Kolor mebli kuchennych jaki ?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 26 wrz 2016, o 15:03

Jak w temacie, wiem że teraz białe meble są modne i nie powiem że nie są ładne dużo osób ma bo taka moda ale czy praktyczne w małej kuchni gdzie przy gotowaniu wytwarzane są opary, bo w dużej się rozejdzie ta para okap na raz nie zdąży wszystkiego wciągnąć, czy takie meble nie pożółkną i się szybko nie będą brudzić niż inny kolor? Wiec jakie macie meble kuchenne lub jakie polecacie kolorystycznie bo są różne ale ciężko jest wybrać. Kolor ścian będzie biały, płytki nie wiem może beż lub piaskowe albo jasny szary. Ciemnych nie chce bo kurz widać szybko, każdy bierze co mu się podoba powiecie no tak ale żeby nie odbiegać od nowoczesnosći i mody. Dzięki z góry za podpowiedzi i opinie na ten temat.
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2016, o 15:11

mamy juz meble i nie zamierzamy nic zmieniać.
Na górę

Postautor: mi500 » 26 wrz 2016, o 15:28

Mi osobiście białe meble się nie podobają.
Na górę

Postautor: Gość » 28 wrz 2016, o 09:28

mi500 pisze:Mi osobiście białe meble się nie podobają.

jak nie białe to jakie byście wybrali ??
Na górę

Postautor: Gość » 28 wrz 2016, o 09:42

wydaje mi się, że oprócz ilości światła w twojej kuchni (w jasnej można sobie pozwolić na ciemny elegancki wystrój), to indywidualna sprawa. Chodzi o to żebyś ty czuła się w takiej kuchni dobrze, Nie kierowałabym się modą, ale własnym gustem. To jest zakup na lata i można pokazać swój charakter/styl, a to co modne dzisiaj, za rok będzie już nie modne i przecież nie będziesz robiła rewolucji, żeby być 'na czasie'.
Na górę

Postautor: joankak » 28 wrz 2016, o 09:44

jasne tak ale śnieżnobiałych bym nie wybrała
Na górę

Postautor: Stenka » 30 wrz 2016, o 16:21

A nie chcesz podejrzeć sobie możliwości na stronie: http://ilazienki.pl/ ,
gdzie znajdziesz aranżacje z płytek różnych producentów?
Może wtedy będzie Ci łatwiej zdecydować się na jakiś konkretny typ czy kolor?
Ja też raczej celowałabym w coś jasnego, może jasno szarego.
Do takich dość bezpiecznych kolorów zawsze łatwiej dobrać dodatki,
a poza tym te kolory są na tyle uniwersalne, że zawsze są modne.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”