Komendant Staży Miejskiej

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Gość » 14 cze 2015, o 09:34

bo temu panu "komendantowi" jeszcze nikt wpier...olu w ciemnej ulicy nie spuścił bez świadków, to by nauczyło nieroba szacunku do innych
Na górę

Postautor: Prebi » 20 lip 2015, o 09:26

Większy może więcej :)
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2015, o 15:49

Pan Komendant nie powinien być komendantem. po co ta cała Straż miejska w mieście, skoro niczym innym się nie zajmuje oprócz karania mandatami? niedawno ukarać chciał pewną Panią dokarmiającą bezdomne psy. jaki przepis tego zabrania Panie Komendancie? sam Pan zapomina, że jest ich pełno na terenie Tomaszowa Lubelskiego i stanowią zagrożenie dla dzieci i przechodniów, ani razu na komisjach nie zwrócił Pan na to uwagi, bo też i po cóż? po drugie, dlaczego nie ma w Tomaszowie schroniska, kto się zajmowałoby się wyłapywaniem i ich osadzaniem? Panie Komendancie, pan się dopiero uczy, dużo jeszcze panu brakuje do pełnego profesjonalizmu, oj dużo. a ja mogę zaproponować, aby pan sam dogadał się ze zwierzątkami, przecież zna pan imiona wszystkich piesków na terenie miasta, to może się wspólnie porozumiecie? a może któryś z tych kołków, co zasiadają we wszechwładnej radzie miasta wystąpi z wnioskiem do cara Żukowskiego o likwidację straży miejskiej. może warto pójść w ślady innych miast, i dać sobie spokój z utrzymywaniem tych niepotrzebnych etatów? do dzieła Panie burmistrzu, odwagi.
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2015, o 18:39

Gość pisze:Pan Komendant nie powinien być komendantem. po co ta cała Straż miejska w mieście, skoro niczym innym się nie zajmuje oprócz karania mandatami? niedawno ukarać chciał pewną Panią dokarmiającą bezdomne psy. jaki przepis tego zabrania Panie Komendancie? sam Pan zapomina, że jest ich pełno na terenie Tomaszowa Lubelskiego i stanowią zagrożenie dla dzieci i przechodniów, ani razu na komisjach nie zwrócił Pan na to uwagi, bo też i po cóż? po drugie, dlaczego nie ma w Tomaszowie schroniska, kto się zajmowałoby się wyłapywaniem i ich osadzaniem? Panie Komendancie, pan się dopiero uczy, dużo jeszcze panu brakuje do pełnego profesjonalizmu, oj dużo. a ja mogę zaproponować, aby pan sam dogadał się ze zwierzątkami, przecież zna pan imiona wszystkich piesków na terenie miasta, to może się wspólnie porozumiecie? a może któryś z tych kołków, co zasiadają we wszechwładnej radzie miasta wystąpi z wnioskiem do cara Żukowskiego o likwidację straży miejskiej. może warto pójść w ślady innych miast, i dać sobie spokój z utrzymywaniem tych niepotrzebnych etatów? do dzieła Panie burmistrzu, odwagi.



POPIERAM !
Ja się pytam co taka straż zrobiła dla zwykłego mieszkańca TL.?

Wyjdą na 3 godziny z biura zrobią 5 fotek i tylko potrafią karać ,a nie służyć społeczeństwu.To wszystko za nasze pieniądze.
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2015, o 21:15

To jest prawda,sam widziałem jak przy drewnianym kościele robili kierowcom zdjęcia,Chyba nie po to zostali powołani,sama nazwa mówi Straż Miejska,powinni na każdym rogu ulicy pilnować jak psy zanieczyszczają trawniki,na rynku siedzą pijaki z butelką alkoholu w gazecie i piją,pod Biedronką przy łaszczowieckiej pijaczki nie dają spokojnie przyjść na zakupy tylko wymuszają ,żeby im dać na wino,itd.A straży Miejskiej nie ma tam gdzie powinna być.
Na górę

Postautor: Gość » 19 sie 2015, o 08:30

Gość pisze:To jest prawda,sam widziałem jak przy drewnianym kościele robili kierowcom zdjęcia,Chyba nie po to zostali powołani,sama nazwa mówi Straż Miejska,powinni na każdym rogu ulicy pilnować jak psy zanieczyszczają trawniki,na rynku siedzą pijaki z butelką alkoholu w gazecie i piją,pod Biedronką przy łaszczowieckiej pijaczki nie dają spokojnie przyjść na zakupy tylko wymuszają ,żeby im dać na wino,itd.A straży Miejskiej nie ma tam gdzie powinna być.


