Brak ładnych dziewczyn w TL

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Marcin69 » 25 wrz 2016, o 20:59

Mam na imię Marcin. Mam 20 lat . Poszukuje długowłosej blondynki o dużych pięknych oczach. Oprócz ładnej buzi oczekuje również nienagannej postury; min 125cm wzrostu. Nie jestem jedynie wielbicielem urody ale również chciałbym mieć o czym porozmawiać z dziewczyną.

Może teraz opiszę siebie:
Mam ładne oczy, piękny duży nos, jestem wysoki(w porywach 159cm-gdy założę AIRMAXXY)
Niektóre dziewczyny mówią, że jestem mądry i inteligętny.

Oczekuje kandydatek w wątku poniżej.
Na górę

Postautor: Gość » 25 wrz 2016, o 22:14

Na pierwszy rzut oka pomyślałem sobie ze szukasz WSK 125 cm a nie dziewczyny :lol:
Jeżeli na poważnie szukasz tu dziewczyny to lepiej chłopie kup sobie tą WSKe. :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 25 wrz 2016, o 22:27

Inteligętny??? Seriously??!! Boże. widzisz i nie grzmisz...
Na górę


Postautor: Gość » 26 wrz 2016, o 13:54

Marcin69 pisze:Mam na imię Marcin. Mam 20 lat . Poszukuje długowłosej blondynki o dużych pięknych oczach. Oprócz ładnej buzi oczekuje również nienagannej postury; min 125cm wzrostu. Nie jestem jedynie wielbicielem urody ale również chciałbym mieć o czym porozmawiać z dziewczyną.

Może teraz opiszę siebie:
Mam ładne oczy, piękny duży nos, jestem wysoki(w porywach 159cm-gdy założę AIRMAXXY)
Niektóre dziewczyny mówią, że jestem mądry i inteligętny.

Oczekuje kandydatek w wątku poniżej.

Sory duży nos kojazy mi się z hogatą ze smerfów, nie wiem czy piękność blond by chciała cię z takim nosem a wiesz że ładne to głupie albo puste, zazwyczaj tak jest i czy na pewno to ogłoszenie jest na poważnie bo jakbyś żartował brzmi czytając. Jak dziewczyny mówią żeś inteligentny to czemu nie jest żadna z tobą myślę że patrzą na wygląd którego możesz nie mieć na jaki liczą. Sory ale jeżeli chłopak nie ma w tym wieku dziewczyny to albo nie chce jeszcze albo albo ..... wątek poniżej czy raczej powyżej ?
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2016, o 18:45

Przecież to zwykła prowokacja jakiś d...... , próbował zabłysnąć i założył głupi temat.
Na górę

Postautor: rrrr » 6 lis 2016, o 19:00

jak to nie ma? a przy wejściu do galerii to co? :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2016, o 19:26

rrrr pisze:jak to nie ma? a przy wejściu do galerii to co? :lol:

Przy wejściu do galerii i obok fryzjera na traugutta to chyba stoją jakieś stare ukraińskie prostytutki . Tylko skrajny desperat by się tego czegoś czepił i jeszcze płacił za to.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”