Zmowa Stacji Paliw

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 31 mar 2019, o 11:09

Te matematyk !!! Czy się opłaca jeździć po paliwo po za Tomaszów ? Oczywiście że tak ! W Tomaszowie jest drogie paliwo więc ludzie tankują za 5 dych, ale jak jadę gdzieś dalej to " szukam " tańszej stacji ( a wszystkie po za Tomaszowem są tańsze ) i czasami zalewam do pełna ! Po za tym jadąc za Tomaszów po paliwo , często i gęsto ludzie jeżdżą do Zamościa i tam robią zakupy w supermarketach gdzie jest Też Taniej niż w Tomaszowie gdzie ceny są ustawione " Pod Ruskich , którzy i tak wychodzą na tym lepiej niż My mieszkańcy bo robią Zwrot Podatku Vat TAX-FRI - który moim zdaniem powinien być zlikwidowany !!!!!!!! Tak więc masz oszczędności na Paliwie i Zakupach a najlepsza w tym wszystkim jest MINA właściciela stacji paliw Janusza ! Nawet jak będę musiał dołożyć do litra paliwa 10 groszy to i Mi się to opłaca , w Tomaszowie paliwo jest droższe od tego w Zamościu o 30 - 40 groszy na litrze !!!
ty masz tyle ekonomi w sobie co rozumu , typowy nieuk
Na górę

Postautor: Gość » 31 mar 2019, o 13:10



ty masz tyle ekonomi w sobie co rozumu , typowy nieuk
Mamy tutaj chyba jednego z tych " uciśnionych " przez system nauczycieli - taki mądry że od razu rozpoznał nieuka ! Ale co się dziwić " matematykowi " skoro pracuje tylko 18 godz. tygodniowo ! Może jak byś się przyłożył dobrze i uczciwie do pracy to byś typowego nieuka nauczył matematyki ? A może to czego uczysz jest tylko na tym poziomie ? Zatrzymałeś się na rozwoju zawodowym ???
ps. jak byś się pytał to ja też tankuję po za Tomaszowem, i też mogę czasami zapłacić więcej kilka groszy żeby tylko nie zatankować u tych naszych złodziei .
Na górę

Postautor: Gość » 31 mar 2019, o 22:20

Co byście nie pisali ludzie tankowali,tankują i będą tankować na miejscu bo musza!Ty będziesz kombinować i jezdzić po za miasto a 10 innych zatankuje u nas w mieście... walka z wiatrakami.No ale jeżeli sprawia Ci satysfakcje pisanie na forum to pisz może znajdzie się kolejny Janusz wzywający do jeżdżenia po okolicznych stacjach :lol: Wydaje mi się że tu chodzi o to że komuś żal d.upę ściska patrząc ile kasy stacje zarabiają.Skoro taki bystry czego sam nie założy biznesu lub nie wejdzie w spółkę i nie zaoferuje tańszego paliwa? 8) Coś mi się wydaje że za wysokie progi więc pozostało marudzenie bo przemyt paliwa z UA już jest ciężki i nie ma się gdzie zaopatrzyć w tańsze do którego się przyzwyczaił wypowiadający się Janusz.

NIE TANKOWAĆ BO JANUSZ TAK KAŻE!!! :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 1 kwie 2019, o 09:22



ty masz tyle ekonomi w sobie co rozumu , typowy nieuk
Mamy tutaj chyba jednego z tych " uciśnionych " przez system nauczycieli - taki mądry że od razu rozpoznał nieuka ! Ale co się dziwić " matematykowi " skoro pracuje tylko 18 godz. tygodniowo ! Może jak byś się przyłożył dobrze i uczciwie do pracy to byś typowego nieuka nauczył matematyki ? A może to czego uczysz jest tylko na tym poziomie ? Zatrzymałeś się na rozwoju zawodowym ???
ps. jak byś się pytał to ja też tankuję po za Tomaszowem, i też mogę czasami zapłacić więcej kilka groszy żeby tylko nie zatankować u tych naszych złodziei .
Ot co za Burżuj,stać go zapłacić więcej za paliwo jadąc po za miasto niż kupować na miejscu :lol: Ale to też nie zawsze bo tylko ,,czasami,, a tak to pewnie tankuje w mieście bo musi jak wszyscy inni :lol: Ot hipokryta :lol:
Na górę

