Zielony Rynek cdn.?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: marcin_rom » 30 cze 2018, o 13:38

po co ta nadinterpretacja tego co ja napisałem?
Na górę

Postautor: Gość » 3 lip 2018, o 13:17

Zobaczymy czy będzie fajnie.
Na górę

Postautor: Lolek » 6 lip 2018, o 06:20

Nie majo na co hajse wydawac
Na górę

Postautor: Gość » 6 lip 2018, o 10:52

Czemu ten Polski naród taki zrzędliwy! ja pitole tylko słychać plotki, narzekania itp. kiedy i jaki będzie to zobaczymy jak go zrobią, gdzie wam się śpieszy z tym zieleniakiem.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lip 2018, o 13:38

Co za ludzie. Nic nie robią źle, robią jeszcze gorzej?
Na górę

Postautor: Gość » 6 lip 2018, o 15:31

Moim zdaniem, cokolwiek tam wybudują i jakiekolwiek budy tam będą, to gorzej nie będzie niż było. Przecież to co było, było straszne. Nie wyglądało to jak targowisko tylko jak śmietnisko.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lip 2018, o 16:14

Moim zdaniem, cokolwiek tam wybudują i jakiekolwiek budy tam będą, to gorzej nie będzie niż było. Przecież to co było, było straszne. Nie wyglądało to jak targowisko tylko jak śmietnisko.
Oczywiście. Był brud i smród z tego kontynera.... Aż wstyd!
Na górę

Postautor: Gość » 8 lip 2018, o 20:57

A ile czasu zajmie ta budowa?

Jeźeli więcej niź trzy miesiace to bedzie problem.Ludzie porezygnują z handlu pietruszką 8) a inni nie będą tam kupować w tym ścisku
Na górę

Postautor: Gość » 12 lip 2018, o 16:19

Ale bałagan z tym handlem.Czy ktoś pomyślał o bezpieczeństwie?teraz to istna masakra,kaźdy wpycha się byle przy ulicy.
Nie wiem czy to zostało dobrze przemyślane :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 13 lip 2018, o 20:33

Ale bałagan z tym handlem.Czy ktoś pomyślał o bezpieczeństwie?teraz to istna masakra,kaźdy wpycha się byle przy ulicy.
Nie wiem czy to zostało dobrze przemyślane :roll:
Może lepiej zamknąć handel na czas remontu? Przeniesienie w inne miejsce nie wchodzi w grę. No to...
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2018, o 09:25

ciekawe czy ludzie powrócą do budek?
Zabudowa to błąd cywilizacyjny :roll:
To zniszcy ideę wielofunkcyjności i wielowymiarowości.
Szkoda.
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2018, o 13:44

Władze chełpią się budową na Zielonym Rynku ale dlaczego projekt jest taki wstrętny? Nawiązuje do beznadziejnej zabudowy z Szylinga! Nie można było zaprojektować czegoś, co upiększy miasto i przysłoni efektem komunistyczne osiedle z PRL-u? Znowu ktoś robi coś, żeby zrobić,a nie żeby było dobrze na lata.
Na górę

Postautor: Gość » 26 lip 2018, o 10:24

Pragnę zwrócić uwagę,że to co sie teraz dzieje przy zieleniaku to jakaś masakra.Nikt tu nie pilnuje jakiegos porządku i ładu.Bezpieczeństwo jest wystawione na ogromne ryzyko.Przeciez nie może tak być,że samochody przepychaja sie między ROZKOJARZONYMI ludzmi.Mam nadzieję ,że nic nikomu sie nie stanie ale jak ubezpieczyciel podejdzie do takiego ubezpieczenia w przypadku roszczeń :roll: to ja nie wiem.
Na górę

Postautor: Gość » 30 sie 2018, o 22:53

Za wiele betonu,za wiele :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2018, o 21:59

sądząc po ilości betonu będzie tam schron
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”