ TYCH NIEUDACZNIKÓW JAK W GTA.
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2012, o 19:29

Największymi debilami są Ci, którzy uważają się za Bóg wie jakich kierowców i oceniają innych i piszą takie chore teksty. Żal mi was wszystkich i żenadą jest to co wy piszecie. Ciekawe jaki komentarz byście napisali gdyby taka sytuacja wam się zdarzyła. Tak na przymus szukacie sensacji w małym miasteczku:) hehe:) Młody spowodował i poniesie jakieś konsekwencje ale to nie jest powód, żeby innych obrażać:)
Skoro jeżdżą po tl sami debile to i wy należycie do nich zawodowi kierowcy:)
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2012, o 19:51

mam nadzieje, ze z poszkodowana pania i z mlodym wszystko ok

a co do skuterow, to myslacy rodzic gowniarzowi nie kupi i tyle
Na górę

Postautor: gal » 26 wrz 2012, o 20:02

Myślę, że w tej sprawie to wszystko

proszę o zamknięcie tematu.
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2012, o 23:46

A co ? to Tobie mamusia kupiła odkurzacz i zakłócasz teraz spokój mieszkańcom?
Na górę

Postautor: Gość » 27 wrz 2012, o 15:50

Ten z migającymi kierunkowskazami to niejaki Sztachu P.z Dąbrowy Tomaszowskiej.On często tak jeżdzi,tak że trzeba uważać jadąc za nim bo można się wszystkiego spodziewać :cry:
Na górę

Postautor: gal » 27 wrz 2012, o 20:21

żal mi jest takich ludzi którzy szukają sensacji wokół czegoś co się tylko da, wiem również, że taki ktoś kto się licytuje kto to co więcej zrobił i kim to nie jest sam jest niewiele lepszym od innych, a po drugie tak jak czytam sobie sporadycznie forum to tomaszowiacy lubią sobie z jakiegoś tematu robić temat w 360' w drugim przedziale także jeżeli młody człowieku chcesz pajacować idź sobie do parku masz tam skate park i się wyżyj tam nikt nic ci nie powie, a nie oceniasz innych ludzi "jesteś wielkim panem i władcą swojej klawiatury" , lecz tylko w swoim pokoiku jest to naprawdę żałosne dla innych, pisz sobie co chcesz ja nie mam zamiaru się kłócić żyj w swoim światem.
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”