Co z oświadczeniem majatkowym Pani WÓJT???

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: aaaaset » 24 sie 2016, o 16:42

Czy sprawa w prokuraturze się skończyła??
Na górę

Postautor: Gość » 24 sie 2016, o 20:16

Pewnie pozamiatane i uciszone media.Gdyby to był ktoś z PO to by wrzało w Tomaszowie i nagłaśniano by wszędzie,ale tu to po prostu mała pomyłka ,zapominalstwo,przecież stawy to nic wielkiego,żaden majątek.
Na górę

Postautor: eded » 25 sie 2016, o 16:28

kazdemu sie mozna zapomniec.. znam jednego co zapomnial ze ma żone..
Na górę

Postautor: Gość » 25 sie 2016, o 18:52

Gość pisze:Pewnie pozamiatane i uciszone media.Gdyby to był ktoś z PO to by wrzało w Tomaszowie i nagłaśniano by wszędzie,ale tu to po prostu mała pomyłka ,zapominalstwo,przecież stawy to nic wielkiego,żaden majątek.

A co z radnym Buczkiem? Co z tą jego scysją z policją? Też pozamiatane? Czy to przypadek, że radny Buczek i pani wójt są z PiSu?
Na górę

Postautor: Gość » 26 sie 2016, o 19:12

Idźcie i się kur... zapytajcie na policje i prokuraturę zamiast robić igły z widły na forum nagłaśniając temat. Co to sprawa najwyższej wagi czy wobec kogoś jest postępowanie karne? Może jest może nie. Nie jest to powód by cały Tomaszów o tym wiedział. Jeśli miało być to pewnie jest ale Wy tylko ma forum potraficie pierd...c głupoty.
Na górę

Postautor: Gość » 26 sie 2016, o 20:09

Gość pisze:Idźcie i się kur... zapytajcie na policje i prokuraturę zamiast robić igły z widły na forum nagłaśniając temat. Co to sprawa najwyższej wagi czy wobec kogoś jest postępowanie karne? Może jest może nie. Nie jest to powód by cały Tomaszów o tym wiedział. Jeśli miało być to pewnie jest ale Wy tylko ma forum potraficie pierd...c głupoty.

\
Tak,właśnie ma być.Cały Tomaszów ma wiedzieć,takie rzeczy trzeba nagłaśniać wszędzie a nie zamiatać pod dywan i usuwać z forum aby jak najmniej ludzi się dowiedziało.Tomaszowski PIS nie lubi jak w Tomaszowie robi się szum wokół jego partyjnych kolegów.Przecież karmią się wzajemnie a każdy wybryk im szkodzi i mogą się udławić.
Na górę

Postautor: Gość » 27 sie 2016, o 18:44

Gość pisze:Idźcie i się kur... zapytajcie na policje i prokuraturę zamiast robić igły z widły na forum nagłaśniając temat. Co to sprawa najwyższej wagi czy wobec kogoś jest postępowanie karne? Może jest może nie. Nie jest to powód by cały Tomaszów o tym wiedział. Jeśli miało być to pewnie jest ale Wy tylko ma forum potraficie pierd...c głupoty.



Uważam,że to nie są z igły widły,należy sprawiedliwie rozstrzygnąć to sprawę,nie chce mi się wierzyć,że to wszystko było nie świadome jak można było nie wiedzieć co należy wpisać w oświadczeniu przecież to jakieś śmieszne :) jeśli ktoś piszę nie prawdę należy postawić sprawiedliwy wyrok,jak każdemu innemu obywatelowi a nie patrzeć,że to Pani Wójt,ta Pani w niczym mi nie pomogła i na pewno w niczym mi nie pomoże,więc nie jest mi jej szkoda,łatwo przyszło i łatwo pójdzie mam taką nadzieję..........
Na górę

Postautor: Gość » 27 sie 2016, o 20:30

Gość pisze:
Gość pisze:Idźcie i się kur... zapytajcie na policje i prokuraturę zamiast robić igły z widły na forum nagłaśniając temat. Co to sprawa najwyższej wagi czy wobec kogoś jest postępowanie karne? Może jest może nie. Nie jest to powód by cały Tomaszów o tym wiedział. Jeśli miało być to pewnie jest ale Wy tylko ma forum potraficie pierd...c głupoty.



Uważam,że to nie są z igły widły,należy sprawiedliwie rozstrzygnąć to sprawę,nie chce mi się wierzyć,że to wszystko było nie świadome jak można było nie wiedzieć co należy wpisać w oświadczeniu przecież to jakieś śmieszne :) jeśli ktoś piszę nie prawdę należy postawić sprawiedliwy wyrok,jak każdemu innemu obywatelowi a nie patrzeć,że to Pani Wójt,ta Pani w niczym mi nie pomogła i na pewno w niczym mi nie pomoże,więc nie jest mi jej szkoda,łatwo przyszło i łatwo pójdzie mam taką nadzieję..........


Ale ja nie napisałem ze przestępstwo podatkowe to robienie z igły widły tylko chodziło mi pytanie autora tematu. Jeżeli uważa że obowiązkiem regionalnych gazet czy forum jest informowanie obywateli czy komuś prokuratora postawiła zarzuty. No sorry ale trzeba być idiotą żeby tak myśleć. Gdybym ja był wójtem i miał problemy z prawem raczej bym się tym nikomu nie chwalił.
Na górę

Postautor: Gość » 28 sie 2016, o 08:54

Gość pisze:Ale ja nie napisałem ze przestępstwo podatkowe to robienie z igły widły tylko chodziło mi pytanie autora tematu. Jeżeli uważa że obowiązkiem regionalnych gazet czy forum jest informowanie obywateli czy komuś prokuratora postawiła zarzuty. No sorry ale trzeba być idiotą żeby tak myśleć. Gdybym ja był wójtem i miał problemy z prawem raczej bym się tym nikomu nie chwalił.


Taaa.... Bądź konsekwentny i teraz naglaśniaj, że pisowska hucpa na całą Polskę z zegarkiem Nowaka to też był idiotyzm. Przy okazji policz ile zegarków Nowaka trzeba byłoby na "stodołę" pisowskiego ministra Szyszki
Na górę

Postautor: dddd » 30 sie 2016, o 17:59

a moze sie zapomniała...
Na górę

Postautor: Gość » 30 sie 2016, o 18:13

Gość pisze:
Gość pisze:Ale ja nie napisałem ze przestępstwo podatkowe to robienie z igły widły tylko chodziło mi pytanie autora tematu. Jeżeli uważa że obowiązkiem regionalnych gazet czy forum jest informowanie obywateli czy komuś prokuratora postawiła zarzuty. No sorry ale trzeba być idiotą żeby tak myśleć. Gdybym ja był wójtem i miał problemy z prawem raczej bym się tym nikomu nie chwalił.


Taaa.... Bądź konsekwentny i teraz naglaśniaj, że pisowska hucpa na całą Polskę z zegarkiem Nowaka to też był idiotyzm. Przy okazji policz ile zegarków Nowaka trzeba byłoby na "stodołę" pisowskiego ministra Szyszki


A oczywiście ze będę konsekwentny. Niech ściągają i za stodole. I podobnie jak w przypadku zegarka Nowaka myślę że sędzia umoży postępowanie z powodu niewielkiego w rozliczeniu. Tak jak to zwykłego obywatela ściga się za 10 zł a ministrowi daruje 40 tys bo tyle co nic dla ministra.
Na górę

Postautor: hhhheb » 6 wrz 2016, o 20:02

no i pewnie umorzyli???
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”