Program na żywo na temat spółdzielni mieszkaniowej

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 21 sty 2017, o 21:06

czy wie ktoś o które godzinie i na jakim programie ma być o program o patologi w Sp-m.
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2017, o 21:36

Przed chwilą leciała reklama .godz 21,50 TVP INFO oglądajcie warto.
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2017, o 12:01

Hehe...takie same krzyki i rumor jak na walnych :lol: a konkretów brak jak zwykle.
Na górę

Postautor: Gość » 26 sty 2017, o 10:14

Teraz wiem jak gospodarują moim czynszem i dlaczego taki wysoki ??????
Na górę

Postautor: Gość » 26 sty 2017, o 11:14

wydaje mnie się, że najwięcej pieniędzy trzepanych jest na ogrzewaniu, płacę 2,5 tys rocznie za ogrzewanie mieszkania trochę ponad 50 metrów blok ma własną kotłownię gazową i 30 mieszkań, wszystkie mieszkania podobnej wielkości, licząc po 2,5 tys od każdego daje to 75 tys, na gaz i utrzymanie małej kotłowni, moim zdaniem bardzo duża kwota, a szału z temperaturą nie ma w silne mrozy musiałam dogrzewać łazienkę i sypialnię olejakiem.
Na górę

Postautor: Gość » 30 sty 2017, o 19:47

Pewnie blok masz jeszcze nie docieplony.
Na górę

Postautor: Gość » 30 sty 2017, o 20:13

Może ktoś mi odpowie, na jakich zasadach Spółdzielnia w Tomaszowie zawłaszcza tereny wokół bloków pod własne parkingi? Nie są przecież właścicielami tych terenów. Skoro tak, nie mają do nich prawa, więc parkingi te powinny być ogólnodostępne. Mało tego, stawiają tam szlabany! Na nie swoim gruncie!
Na górę

Postautor: Gość » 30 sty 2017, o 22:53

Gość pisze:Może ktoś mi odpowie, na jakich zasadach Spółdzielnia w Tomaszowie zawłaszcza tereny wokół bloków pod własne parkingi? Nie są przecież właścicielami tych terenów. Skoro tak, nie mają do nich prawa, więc parkingi te powinny być ogólnodostępne. Mało tego, stawiają tam szlabany! Na nie swoim gruncie!

Teź mnie dziwi,ale moźe tak jest w statucie.
Na górę

Postautor: Gość » 31 sty 2017, o 23:30

Nie są przecież właścicielami tych terenów.

A skąd ta wiedza Proszę przedstawić w którym miejscu parking zagarnia cudze własności.
Niegrzecznie jest, kogoś posądzać bez posiadania dowodów.
Na górę

Postautor: Gość » 1 lut 2017, o 12:26

Jaka to grzeczność,jak na ul.Kościuszki przy bloku nr 1 nie można przejść chodnikiem ,ponieważ samochody parkują na chodniku a z drugiej strony stoją szlabany w pasie drogowym nie należącym do Spółdzielni. Sam widziałem jak matka z wózkiem nie mogła tam przejść.Pytanie gdzie jest Straż ,Policja.To tylko w Tomaszowie może być taka Grzeczność i Pełna kultura .Wstyd !!!!
Na górę

Postautor: Gość » 1 lut 2017, o 15:07

Niestety dla Spółdzielni słyszałem od samych mieszkańców bloków w rozmowie, jak byli dumni z tego i się chełpili, że mają wykupione pół metra czy metr ziemi wokół bloku, a reszta to miejskie, żeby nie sprzątać, nie kosić trawy itd. To by oznaczało, że nie są właścicielami terenów zajętych na parkingi i są one miejskie i powinny być ogólnodostępne, tylko Spółdzielnia je zawłaszczyła. Pytanie kto wyraził na to zgodę? Nie mam nic przeciwko prywatnym parkingom Spółdzielni, ale niech wykupią sobie grunt i nie użytkują go za darmochę na koszt pozostałych mieszkańców.
Na górę

Postautor: Gość » 1 lut 2017, o 17:17

Wygląda na to że im bezkarnie wszystko wolno ale na wszystko przyjdzie czas.
Na górę

Postautor: bbb » 3 lut 2017, o 23:42

Nie wiem dokładnie w którym miejscu kończy się własność na Kościuszki.. Ale powiem na przykładzie osiedla na Zamojskiego. Właścicielami po pierwsze nie jest spółdzielnia tylko mieszkańcy (wlaściciele mieszkań) Jakiś czas temu trzeba było to wykupić (zy ktoś chciał czy nie chciał) ma procentowy udział w gruncie. Na zamojskiego - Jana Pawła prawie wszystko jest "spółdzielcze" Parkingi między blokami na zamojskiego(te wewnętrzne) są spółdzielni ale ul. dojazdowa juz jest miasta. Wyprowadziłam się stamtąd 2 lata temu i mam spokój.
I nie dziwie sie mieszkańcom że stawiają szlabany. Gdzie ma człowiek po pracy zaparkować, jak parking obstawiony "przyjezdnymi na bazar"
Jak ktoś mieszka na 4 piętrze, to nie znaczy że w kosmosie - ma równiez prawo do gruntu
Na górę

Postautor: Gość » 4 lut 2017, o 10:33

Ja tam nie wiem co jest czyje ale niech nie stają na chodniku bo faktyczniejest problem z przejściem.Tu ma gość rację.
Na górę

Postautor: zielona1 » 4 lut 2017, o 13:11

do spółdzielni - nie wycinajcie drzew , wieczorem ide spac jest drzewo rano wstaje go niema, kto nim w piecu pali ? o wiele ladniej jest chyba jak jest zielona niz taka wycieta patelnia ?!
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”