Zobaczcie jacy to strażnicy? Co Wy od nich oczekujecie?
Na górę

Postautor: Gość » 19 sie 2015, o 17:33

Niech zrobią zdjęcia ulic nie sprzątanych przy obejsciach domowych .Brud aż wstyd isc takimi ulicami ,właścicielom domów nie wstyd , że przy ich ogrodzeniu na chodnikach jest brudno .
Na górę

Postautor: Gość » 19 sie 2015, o 17:56

tez byłabym za tym aby zmusić właścicieli posesji do porządku,nasze miasto wyglądałoby lepiej i sąsiedzi odetchnęliby z ulgą
Na górę

Postautor: gochaa » 23 sie 2015, o 20:42

Gość pisze:
Gość pisze:To jest prawda,sam widziałem jak przy drewnianym kościele robili kierowcom zdjęcia,Chyba nie po to zostali powołani,sama nazwa mówi Straż Miejska,powinni na każdym rogu ulicy pilnować jak psy zanieczyszczają trawniki,na rynku siedzą pijaki z butelką alkoholu w gazecie i piją,pod Biedronką przy łaszczowieckiej pijaczki nie dają spokojnie przyjść na zakupy tylko wymuszają ,żeby im dać na wino,itd.A straży Miejskiej nie ma tam gdzie powinna być.


Zobaczcie jacy to strażnicy? Co Wy od nich oczekujecie?

Ostatnio widziałam jak rozdawali mandaty na parkingu Biedronki za złe parkowanie.
Kto układa im plan działania.Czy pilnowanie porządku na prywatnym parkingu ta dobre wykorzystanie straży miejskiej
(marketowej)? Niedługo trzeba będzie równo odstawiać koszyki.
Myślę ,że wieczorne i nocne zmiany efektywniej wykorzystałyby pracę tych panów.
.
Na górę

Postautor: Gość » 1 wrz 2015, o 00:18

A w parku nie ma kto gonić kąpiących się w fontannie !!!!
Na górę

Postautor: Gość » 1 wrz 2015, o 09:25

Od dziś 1 wrzesień 2015r. w mieście Jarocin decyzją Burmistrza i Rady Miasta Jarocin została zlikwidowana SM !!! Można ??? Można panie Burmistrzu, czekamy na taką samą decyzję w Tomaszowie Lubelskim !!!
Na górę

Postautor: Gość » 1 wrz 2015, o 09:43

Zobaczcie jacy to strażnicy? Co Wy od nich oczekujecie?[/quote]
Ostatnio widziałam jak rozdawali mandaty na parkingu Biedronki za złe parkowanie.
Kto układa im plan działania.Czy pilnowanie porządku na prywatnym parkingu ta dobre wykorzystanie straży miejskiej
(marketowej)? Niedługo trzeba będzie równo odstawiać koszyki.
Myślę ,że wieczorne i nocne zmiany efektywniej wykorzystałyby pracę tych panów.
.[/quote]
I BARDZO DOBRZE!!!!!!!!! bo szlag człowieka trafia jak połowa parkingu wolnego a jeden z drugim cwaniak staje na ,,uliczce wyjazdowej" a ty sie mecz przy wycofywaniu aby takiemu auta nie uszkodzic, mało brakuje a wjechal by w same drzwi. Takich akcji ze strony strazy powinno byc WIECEJ ABY NAUCZYC CWANIAKOW FUNKCJONOWANIA W SPOŁECZENSTWIE!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 1 wrz 2015, o 10:27

Odezwał się blokers. Zobaczymy jak kiedyś się zagapisz, będziesz się spieszył i staniesz tak że dostaniesz mandat nie pouczenie !!!! Nauczysz się Funkcjonować Cwaniaczku w Społeczeństwie !!!
Na górę

Postautor: Gość » 1 wrz 2015, o 11:32

Gość pisze:Odezwał się blokers. Zobaczymy jak kiedyś się zagapisz, będziesz się spieszył i staniesz tak że dostaniesz mandat nie pouczenie !!!! Nauczysz się Funkcjonować Cwaniaczku w Społeczeństwie !!!

i własnie odezwał sie jeden z tych cwaniakow podajac swoje argumenty, nastepnym razem wjedz do sklepu, bedzie ci blizej do kasy :lol: ------BRAWO STRAZ
Na górę

Postautor: Gość » 1 wrz 2015, o 12:02

popieram, popieram wreszcie sa tam gdzie powinni byc juz dawno temu, a ze wlepaja mandaty----- nie rob wykroczen, to ich nie dostaniesz , moze skanczy sie bezprawie na tym parkingu jak kilku zapłaci za swoje ,,medrkowanie"i pokazywanie palca na zwrocenie uwagi ze strony klientow
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”