wylewanie jajka - Długi Kąt

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: maria » 30 lip 2014, o 15:39

Gość pisze:
Gość pisze:Śmiejcie się,śmiejcie,a racji nie macie.Ta pani wylewa jajka i mojemu dziecku bardzo pomogła.Stary sposób,dziwny ,ale skuteczny.

tak a w dorosłym życiu dziecko czeka egzorcysta


Otóż to!Księża Egzorcyści już nie wyrabiają a jest ich przecież kilkuset (popatrzcie ilu było 20 lat temu!) Czy nie zdajecie sobie sprawy z tej ogromnej ofensywy szatanów na ziemię? Tę, tą (?) ziemię!
Na górę

Postautor: Gość » 31 lip 2014, o 13:03

Otóż to!Księża Egzorcyści już nie wyrabiają a jest ich przecież kilkuset (popatrzcie ilu było 20 lat temu!) Czy nie zdajecie sobie sprawy z tej ogromnej ofensywy szatanów na ziemię? Tę, tą (?) ziemię![/quote]

Czy:

-diabły są duchami i mają też ciało i w związku z tym czy piekło aby móc zmieścić cielesne powłoki diabłów czy zajmuje jakąś przestrzeń (objętość różną od zera), czy piekło ma objętość równą zero i jest jakimś punktem w jakiejś Innej Rzeczywistości

- czy diabły w piekle w ogóle coś robią czy tkwią w stanie bezczynności i "doświadczają braku Boga jak ludzcy grzesznicy"?

-- czy diabły w piekle mają jakieś zadania związane z grzesznikami na Ziemi i/lub tymi którzy są już w piekle?

- czy diabły zajmując się grzesznikami tymi na Ziemi i/lub w piekle sumiennie wykonują obowiązki powierzone im przez Boga i za każde nieprawidłowe wykonanie obowiązków są karane "karą od Boga dla diabłów za niesumienność"?

-- czy diabły wykonując swoje zadania w stosunku do grzeszników na Ziemi i/lub w piekle robią co im się podoba i Bóg się im do tego nie wtrąca?

- czy diabły mają negatywny stosunek do ludzi na Ziemi i/lub w piekle bo tak im się podoba ale gdyby zechciały to mogły by prowadzić konkurencyjne do Nieba - niebo2 i Bóg by się do tego nie wtrącał?

- czy diabłom w piekle jest źle bo ich życie jest karą od Boga - chłostą w stosunku do której są bezsilne, czy diabłom w piekle jest źle bo są głupie - bo Bóg im dał za mało rozumu żeby w piekle też mogły stworzyć sobie przyjazne warunki do życia, czy diabłom w piekle jest dobrze mimo że warunki tam są złe bo wszystkie diabły to są chore osobniki sado-masochistyczne?
Na górę

Postautor: gosc9604 » 25 sie 2014, o 21:50

Witam czy mógł by mi ktoś podać dokładny adres osoby która sie takimi sprawami zajmuje prosze pomocy bo moje dziecko i ja wkońsu zwarjujemy :(
Na górę

Postautor: dosc3597 » 25 sie 2014, o 21:51

Gość pisze:Nie sluchaj glupot ,bo tonacy brzytwy sie chwyta.Sama wiem ,ze pomagA.Jesli ci moge podpowiedziec to duzo blizej jest osoba ,ktora przelewa jajko , a nawet wosk jesli zajdzie taka potrzeba, bo nie zawsze wylewanie jajka pomaga-jest za slabe.Mowie to z wlasnego doswiadczenia Jesli sie zdecydujesz to sie odezwij ,jakos dam namiar

ja poprosze o adres
Na górę

Postautor: Gość » 25 sie 2014, o 22:44

gosc9604 pisze:Witam czy mógł by mi ktoś podać dokładny adres osoby która sie takimi sprawami zajmuje prosze pomocy bo moje dziecko i ja wkońsu zwarjujemy :(

pan Marian z Kol. Podlodów jakies 23km od Tomaszowa -trasa Wola Grodecka, Pieniany,Podlodow(nie ten Podlodow koło Ulhowka) jest w ksiazce telefonicznej , na pewno trzeba sie umawiac bo on w jakis tam dnie nie wylewa bo jak mówi nie ma wtedy efektów-nie patrz na nikogo ze beda sie wysmiewac to naprawde pomaga!!!!!!!!!!!!!, wiem co przezywasz ja miałam to samo, po 3 wizytach 90% poprawy i nikt mi nie wmówi ze to głupota ja i moja rodzina jestesmy w szoku ze cos takiego zmienia koszmar dziecka w normalnosc----- kiedys odpisz o efektach jesli pojedziesz
Na górę

Postautor: jowita » 12 lis 2014, o 21:43

Synek mój jakieś pół roku temu zaczął się jąkać z dnia na dzień. Ostatnio pewna pani powiedziała mi, że jej siostrzenica miała taki sam przypadek. W wieku trzech lat z dnia na dzień zaczęła się zacinać. I pojechały z dzieckiem na przelewanie jajka i efekt był zdumiewający! Wybieram się z synem do pani pod Długim Kątem. Podzielę się z Wami swoim doświadczeniem
Na górę

Postautor: Gość » 16 lis 2014, o 01:23

jajka pisze:Żyje i wylewa.


ale nie za kołnierz :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 28 lip 2015, o 20:21

Jowita miałas sie podzielic opinia?
Usmiałam sie z tych komentarzy, kto nie wierzy nie wiem poco jezyk sobie strzepi.
Majac 12l mnie i moja siostre wystraszyl duzy pies pani z Dlugiego Kata bardzo pomogla dala tez jakies ziola. Teraz moje dziecko jest niespokojne i bardzo w nocy sie wierci , placze budzi po 10 razy z checia bym sie tam wybrala prosze o namiary jesli ktos ma.
Na górę

