Tygodnik Tomaszowski obiektywny?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 23 sie 2007, o 09:35

gośka pisze:napisze tylko tyle. Osiągnijcie to co znienawidzony przez was wues i wtedy sie do niego równajcie. Róznica mieszy wami a wuesem polega na tym, ze was tylko stac na to by ponarzekac na tym forum i dowalic kazdemu komu sie tylko da. Wues chyba poszedł po rozum do głowy i nie widzi w was ludzi godnych do rozmowy z nim. Co by nie gadac, poznałam wuesa i facet (ta informacja chyba zbulwersuje wszystkich) prezentuje bardzo wysoką kulturą osobistą w obyciu i inteligencji też mu nie brakuje. Poznajcie człowieka, pogadajcie z nim i wtedy zastanówcie się czy oby niesłusznie oskarżacie go o to czy o tamto


Czy ty jesteś na pewno Gosią, czy to nowa ksywa wuesa
Na górę

Postautor: Gość » 23 sie 2007, o 12:46

Co by nie gadac, poznałam wuesa i facet (ta informacja chyba zbulwersuje wszystkich) prezentuje bardzo wysoką kulturą osobistą w obyciu i inteligencji też mu nie brakuje.
hihi hahahahahahah!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 23 sie 2007, o 12:49

odnośnie wues-w myśl zasady: nie ważne co piszą, ważne że piszą
Na górę

Postautor: Gość » 23 sie 2007, o 14:07

Ale poziom dyskusji i ktoś tu jeszcze wspomina o inteligencji, tfu.
Na górę

Postautor: Gość » 23 sie 2007, o 23:09

Anonymous pisze:Ale poziom dyskusji i ktoś tu jeszcze wspomina o inteligencji, tfu.

niestety, chyba na całym forum tak jest. rzadko kiedy można natrafić na jakąś sensowną wypowiedź, konstruktywną krytykę, o pochwale nie mówiąc.
Na górę

Postautor: Gość » 24 sie 2007, o 09:44

gośka pisze:napisze tylko tyle. Osiągnijcie to co znienawidzony przez was wues i wtedy sie do niego równajcie. Róznica mieszy wami a wuesem polega na tym, ze was tylko stac na to by ponarzekac na tym forum i dowalic kazdemu komu sie tylko da. Wues chyba poszedł po rozum do głowy i nie widzi w was ludzi godnych do rozmowy z nim. Co by nie gadac, poznałam wuesa i facet (ta informacja chyba zbulwersuje wszystkich) prezentuje bardzo wysoką kulturą osobistą w obyciu i inteligencji też mu nie brakuje. Poznajcie człowieka, pogadajcie z nim i wtedy zastanówcie się czy oby niesłusznie oskarżacie go o to czy o tamto

Gosiu kochana pomyśl troszeczkę czy gdybyśmy nie znali WUESa moglibyśmy pisać o jego prywatnych poglądach - to oczywiste jest że z nim rozmawiamy prywatnie - ergo: znamy go :P
Na górę

Postautor: Gość » 24 sie 2007, o 11:34

jaki jest adres redakcji tygodnika bo chce list wysac?
Na górę

Postautor: Gość » 24 sie 2007, o 12:19

Kup sobie gazetę, tam w stopce raczej jest napisane.
Na górę

Postautor: Gość » 24 sie 2007, o 16:50

Anonymous pisze:
gośka pisze:napisze tylko tyle. Osiągnijcie to co znienawidzony przez was wues i wtedy sie do niego równajcie. Róznica mieszy wami a wuesem polega na tym, ze was tylko stac na to by ponarzekac na tym forum i dowalic kazdemu komu sie tylko da. Wues chyba poszedł po rozum do głowy i nie widzi w was ludzi godnych do rozmowy z nim. Co by nie gadac, poznałam wuesa i facet (ta informacja chyba zbulwersuje wszystkich) prezentuje bardzo wysoką kulturą osobistą w obyciu i inteligencji też mu nie brakuje. Poznajcie człowieka, pogadajcie z nim i wtedy zastanówcie się czy oby niesłusznie oskarżacie go o to czy o tamto

Gosiu kochana pomyśl troszeczkę czy gdybyśmy nie znali WUESa moglibyśmy pisać o jego prywatnych poglądach - to oczywiste jest że z nim rozmawiamy prywatnie - ergo: znamy go :P



szanse ze mogl to pisac wues są 50 na 50. rownie dobrze mogl to byc czysty przypadek
Na górę

Postautor: Gość » 16 lip 2009, o 11:37

Gość pisze:
Anonymous pisze:A co sądzicie o felietonach Ważnego? Dla mnie są mocno nierówne, raz słabe a raz dobre.

Sa tacy chłopcy w TT, którym wydaje sie, że są dziennikarzami. Niechże jeszcze pobawią się w tej tomaszowskiej piaskownicy, bo niedługo pan K. zamiast piasku wrzuci do niej g.ó.w.n.o.



ot ktos przewidzial przyszlosc tt :panzielony: tylko czemu tamto forum zmkniete czyzby wues najlepszy z najlepszych mial az taka moc?
Na górę

Postautor: Gość » 17 lip 2009, o 18:01

mieszkaniec pisze:Nie bede tego pisal w topicu o TT bo tam juz jest tyle wypowiedzi, ze i tak tego nikt nie przeczyta. Jezeli TT i Niwa najezdza na RT ze sa nieobiektywne, niech najpierw popatrza na siebie. Dzis kupilem wczorajszy numer TT i jak czytalem te psalmy pochwalne na Starostwo to az mnie skrecalo. Czyzby Starosta byl powiazany z Niwa? A moze jest kolega pana L.K.?
W kazdym razie Rewizje (ktore tez sa nieobiektywne) to bardzo obiektywna gazeta jesli porownamy ja z TT.



TT=NIWA + CZAJNIA= PO
Na górę

Postautor: Gość » 17 lip 2009, o 22:25

ja sie pytam kto mi zablokował temat o TT(STARY)no?
Na górę

Postautor: marcin_rom » 17 lip 2009, o 22:33

Gość pisze:ja sie pytam kto mi zablokował temat o TT(STARY)no?

a po co ci to wiedzieć, zbijesz go :?:
Na górę

Postautor: Gość » 17 lip 2009, o 22:56

hmm...tez mo coś :roll: ,piosenke o tym napiszę
Na górę

Postautor: Gość » 18 lip 2009, o 14:00

ech,kiedys był taki temat o pą :roll: czkach i tez go "skasowali"...
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”