Halloween 2014

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 30 paź 2014, o 22:30

Gość pisze:Mylisz się! Skoro Ojciec Dyrektor powiedział, że Biskup niewinny i atakowany i że Katolika nie obowiązuje prawo, to tak jest!

Zamiast słuchać innych zacznij mysleć to nie boli obejrzyj reportaż powyżej nakręcony przez TVN ale jedyny ich bez sympatii politycznych
Na górę

Postautor: Gość » 30 paź 2014, o 22:38

ojciec - tfu , dyrektor sprzeciwia się płaceniu kar , wiec ten co wspomniał o wysokich mandatach nie ma racji gdyż to koliduje ze słowami świętojebliwego rydyka . Przygłup łapie się zawsze na swej głupocie bo nie ma w nim logiki
Na górę

Postautor: Gość » 30 paź 2014, o 22:44

Gość pisze:ojciec - tfu , dyrektor sprzeciwia się płaceniu kar , wiec ten co wspomniał o wysokich mandatach nie ma racji gdyż to koliduje ze słowami świętojebliwego rydyka . Przygłup łapie się zawsze na swej głupocie bo nie ma w nim logiki


co Cie obchodzi dyrektor jesteś wierzący słuchasz go ? jak nie to co Cię to obchodzi ludzie macie strasznie małą swiadomość otwórzcie oczy zamiast o głupotach pisać ja do ciebie mówię a Ty jak naćpany powtarzasz nic nie dociera - nienawiść tak zaślepia zobacz reportaż zrozum jaką marionetką jesteś nie ważne po której stronie - manipulują tobą (chyba że ci za to płacą i ty anipulujesz to przepraszam)
http://www.youtube.com/watch?v=SgYgGbW93mQ
Na górę

Postautor: Gość » 31 paź 2014, o 08:45

Halloween dzisiaj przyjmowane jest jako zabawa i rozrywka, ale gdy tysiąc lat temu Chrześcijaństwo wkraczało na te tereny, to nikomu nie było do śmiechu
Na górę

Postautor: Gość » 31 paź 2014, o 10:15

Polacy jak małpy małpują po innych krajach zamiast trzymać się swojego Halloween przecież nie jest naszym świętem to co się tak podniecacie że dynie na łeb założysz :lol: czy koło domu sobie postawisz dla ozdoby może cały rok stać jako lampion tez mi filozofia bal przebierańców już był u nas w styczniu a do następnego 3 miesiące i znowu chcecie robić tak wam się spieszy paranoja :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 31 paź 2014, o 10:24

Ale co ci to przeszkadza? Całowanie kawałka skóry uważasz za normalne? Niech każdy robi to co chce a by innych to nie dotykało. Chce sąsiad wsadzić dynię na łeb to co cię to obchodzi?
Na górę

Postautor: Gość » 31 paź 2014, o 10:30

ja tu czegoś nie rozumiem . Jak ktoś chce świętować po amerykańsku , nie wadząc drugiemu , to w czym problem gostka ? Mnie nie przeszkadza że świecisz światełka , maisz grób i nad nim stoisz ze zbolałą miną , nie przeszkadza nawet to , że ksiądz ryczy przez godz megafonem na cały Tomaszów z cmentarza . Nie przeszkadza mi że chodzisz na grzyby , łowisz ryby , jesz karpia zamiast ślimaka , strzelasz z kalichlorku w Nowy Rok itd . Prawo nie zakazuje robić to co się chce pod warunkiem , że nie przeszkadzasz nikomu . Mogę nosić kapelusz , melonik a ty moherowy beret , jak mogę iść do cerkwi posłuchać chóru , zwiedzić meczet itd. a ty możesz modlić się cały dzień i noc w kościele , mnie nic do tego . Ja rozumiem że katolik toleruje tylko innego katolika do czasu gdy ten drugi go nie okradnie , zabierze żonę , nie pokłóci się o ziemie na 2 palce ale katolik musi również żyć w/g prawa i dać przejść murzynowi , żydowi nie zaczepiając ich i bez opluwnia
Na górę

Postautor: Gość » 31 paź 2014, o 10:33

Gość pisze:Ale co ci to przeszkadza? Całowanie kawałka skóry uważasz za normalne? Niech każdy robi to co chce a by innych to nie dotykało. Chce sąsiad wsadzić dynię na łeb to co cię to obchodzi?

a całowanie biskupa w re kę to też normalne?
Na górę

Postautor: Gość » 31 paź 2014, o 19:54

A przed sklepem widziałem dwie dynie ze świeczkami , bardzo fajna reklama i nikomu nie przeszkadza. W tym samym czasie policja blokowała Lwowską, tylko nie wiadomo dla kogo, żadnych świętych nie było, a może to prawda że duch jest niematerialny?
Na górę

Postautor: Gość » 31 paź 2014, o 20:08

Nie jestem mlody ale mam wiele watpliwosci co lepsze. Cmentarne rewie mody, ozdobianie grobow ludzi ktorych za zycia sie nie szanowalo, wydawanie w skali kraju jednorazowo 1,2 mld zl na kwiaty znicze itp czy dynia ze swieczka w srodku. Wszystko na pokaz bo co ludzie powiedza, komercja, komercja,komercja. Nie zyczylbym sobie zadnych szopek nad mym grobem czy urna bo rozwazm kremacje bez klechy itd itp.
Na górę

Postautor: Gość » 31 paź 2014, o 22:28

To ilu było tych "świętych" anty halo-winowców? prawie cała drogówka tomaszowska ich patrolowała

za dwa miesiące święta, niech mi jakiś szczudrak przyjdzie i zapieje: dzisiaj w Betle....
Na górę

Postautor: Gość » 31 paź 2014, o 22:30

Najlepsze jest to, że ci gardzący katolicyzmem i tradycjami, bardzo chętnie stawialiby meczety. Gdzie tu logika ?
Dla jasności -piję do tych rzekomo tolerancyjnych.
Na górę

Postautor: Gość » 1 lis 2014, o 08:48

Gość pisze:Najlepsze jest to, że ci gardzący katolicyzmem i tradycjami, bardzo chętnie stawialiby meczety. Gdzie tu logika ?
Dla jasności -piję do tych rzekomo tolerancyjnych.

Dlaczego gardzący? Skąd pomysł o meczetach? pytanie proste, ilu było przebierańców za świętych? bo to obraz naszej przyszłości, bezwzględnego podporządkowania klerowi
Na górę

Postautor: Gość » 1 lis 2014, o 10:00

Gość pisze:Najlepsze jest to, że ci gardzący katolicyzmem i tradycjami, bardzo chętnie stawialiby meczety. Gdzie tu logika ?
Dla jasności -piję do tych rzekomo tolerancyjnych.

ty moher mas dziwne myśli . Nikt nie mówi o meczecie , synagodze , pagodzie a tobie się coś kojarzy z islamem ( bo jest dziś na topie ) Nigdy nie odpowiadasz na pytanie , tylko przelewasz schizofreniczne swe wizje na papier . Pytanie było : W CZYM CI PRZESZKADZA ZABAWA DZIECI Z DYNIA ?
Na górę

Postautor: Gość » 1 lis 2014, o 10:28

Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”