Postautor: Gość » 28 lip 2015, o 20:34

jakby wylała babina z milion jaj to umarły powstanie z grobu lub idiota zostanie papieżem czy naukowcem
Na górę

Postautor: Gość » 29 lip 2015, o 22:53

Coś w tym jest :roll: nieodgadnione to są sprawy.Znam przypadek,kiedy kilka takich seansów przywróciło spokój dziecki i matce.
To chyba niewiele kosztuje i nie zaszkodzi.
Na górę

Postautor: Gość » 30 lip 2015, o 11:59

Gość pisze:Jowita miałas sie podzielic opinia?
Usmiałam sie z tych komentarzy, kto nie wierzy nie wiem poco jezyk sobie strzepi.
Majac 12l mnie i moja siostre wystraszyl duzy pies pani z Dlugiego Kata bardzo pomogla dala tez jakies ziola. Teraz moje dziecko jest niespokojne i bardzo w nocy sie wierci , placze budzi po 10 razy z checia bym sie tam wybrala prosze o namiary jesli ktos ma.


Niech sie smieją.Nie wiem,jak to działa,ale pomaga.Ta pani mieszka po lewej stronie ,jadąc od Tomaszowa.Znajdziesz ten dom łatwo.Dawno byłam,ale chyba kolor ciemnopiaskowy.Każdy tam ją zna,więc ludzie wskażą ci drogę.Moje dziecko płakało,po nocach nie było spania,nie chciało jeść.Byłam u tej pani i po trzecim dniu córka się uspokoiła.Wreszcie były przespane noce.Pozdrawiam i życze powodzenia.
Na górę

Postautor: Gość » 30 lip 2015, o 19:21

Gość pisze:
Gość pisze:Jowita miałas sie podzielic opinia?
Usmiałam sie z tych komentarzy, kto nie wierzy nie wiem poco jezyk sobie strzepi.
Majac 12l mnie i moja siostre wystraszyl duzy pies pani z Dlugiego Kata bardzo pomogla dala tez jakies ziola. Teraz moje dziecko jest niespokojne i bardzo w nocy sie wierci , placze budzi po 10 razy z checia bym sie tam wybrala prosze o namiary jesli ktos ma.


Niech sie smieją.Nie wiem,jak to działa,ale pomaga.Ta pani mieszka po lewej stronie ,jadąc od Tomaszowa.Znajdziesz ten dom łatwo.Dawno byłam,ale chyba kolor ciemnopiaskowy.Każdy tam ją zna,więc ludzie wskażą ci drogę.Moje dziecko płakało,po nocach nie było spania,nie chciało jeść.Byłam u tej pani i po trzecim dniu córka się uspokoiła.Wreszcie były przespane noce.Pozdrawiam i życze powodzenia.


Szeptucha i tyle... Radzę wam trzymać się od takich miejsc z daleka.
Na górę

Postautor: gosc452 » 29 wrz 2016, o 13:47

Żona bez mojej wiedzy o tym co szykuje, zaniosła najpierw jedno dziecko potem drugie by odprawić ten okultystyczny rytuał. Gdy się dowiedziałem, co to było, ciarki mi przeszły po plecach. Poczułem jakby ktoś moje niewinne dzieci "ochrzcił po szatańsku". Ludzie, to jest OKULTYZM, nikt z was nie wytłumaczy co to za "siły" mają mieć tę moc sprawczą. Od tamtej pory niewytłumaczalne zło prześladuje mnie i moją rodzinę, nie możemy ułożyć sobie życia a poziom lęków i bóli bez uzasadnienia przekracza chwilami wszelkie granice. Kto zaprasza do swego życia podejrzane "moce" otwiera drzwi złu, które się o swoje upomni. Ciekawe, że najbardziej cierpią na tym ludzie niewinni, nie ci, którzy zło sprowadzili.
Od lat szukam sposobu, by przebłagać Boga za ten śmiertelny grzech, ale czuję, że musi się pokajać również żona i osoby, które ją do tego namówiły.
Nigdy nie noście dzieci na takie rytuały, po prostu otoczcie je miłością i mądrą troską.
Na górę

Postautor: Gość » 29 wrz 2016, o 20:32

Sam jesteś OKULTYZM :lol:
Mój świętej pamięci dziadek wylewal jajka wszystkim wnukom po kolei jak szlo jak była taka konieczność i to nie jest człeku żaden okulistyczny rytuał tylko zwykły zabobon i sztuczka żeby uspokoić przestraszone dzieci. No właśnie nie wiem czy zauważyłeś ze jajka wylewa się tylko dzieciom, odpowiedzi daleko nie trzeba szukać dzieci we wszystko uwierzą. Po wielokrotnym przelane jajka ze szklanki do szklanki zawsze pojawi się zawiesina, która to niby symbolizuje wypedzone złe i straszne marki, które dręczą dzieci. O ile to razy dziadek po wszystkim pokazywał mi palcem co on to w mojej głowie nalapal! :twisted:

Jak człowiek przestał być dzieckiem to sam dziadek się z tego śmiał ze to sposób na przestraszone koszmarami małe naiwne dzieci.

Najbardziej jednak zastanawiające jest to że dzisiaj w XXI wieku są ludzie tacy jak Wy, którzy w to wierzą. Czy wyście w szkole wszystkie lekcje przespali?? :shock:
Chemia się kłania - zawiesina w cieczy.
I psychologia - efekt placebo, mający przekonać pacjenta o skuteczności złotego środka.

A Wy żebyście przez przypadek nie spalili kobiecie na stosie za uprawianie czarów.
Na górę

Postautor: Gość » 29 wrz 2016, o 23:12

:roll:
Ale działa.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”