Jakie szkoły w Tomaszowie strajkują??

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 18 kwie 2019, o 22:23

Nie mam bladego pojęcia jak wyglądałby ,wiem za to na pewno ,że takie przypadki jak twój się leczy.
Ależ Towarzyszu, ja jestem szczęśliwy i nie potrzebuję żadnej terapii. Za każdym razem, gdy zobaczę w jedynie słusznej TVP oblicze naszego Wodza, to się czuję tak, jakbym zobaczył oblicze mesjasza. Taki blask bije od Niego, chyba nawet widzę aureolę wokół Jego niespotykanie inteligentnej twarzy. Co tu leczyć, jeśli widzę Go w sposób godny i właściwy, jak wszyscy którzy go ukochaliśmy. Nie widzisz w Nim istoty nadludzkiej? Pewnie jesteś wykształciuchem. Jeśli tak, to mi z tobą nie po drodze.
Na górę

Postautor: Gość » 18 kwie 2019, o 23:48

Piotr Misztal to znana postać łódzkiego biznesu. Tak się składa, że syn milionera w tym roku zdaje maturę, a przynajmniej powinien, bo plany może pokrzyżować mu strajk nauczycieli. Jeśli tak się stanie, ojciec chłopaka zapowiada, że pozwie technikum, w którym ten się uczy - informuje "Dziennik Łódzki".

Jak czytamy, biznesmen o swoich zamiarach powiadomił SMS-em wychowawczynię syna. Co więcej, Misztal ma dla nauczycieli "propozycję". Jeśli chcą podwyżki, zapraszam do mnie. Po przyuczeniu daję 8 tys. zł - mówi, cytowany przez "Dziennik Łódzki".

https://www.money.pl/gospodarka/strajk- ... 9409a.html
Na górę

Postautor: Gość » 18 kwie 2019, o 23:54

Piotr Misztal to znana postać łódzkiego biznesu. Tak się składa, że syn milionera w tym roku zdaje maturę, a przynajmniej powinien, bo plany może pokrzyżować mu strajk nauczycieli. Jeśli tak się stanie, ojciec chłopaka zapowiada, że pozwie technikum, w którym ten się uczy - informuje "Dziennik Łódzki".

Jak czytamy, biznesmen o swoich zamiarach powiadomił SMS-em wychowawczynię syna. Co więcej, Misztal ma dla nauczycieli "propozycję". Jeśli chcą podwyżki, zapraszam do mnie. Po przyuczeniu daję 8 tys. zł - mówi, cytowany przez "Dziennik Łódzki".

https://www.money.pl/gospodarka/strajk- ... 9409a.html
Jeśli mi opłaci jeszcze mieszkanie w Łodzi - biorę.
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2019, o 00:06

Piotr Misztal to znana postać łódzkiego biznesu. Tak się składa, że syn milionera w tym roku zdaje maturę, a przynajmniej powinien, bo plany może pokrzyżować mu strajk nauczycieli. Jeśli tak się stanie, ojciec chłopaka zapowiada, że pozwie technikum, w którym ten się uczy - informuje "Dziennik Łódzki".

Jak czytamy, biznesmen o swoich zamiarach powiadomił SMS-em wychowawczynię syna. Co więcej, Misztal ma dla nauczycieli "propozycję". