Podwyżka opłat za śmieci

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Zubi » 3 kwie 2019, o 11:20

Jakie są ceny w eclerze? Czy jest możliwa zmiany usługodawcy? Może trzeba zbojkotować UM i MPGKiM?
Na górę

Postautor: Gość » 3 kwie 2019, o 13:43

hmm...o widzisz jednak jakieś wyjście jest :roll:
Na górę

Postautor: Gffjb » 3 kwie 2019, o 13:54

Ekler ma zmowę z UM i mpgk i nie wejdzie im w teren. Sprawdzone.
Na górę

Postautor: Gffjb » 3 kwie 2019, o 14:05

Ekler ma zmowę z UM i mpgk nie wejdzie im w teren. Sprawdzone.
Na górę

Postautor: Gość » 3 kwie 2019, o 19:08

to prawda - nie dość ,że zabiorą mniej niż do tej pory to jeszcze drożej ale dlaczego w takim razie mieszkańcy bloków PGKM wystawiają wersalki i jest to zabierane,znowu jest podział mieszkańców na lepszych i gorszych a może mamy wywozić pod bloki ?
Na górę

Postautor: Gość » 3 kwie 2019, o 19:16

Widziałam kiedyś,że Ekler zabierał od niektórych sąsiadów ale to było dawno więc chyba trzeba się dowiedzieć czy w mieście maja odbiorców
Na górę

Postautor: Gość » 3 kwie 2019, o 20:29

Już się zaczyna podrzucanie śmieci w workach. Na skwerze przy ulicy Lipowej stoją wory no i stara choinka. I co na to MPGK. Sołtys ma wywiezć na sortownię. Tomaszowiacy nie dadzą się nabić w butelkę. :?: :?: :!:















WYWIÓZŁ NA pETERA
Na górę

Postautor: Gość » 3 kwie 2019, o 20:39

Już się zaczyna podrzucanie śmieci w workach. Na skwerze przy ulicy Lipowej stoją wory no i stara choinka. I co na to MPGK. Sołtys ma wywiezć na sortownię. Tomaszowiacy nie dadzą się nabić w butelkę. :?: :?: :!:


Przecież to nie świadczy o MPGK tylko o chamskim postępowaniu tych, którzy wyrzucają śmieci na ulicę. Zadaj sobie pytanie czy ten który wyrzucił płaci za śmieci, czy przez takiego pajaca ty płacisz więcej. :lol:












WYWIÓZŁ NA pETERA
Na górę

Postautor: Gość » 3 kwie 2019, o 20:49

Płaci dwa razy więcej jak płacił i sam ma wywozić na sortownie. Tego nawet w filmach Bareji nie widziałem :oops:
Na górę

Postautor: bolcio » 3 kwie 2019, o 21:12

Płaci dwa razy więcej jak płacił i sam ma wywozić na sortownie. Tego nawet w filmach Bareji nie widziałem :oops:
Ja wiesz, że płaci dwa razy więcej to wiesz kim jest ta osoba, która wyrzuciła śmieci. :lol:
Na górę

Postautor: robo » 3 kwie 2019, o 22:49

A ja wypierdzielam do lasu i mam święty spokój!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2019, o 11:07

A ja wypierdzielam do lasu i mam święty spokój!!!!!!
namierzyć, zgłosić gdzie trzeba. cenię szczerość forumowiczow :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2019, o 12:45

ŚMIECI PLUS, to nowy program tomaszowskiego PISU. Brawo wyborcy pisu i Żukowskiego. Dzięki wam mamy podwyżki za śmieci, dzięki wam będziemy oddawać jeden kubełek a resztę cholera wie gdzie, dzięki wam burmistrz zaciąga nowy kredyt na socjal przy Moniuszki. Ja wiem, że za jakiś czas przejrzycie na oczy i będziecie mówić, że pis was otumanił, że wy nie wiedzieli i takie tam inne durnoty będziecie pleść. Tyle, że straconego czasu i głupich decyzji już się nie wróci.
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2019, o 13:50

ŚMIECI PLUS, to nowy program tomaszowskiego PISU. Brawo wyborcy pisu i Żukowskiego. Dzięki wam mamy podwyżki za śmieci, dzięki wam będziemy oddawać jeden kubełek a resztę cholera wie gdzie, dzięki wam burmistrz zaciąga nowy kredyt na socjal przy Moniuszki. Ja wiem, że za jakiś czas przejrzycie na oczy i będziecie mówić, że pis was otumanił, że wy nie wiedzieli i takie tam inne durnoty będziecie pleść. Tyle, że straconego czasu i głupich decyzji już się nie wróci.
ale PIS rządzi już kolejna kadencję. w poprzedniej mieli wiekszość w radzie w obecnej chyba tylko 2 jest spoza PIS. mieszkańcy tak chcą i musisz sie pogodzić z wola suwerena.
Na górę

Postautor: anoni » 4 kwie 2019, o 14:23

Mało tego, w sortowni nie przyjmują gałęzi powiązanych w wiązki. GAŁĘZIE MUSZĄ BYĆ ROZDROBNIONE. Inna ciekawostka, 1 pojemnik BIO przypada na 6 domowników! A nie powinno się przeliczać się na metraż trawnika ? Przecież domownik za przeproszeniem nie sra do pojemnika tylko do wuceta .Proszę się za pół roku przespacerować po okolicznych lasach, będą na bank porządnie zaśmiecone. Aż się prosi jakaś wspólna akcja mieszkańców :)
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”