Podwyżka opłat za śmieci

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 4 kwie 2019, o 18:23

Mało tego, w sortowni nie przyjmują gałęzi powiązanych w wiązki. GAŁĘZIE MUSZĄ BYĆ ROZDROBNIONE. Inna ciekawostka, 1 pojemnik BIO przypada na 6 domowników! A nie powinno się przeliczać się na metraż trawnika ? Przecież domownik za przeproszeniem nie sra do pojemnika tylko do wuceta .Proszę się za pół roku przespacerować po okolicznych lasach, będą na bank porządnie zaśmiecone. Aż się prosi jakaś wspólna akcja mieszkańców :)


A...........W..........S............ :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2019, o 19:05

ŚMIECI PLUS, to nowy program tomaszowskiego PISU. Brawo wyborcy pisu i Żukowskiego. Dzięki wam mamy podwyżki za śmieci, dzięki wam będziemy oddawać jeden kubełek a resztę cholera wie gdzie, dzięki wam burmistrz zaciąga nowy kredyt na socjal przy Moniuszki. Ja wiem, że za jakiś czas przejrzycie na oczy i będziecie mówić, że pis was otumanił, że wy nie wiedzieli i takie tam inne durnoty będziecie pleść. Tyle, że straconego czasu i głupich decyzji już się nie wróci.
ale PIS rządzi już kolejna kadencję. w poprzedniej mieli wiekszość w radzie w obecnej chyba tylko 2 jest spoza PIS. mieszkańcy tak chcą i musisz sie pogodzić z wola suwerena.
Głupi jesteś czy nawiedzony? Suweren jeszcze gorzko zapłacze a jak suweren durny, nie myślę się godzić z wolą idiotów.
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2019, o 19:32



ale PIS rządzi już kolejna kadencję. w poprzedniej mieli wiekszość w radzie w obecnej chyba tylko 2 jest spoza PIS. mieszkańcy tak chcą i musisz sie pogodzić z wola suwerena.
Głupi jesteś czy nawiedzony? Suweren jeszcze gorzko zapłacze a jak suweren durny, nie myślę się godzić z wolą idiotów.
:lol: no tak. jak ktoś stwierdza fakty to jest głupi. na 15 radnych mamy 13 z PIS. w wiekszościowych okręgach. bardziej demokratycznie nie można. czyli suweren głupi a ty mądry? z takim podejściem na pewno wygracie wybory
Na górę

Postautor: Gość » 5 kwie 2019, o 07:19

wiesz co to znaczy indoktrynacja albo fanatyzm? tacy w większości są wyborcy pisu. reszta która jest przy korycie dobrze się ma, czesze kasę i zaciera ręce. do tego śmieją się po kątach aż ich brzuchy bolą. tzw elektorat dostaje jałmużnę i ma głosować a teraz na dodatek płacić za durne podwyżki chociażby śmieci. kupiony elektorat nazywasz suwerenem? głupiś! zabierz ludziom pisowskie plusoprogramy to zobaczysz jakiego masz suwerena i gdzie suweren ma pis :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 5 kwie 2019, o 09:47

no tak. demokracja jest wtedy gdy peło wygrywa :panzielony: tylko,że peło tez chce kupić wyborców 13 emeryturą, 500+ na pierwsze dziecko i 1000 zł dla nauczycieli
Na górę

Postautor: Gość » 5 kwie 2019, o 13:09

Demokracja jest wtedy,kiedy nie przekupuje się wyborców,kiedy nie manipuluje się wyborcami,kiedy nie stosuje się pijarowskiej propagandy.Obojętne o jaką partię chodzi.Teraz PO i PIS prześcigają się w korupcji politycznej.Gorzko tego jako cały naród pożałujemy,mimo że tylko 1/4 tego narodu wybrała propagandę sukcesu.
Na górę

Postautor: Gość » 5 kwie 2019, o 17:41

Demokracja jest wtedy,kiedy nie przekupuje się wyborców,kiedy nie manipuluje się wyborcami,kiedy nie stosuje się pijarowskiej propagandy.Obojętne o jaką partię chodzi.Teraz PO i PIS prześcigają się w korupcji politycznej.Gorzko tego jako cały naród pożałujemy,mimo że tylko 1/4 tego narodu wybrała propagandę sukcesu.
te. ale o co tobie chodzi? 20 mln zł na wysypisko przepadło. 5 mln zł dodatkowo na basen poszło. więc czym przekupili? tak ludzie chcą i trzeba się z tym pogodzić
Na górę

Postautor: Gość » 6 kwie 2019, o 07:24

Na głupotę zgody nie ma nigdy!!!
Na górę

Postautor: osoba » 6 kwie 2019, o 11:20

Witam mam pytanko a jak to jest z pojemnikami na śmiecie ile przysługuje na 1,2,3,4,5,6 osób pojemników bo nie wiem nie mogę tego nigdzie wyszukać ? czy tyle samo co dla 1-osoby i dla 6?
Na górę

Postautor: Gość » 6 kwie 2019, o 15:03

Bardzo istotne pytanie.
Na górę

Postautor: Gość » 6 kwie 2019, o 21:04

Nikt się widać nawet nad tym nie zastanawiał.Zarządzono tak jaby wsyscy w mieście mieszkali w blokach i każdy wrzuca ile chce do wspólnych kontenerow bez limitu.
a TU KUKU :lol: bo nagle okazuje się,że śmieci w domach jednorodzinnych będą oganiczone do dwu kubłów w tym jeden na bio i jeden na zmieszane.O plastikach jakoś nie ma wzmianki bo wiadomo z tego można odzyskać kasę.
NAJGORZEJ BĘDZIE Z TZW. PROBLEMATYCZNYMI bo co zrobią blokersi?
Na górę

Postautor: Gość » 6 kwie 2019, o 21:21

wniosek -nie można wprowadzić ograniczeń w domach jednorodzinnych
Na górę

Postautor: Gość » 7 kwie 2019, o 17:37

blokersi stawiają koło kontenera i mają w nosie,nie mają ograniczeń, wystawiają worki i nikt sam nie wywozi na Petera dlatego nie rozumiem dlaczego sa inaczej traktowani jak mieszkańcy domów
Na górę

Postautor: Mart » 7 kwie 2019, o 20:40

ile kosztuja smieci niesegregowane? nie ma informacji na stronie pgkim
Na górę

Postautor: Gość » 7 kwie 2019, o 20:47

Nie płacisz pgkim
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”