Postautor: Antoni8 » 1 kwie 2019, o 17:54

Wydaje mi się że tu chodzi o to że komuś żal d.upę ściska patrząc ile kasy stacje zarabiają.
Mnie nic nie ściska, ale zastanawia mnie dlaczego w E95 kosztuje w Tomaszowie 5,37 zł, skoro jej średnia cena w woj. lubelskim na dzień 29 marca to 4,96 zł? Wytłumaczysz mi to?
Widział ktoś w naszych okolicach droższą benzynę niż w TL?
Na górę

Postautor: Ropka » 1 kwie 2019, o 22:29

Łabuńki cena ON 5.09 Orlen , Zamość Orlen ON 5.14 a Tomaszów PANYYYYY 5.39 nawet nie mam zamiaru tu tankować!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 2 kwie 2019, o 09:09

Łabuńki cena ON 5.09 Orlen , Zamość Orlen ON 5.14 a Tomaszów PANYYYYY 5.39 nawet nie mam zamiaru tu tankować!!!!
Mnie stać na tankowanie w mieście,nie stać mnie na tankowanie po za miastem.Strata czasu,nabitych kilometrów tylko po to by zapłacić przy zatankowanych 20L 4 do 6zł mniej.Kto robi trasy to przy okazji tankuje gdzieś dalej,ci co mieszkają i pracują w mieście nie mają ku temu powodu by jechać do Łabuń i się tankować bo najzwyczajniej się nie opłaca.Tak że możesz mnie nazywać PANEM bo szastam kasą a co.... 8)
Na górę

Postautor: Gość » 2 kwie 2019, o 10:25

Łabuńki cena ON 5.09 Orlen , Zamość Orlen ON 5.14 a Tomaszów PANYYYYY 5.39 nawet nie mam zamiaru tu tankować!!!!
Mnie stać na tankowanie w mieście,nie stać mnie na tankowanie po za miastem.Strata czasu,nabitych kilometrów tylko po to by zapłacić przy zatankowanych 20L 4 do 6zł mniej.Kto robi trasy to przy okazji tankuje gdzieś dalej,ci co mieszkają i pracują w mieście nie mają ku temu powodu by jechać do Łabuń i się tankować bo najzwyczajniej się nie opłaca.Tak że możesz mnie nazywać PANEM bo szastam kasą a co.... 8)
Na pana trzeba mieć wygląd , właśnie najbardziej bogaci są najbardziej oszczędni i żeby zapłacić mniej za paliwo niż w Tomaszowie wystarczy pojechać na stację paliw w Budach .
Na górę

Postautor: Ropka » 2 kwie 2019, o 11:54

Własnie i tak się jeździ raz czy dwa w miesiącu do Zamościa lub dalej więc trzeba wyrobić sobie nawyk tankowania poza Tomaszowem i tyle. A bogaci niech tankują w mieście.
Na górę

Postautor: Airbus » 10 kwie 2019, o 23:43

Ceny 10.04.2019
Tomaszów Orlen 5.44
Krasnystaw Orlen 5.14
Lublin Orlen 4.88
O co tu chodzi?
Na górę

Postautor: dwwr » 11 kwie 2019, o 02:23

Ceny 10.04.2019
Tomaszów Orlen 5.44
Krasnystaw Orlen 5.14
Lublin Orlen 4.88
O co tu chodzi?
Po prostu nie trzeba tankowac w Tomaszowie -wszyscy
Na górę

Postautor: Gość » 11 kwie 2019, o 09:07

Po prostu nie trzeba tankowac w Tomaszowie -wszyscy

To zbyt skomplikowane aby jeździć specjalnie po paliwo poza miasto.
Wystarczy się skrzyknąć i tankować tylko na jednej ustalonej stacji w T.L.
Na górę

Postautor: Gość » 11 kwie 2019, o 14:13

Krasnystaw dziś, 11 kwietnia LPG 2.15zł./litr.
Na górę

Postautor: Gość » 11 kwie 2019, o 17:19

tankując "do pełna" można się przejechać do Łabuń...
-zysk zero
-troszkę poświęconego czasu
-dogrzejecie sobie dobrze silnik, duży plus!
-największy plus to nie tankujecie w TL :-)

Pzdr.
Na górę

Postautor: Gość » 11 kwie 2019, o 19:42

Łabunie lpg 2.29
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”