Remont kuchni

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 3 maja 2016, o 10:53

witam planuję kompleksowy remont kuchni, wszystkie instalacje, płytki, meble na wymiar itp
polecicie jakąs sprawdzoną ekipę do remontu kuchni i jakaś firmę od mebli? taką ktora potrafi fajnie zaprojektować i dobrze zrobić???

no i moze macie jakieś uwagi i przestrogi dotyczace remontu
Na górę

Postautor: Renata » 3 maja 2016, o 13:07

Polecam do remontów Pana Marka Korczyńskiego robił remont mieszkania u mnie a meble wykonywała firma ze Szczebrzeszyna ta sama co robiła bibliotekę w Domu Kombatanta
Na górę

Postautor: Gość » 3 maja 2016, o 14:48

włąśnie nad tą forma zastanawiam sie Meblodam - tak? tylko ponoć sa drożsi od innych, ale dobrze robia?
Na górę

Postautor: Renata » 3 maja 2016, o 20:41

Ja jestem bardzo zadowolona jak robiłam wyceny w różnych firmach i były podobne to ja wiem czy drodzy polecam a Zrobisz co zechcesz
Na górę

Postautor: Gość » 4 maja 2016, o 22:37

Na górę

Postautor: Krasny » 28 paź 2016, o 14:07

Jeżeli jesteście na etapie urządzania kuchni, warto przejrzeć sobie włoskie meble wrocław, mają duży wybór mebli do kuchni, jadalni, gabinetu, sypialni. Mi przypadły do gustu szczególnie kanapy i fotele. Meble są bardzo dobrej jakości, poza tym efektownie wyglądają.
Na górę

Postautor: regina22 » 29 paź 2016, o 22:32

Na budujesz.pl znajdziecie duży wybór wyposażenia do kuchni typu zlewozmywaki, baterie zlewozmywakowe, okapy kuchenne, także warto przejrzeć sobie ich stronę, mają tańsze rzeczy, niż w sklepach stacjonarnych.
Na górę

Postautor: yeti » 4 lis 2016, o 09:17

U mnie remont też by się przydał.
Na górę

Postautor: Gość » 4 lis 2016, o 22:19

KOmpleksowo u mnie robił Pan Bogdan B. przewody wymiana sieci elektrycznej rury wodociągowe a meble firma Prima z Zamościa - wszystkie prace wykonane na medal .
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”