Problem z drobnymi

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 17 sty 2018, o 12:49

Gdzie w Tomaszowie można rozmienić pieniądze na bilon ?
W bankach już nawet za opłatą nie da rady a w sklepach nawet spożywczych też jest problem
Nawet kupując w spożywce chleb i płacąc 10 zł to odmowa bo nie ma jak wydać
Ktoś ma jakiś pomysł coś wie to piszcie, z góry dżenks ;)
Na górę

Postautor: Tlko » 17 sty 2018, o 12:54

Mam dużo drobnych 10 i 20 gr. na jakieś 120zł. Chętnie podwiozę na wymianę - 730-008-117
Na górę

Postautor: Gość » 17 sty 2018, o 13:06

Mam dużo drobnych 10 i 20 gr. na jakieś 120zł. Chętnie podwiozę na wymianę - 730-008-117
Dzieki za odp ale takie mam
Bardziej po 1zł, 2, 5 to byłoby super
Na górę

Postautor: Gość » 17 sty 2018, o 13:53

Gdzie w Tomaszowie można rozmienić pieniądze na bilon ?
W bankach już nawet za opłatą nie da rady a w sklepach nawet spożywczych też jest problem
Nawet kupując w spożywce chleb i płacąc 10 zł to odmowa bo nie ma jak wydać
Ktoś ma jakiś pomysł coś wie to piszcie, z góry dżenks ;)
Można płacić kartą. Wtedy nie ma problemu z drobnymi.
Na górę

Postautor: Gość » 17 sty 2018, o 14:09

Pomogę Ci, pracuję niedaleko "dworca" czyli tam gdzie teraz odjeżdżają busy. Często kierowcy busów przychodzą i proszą abym wymieniła im drobne na banknoty. Jeśli potrzebuję to chętnie wymieniam ale bardzo często odmawiam... Dlatego wiem, że kierowcy z chęcią Ci pomogą. Pozdrawiam.
Na górę

Postautor: Gość » 17 sty 2018, o 14:19

Pomogę Ci, pracuję niedaleko "dworca" czyli tam gdzie teraz odjeżdżają busy. Często kierowcy busów przychodzą i proszą abym wymieniła im drobne na banknoty. Jeśli potrzebuję to chętnie wymieniam ale bardzo często odmawiam... Dlatego wiem, że kierowcy z chęcią Ci pomogą. Pozdrawiam.
Dzięki wielkie, pozdrawiam ;)
Na górę

Postautor: Gość » 17 sty 2018, o 19:55

można normalnie rozmawiać MOŻNA
Na górę

Postautor: Gość » 17 sty 2018, o 20:04

można normalnie rozmawiać MOŻNA

Właśnie, też tak myślę! Aż miło zajrzeć na forum!!!
Na górę

Postautor: Jeri » 17 sty 2018, o 21:22

wymianę na bilon można zrobić w sklepie religijnym przy plebani nowego kościoła
Na górę

Postautor: Gość » 18 sty 2018, o 14:47

można normalnie rozmawiać MOŻNA
jak normalni ludzie to i normalnie sie rozmowia 8)
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2018, o 19:36

można normalnie rozmawiać MOŻNA
Art. 49 ustawy o ochronie danych osobowych
1. Kto przetwarza w zbiorze dane osobowe, choć ich przetwarzanie nie jest dopuszczalne, albo do których przetwarzania nie jest uprawniony, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

2. Jeżeli powyższy czyn dotyczy danych ujawniających pochodzenie rasowe lub etniczne, poglądy polityczne, przekonania religijne lub filozoficzne, przynależność wyznaniową, partyjną lub związkową, danych o stanie zdrowia, kodzie genetycznym, nałogach lub życiu seksualnym, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3 (art. 49 UODO).

Więc nastepnym razem dwa razy pomyśl zanim ujawnisz kto robi wpis
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2018, o 20:54

można normalnie rozmawiać MOŻNA
Art. 49 ustawy o ochronie danych osobowych
1. Kto przetwarza w zbiorze dane osobowe, choć ich przetwarzanie nie jest dopuszczalne, albo do których przetwarzania nie jest uprawniony, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

2. Jeżeli powyższy czyn dotyczy danych ujawniających pochodzenie rasowe lub etniczne, poglądy polityczne, przekonania religijne lub filozoficzne, przynależność wyznaniową, partyjną lub związkową, danych o stanie zdrowia, kodzie genetycznym, nałogach lub życiu seksualnym, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3 (art. 49 UODO).

Więc nastepnym razem dwa razy pomyśl zanim ujawnisz kto robi wpis
A tobie o co chodzi?
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2018, o 14:17

A tobie o co chodzi?
[/quote]

Serio ? Nawet jedna szara komórka nie ma dziś dyżuru w tym pustym saganie ? :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2018, o 16:19

A tobie o co chodzi?
Serio ? Nawet jedna szara komórka nie ma dziś dyżuru w tym pustym saganie ? :lol:
[/quote]

Ty masz już chyba zwarcie?
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2018, o 14:14

A tobie o co chodzi?
Serio ? Nawet jedna szara komórka nie ma dziś dyżuru w tym pustym saganie ? :lol:
Ty masz już chyba zwarcie?
[/quote]

A Tobie jak zawsze tepakowi trzeba tłumaczyć :lol:
Informatyk od siedmiu boleści
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”