Tygodnik Tomaszowski obiektywny?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 18 paź 2009, o 22:56

Czytajac teksty staweckiego i zelexnego mozna doszukac sie pewnych niescislosci, ci dwaj palaja nienawiscia do pewnej grupy ludzi i to jest ich blad i rzutuje xle na caloksztalt gazety. ale chlopaki od sportu i stepaniuk, pisza obiektywne teksty, nie zauwazlyem by w tekstach stepaniuka byly jakies przeslanki polityczne nie namawia on do glosowania na po i nie plynie w kierunku politycznym. stawecki i xelexny owszem - chyba pomylili zawody.
Na górę

Postautor: Gość » 15 lis 2009, o 15:50

T T Bądż gazetą a nie TUBĄ reklamową!
Na górę

Postautor: Gość » 15 lis 2009, o 18:39

TT rzeczywiście pisze tylko,że wszystko jest be, dla wszystkiego cokolwiek dzieje sie w naszym mieście dobrego /za co inni nas chwalą/ nie ma w tej gazecie miejsca,skąd wiec sa redaktorzy, że tak nienawidzą naszego miasta ? jeżeli tu zaś mieszkają to powinniśmy ich wsadzić na taczki i spuścić z Białej Góry.
Na górę

Postautor: Gość » 15 lis 2009, o 20:21

Gość pisze:TT rzeczywiście pisze tylko,że wszystko jest be, dla wszystkiego cokolwiek dzieje sie w naszym mieście dobrego /za co inni nas chwalą/ nie ma w tej gazecie miejsca,skąd wiec sa redaktorzy, że tak nienawidzą naszego miasta ? jeżeli tu zaś mieszkają to powinniśmy ich wsadzić na taczki i spuścić z Białej Góry.

może niech wracają skąd przyjechali?????bo z Tomaszowa to nie są na bank
Na górę

Postautor: Gość » 16 lis 2009, o 22:00

ty widział bank
Na górę

Postautor: Gość » 16 lis 2009, o 22:48

Gość pisze:
Gość pisze:TT rzeczywiście pisze tylko,że wszystko jest be, dla wszystkiego cokolwiek dzieje sie w naszym mieście dobrego /za co inni nas chwalą/ nie ma w tej gazecie miejsca,skąd wiec sa redaktorzy, że tak nienawidzą naszego miasta ? jeżeli tu zaś mieszkają to powinniśmy ich wsadzić na taczki i spuścić z Białej Góry.

może niech wracają skąd przyjechali?????bo z Tomaszowa to nie są na bank


i wątpię by tego żałowali...:)
Na górę

Postautor: Gość » 16 lis 2009, o 23:11

"Tygodnik Tomaszowski obiektywny?"

Jak cholera obiektywny. Jak na śmietniku znalazłem i kupę mi się chciało, to żałowałem, że skorzystałem, bo na plecy wyciągnąłem. Nawet do kupy sie nie nadaje. Jeszcze zobacze czy w piecu da sie rozpalić.
Na górę

Postautor: Gość » 17 lis 2009, o 22:14

Gość pisze:TT rzeczywiście pisze tylko,że wszystko jest be, dla wszystkiego cokolwiek dzieje sie w naszym mieście dobrego /za co inni nas chwalą/ nie ma w tej gazecie miejsca,skąd wiec sa redaktorzy, że tak nienawidzą naszego miasta ? jeżeli tu zaś mieszkają to powinniśmy ich wsadzić na taczki i spuścić z Białej Góry.



a ilu tych pseudo-redaktorów tam jest , dwóch? i nazywają się zespół :panzielony: TT zaczynał może i nieźle konczą marnie i miernie niedlugo tylko o fikaniu nóżką depilacji i nalesnikach bedą pisać oj sory przepisywać, no i o suścu obowiązkowo
Na górę

Postautor: Gość » 17 lis 2009, o 22:23

HE HE tak o SUSĆU obowiazkowo bo są obiektywni.....
Na górę

Postautor: obserwuś » 17 lis 2009, o 22:53

Nawet sport jest wybiórczo "obiektywny"
Na górę

Postautor: Gość » 17 lis 2009, o 22:55

Gość pisze:"Tygodnik Tomaszowski obiektywny?"

Jak cholera obiektywny. Jak na śmietniku znalazłem i kupę mi się chciało, to żałowałem, że skorzystałem, bo na plecy wyciągnąłem. Nawet do kupy sie nie nadaje. Jeszcze zobacze czy w piecu da sie rozpalić.


To załóż swoja gazetę, lepszą i bądź obiektywny.Kto ci broni?
Na górę

Postautor: bb » 17 lis 2009, o 23:58

No właśnie - niektórzy to tylko potrafią szczekać ( oczywiście anonimowo zza węgła!) a sami nic nie próbują zrobić !!!
Na górę

Postautor: Obiektywny » 18 lis 2009, o 21:01

Gość pisze:"Tygodnik Tomaszowski obiektywny?"

Jak cholera obiektywny. Jak na śmietniku znalazłem i kupę mi się chciało, to żałowałem, że skorzystałem, bo na plecy wyciągnąłem. Nawet do kupy sie nie nadaje. Jeszcze zobacze czy w piecu da się rozpalić.

Nie jesteś chyba godzien, by TT podcierać swoją dupę, niestety!
Na górę

Postautor: Gość » 18 lis 2009, o 21:14

Gość pisze:
Gość pisze:"Tygodnik Tomaszowski obiektywny?"

Jak cholera obiektywny. Jak na śmietniku znalazłem i kupę mi się chciało, to żałowałem, że skorzystałem, bo na plecy wyciągnąłem. Nawet do kupy sie nie nadaje. Jeszcze zobacze czy w piecu da sie rozpalić.


To załóż swoja gazetę, lepszą i bądź obiektywny.Kto ci broni?

Ba, załóż, jest za głupi, by założyć swoją gazetę, więc najlepiej pluć
na co się da! Mamy swoją gazetę i nie mogę zrozumieć, dlaczego niektórzy plują na nią, a "zły to ptak, co swoje gniazdo kala". Też nie jestem nie wiadomo jak wykształcony (średnie), ale doceniam TT, bo raz - nasz, a dwa - ma wiele dobrych tekstów. Tylko wrogowie i zazdrośnicy mogą sobie używać, a ludzie normalni (zwykli) i tak czytają in czytać będą! Taka jest prawda, a wy (wrogowie) ugryźcie się w 4 litery, póki słońce nie zagasło :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2009, o 09:22

Co ma wspólnego TT z papierem toaletowym - oba są do d..py
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”