Głośny i uciążliwy sąsiad

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 22 lis 2018, o 09:44

Prośba do właściciela psa (mieszkającego pod lasem na ul równoległej do ul Józefowskiej), który całymi dniami wyje : BARDZO PROSZĘ ZAINTERESOWAĆ SIĘ SWOIM CZWORONOGIEM, PONIEWAŻ PIES NIE WYJE BEZ PRZYCZYNY!
Na górę

Postautor: Gość » 22 lis 2018, o 18:04

Jestem za! Swoją drogą to już dawno zastanawiam się czy jego wlasciele nie mają problemów ze słuchem?
Na górę

Postautor: Gość » 23 lis 2018, o 03:10

Jestem za! Swoją drogą to już dawno zastanawiam się czy jego wlasciele nie mają problemów ze słuchem?
Jeśli psiak wyje cały czas to pewnie jest mu tam źle, ktoś go krzywdzi, jest źle traktowany lub chory, głodny, ma za krótki łańcuch, jest mu zimno, wyje z pragnienia wody... Wtedy należy o zachowaniu pieska powiadomić odpowiedzialne władze, choćby Towarzystwo Opieki Zwierząt, schronisko dla psów i wtedy ktoś od nich zainteresuje się losem pieska... Radzę też porozmawiać z lekarzem weterynarii z lecznicy dla zwierząt aby obejrzał i zbadał psa,,,Za złe traktowanie grozi odebranie psa i sprawa w Sądzie.
Na górę

Postautor: Gość » 23 lis 2018, o 11:35

Właściciel słyszy doskonale tylko udaje durnia!
Na górę

Postautor: Gość » 23 lis 2018, o 16:22

Podobno pies upodabnia się do właściciela?
Na górę

Postautor: Gość » 9 gru 2018, o 20:45

Dzisiaj był w naszym parku bieg charytatywny na karmę dla piesków. Zastanawiam się czy pośród biegnących wszyscy tak samo troszczą się o swoje własne zwierzaki jak dziś pomagają na pokaz tym biednym psinom?
Na górę

Postautor: Gość » 23 gru 2018, o 23:04

Jak mówi przysłowie "Dobry sąsiad to srarb". Mój brat chciał być w porządku i żyć w zgodzie z sąsiadem.... pozwolił mu nawet pociągnąć przez swoją działkę media a ten teraz udaje, że go nie zna?
Nie rób komuś dobrze, to i Tobie źle nie będzie!!!
Na górę

Postautor: Gość » 24 gru 2018, o 07:24

Chłopa ze wsi wygonisz ale wsi z chłopa nigdy!
Kwestia dobrych manier i kultury.
Na górę

Postautor: Gość » 24 gru 2018, o 09:21

Jak mówi przysłowie "Dobry sąsiad to srarb". Mój brat chciał być w porządku i żyć w zgodzie z sąsiadem.... pozwolił mu nawet pociągnąć przez swoją działkę media a ten teraz udaje, że go nie zna?
Nie rób komuś dobrze, to i Tobie źle nie będzie!!!
Jak nie ma tego uregulowanego notarialnie to może jeszcze dziada kultury nauczyć!
Na górę

Postautor: Gość » 25 gru 2018, o 16:05

Jak mówi przysłowie "Dobry sąsiad to srarb". Mój brat chciał być w porządku i żyć w zgodzie z sąsiadem.... pozwolił mu nawet pociągnąć przez swoją działkę media a ten teraz udaje, że go nie zna?
Nie rób komuś dobrze, to i Tobie źle nie będzie!!!
Na terenie tzw. Rodzinnych Ogrodów Działkowych też mamy do czynienia z sąsiadami i wiem, że z sąsiadami bywa różnie a dobry sąsiad to skarb...Jeden z sąsiadów bez mojej zgody postawił sobie wychodek przy moim ogrodzeniu, pod nosem a mógłby to zrobić jako przybudówkę do swojej altanki, co byłoby zgodne z regulaminem. I wmawia mi i Zarządowi ogrodu, że to składzik na narzędzia.
Inna "sąsiadka" ma pretensje do swego męża, że ze mną rozmawia, choć ona ze mną rozmawia. Powiedział jej, że on z każdym rozmawia...
Na górę

Postautor: Gość » 29 gru 2018, o 22:17

Głośny i uciążliwy sąsiad nie daje o sobie zapomnieć. O godz 19-tej raczył uruchomić "boszkę" i szaleje. No cóż nie był by sobą.... zimno, ciemno a ten na podwórze i łomot!
Nom... tradycyjnie!
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2019, o 09:13

Jak mówi przysłowie "Dobry sąsiad to srarb". Mój brat chciał być w porządku i żyć w zgodzie z sąsiadem.... pozwolił mu nawet pociągnąć przez swoją działkę media a ten teraz udaje, że go nie zna?
Nie rób komuś dobrze, to i Tobie źle nie będzie!!!
Jak nie ma tego uregulowanego notarialnie to może jeszcze dziada kultury nauczyć!
Jak świnia to nauczyć go kultury.
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2019, o 13:23



Jak nie ma tego uregulowanego notarialnie to może jeszcze dziada kultury nauczyć!
Jak świnia to nauczyć go kultury.
pomóż dziadowi to żyć nie da :P
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2019, o 14:06

Nie rób komuś dobrze to i Tobie źle nie będzie.
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2019, o 18:33

Czasem zdarzy się dziwoląg. Najgorszy wiesniak, który udaje inteligencję!
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”