Zablokowana lwowska na wysokości światał kolo parku

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Gość » 25 wrz 2012, o 14:09

Właśnie chciałem dojechać lwowska na zamość ale od parku jest zablokowana co się dzieje?
Na górę

Postautor: fhfh » 25 wrz 2012, o 14:17

wypadek
Na górę

Postautor: Gość » 25 wrz 2012, o 14:18

coś poważnego??
Na górę

Postautor: Gość » 25 wrz 2012, o 15:19

fhfh pisze:wypadek

co to za wypadek
Na górę

Postautor: Gość » 25 wrz 2012, o 16:01

Gówno was to obchodzi, zobaczcie sobie na pudelku :P
Na górę

Postautor: Gość » 25 wrz 2012, o 16:06

Gość pisze:Gówno was to obchodzi, zobaczcie sobie na pudelku :P

na pudelku to ciebie opisali ze pieś ci w ucho lał jak spałeś najebany w rowie
Na górę

Postautor: Gość » 25 wrz 2012, o 16:15

Gość pisze:Gówno was to obchodzi, zobaczcie sobie na pudelku :P

BYĆ TAKIM IDIOTĄ TO NIE SZTUKA GOŁĄ DU.. SIĄŚĆ NA JEŻA TO DOPIERO SZTUKA :P A JAK TY MASZ PUDEŁKO TO NIE ZNACZY ŻE WSZYSCY :arrow: W TYCH CZASACH SĄ TELEWIZORY PAJACU :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 25 wrz 2012, o 16:16

Gość pisze:
Gość pisze:Gówno was to obchodzi, zobaczcie sobie na pudelku :P

na pudelku to ciebie opisali ze pieś ci w ucho lał jak spałeś najebany w rowie

:lol: :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 25 wrz 2012, o 16:49

czy ktos jest w stanie powiedziec co z poszkodowanymi?
Na górę

Postautor: Gość » 25 wrz 2012, o 17:47

Gość pisze:czy ktos jest w stanie powiedziec co z poszkodowanymi?

widziałam jak karetki 2 zabierało poszkodowanych .Chyba się motor z samochodem zderzył ;/
Na górę

Postautor: Gość » 25 wrz 2012, o 19:28

...czyli dalej plotkarskie zjeby gówno wiecie? Idźcie jutro do fryzjera może coś się trafi :)
Na górę

Postautor: naoczny » 25 wrz 2012, o 19:40

Młody motorowerzysta okolo lat 13 zagapił się i wjechał skuterem w pewna kobietę, która przechodziła przez przejście na przeciwko księgarni agory. Odbiło ją i upadła na głowę. Gdy pogotowie zabierało ja na noszach krzyczałą. (mozliwe że coś złamane). Zarówno sprawca jak i poszkodowany leżeli na ulicy bez wiekszych ruchów aż do przyjazdu karetki. Co do stanu nie mam wieści bo nie widziałem co się działo w karetce i dalej..
Na górę

Postautor: Ferdek » 25 wrz 2012, o 23:23

Młody chłopak jadąc skuterkiem w kierunku ronda potrącił przechodnia, kobietę na przejściu.Przechodziła od strony kiosku "ruchu" w kierunku zegara słonecznego. Samochód jadący od ronda zatrzymał się i była już na środku, a jadący motocyklem młokos niestety nie.Trafił ją.Oboje pojechali karetką, ale kobieta była nieźle poturbowana.
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2012, o 07:31

Dalej niech jeżdżą bez kart rowerowych. W Polsce wszystko można :evil: :twisted:
Na górę

Postautor: dfgfdg » 26 wrz 2012, o 08:44

Panowie Policjanci....GDZIE WY [***] JESTEŚCIE???? Który to już wypadek spowodowany przez debila na odkurzaczu? Codziennie widze takiego [***] jak sunie mieży autami przez lwowską wyprzedzając to po lewej to po prawej!!! Skandal żeby tak się działo!!!
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”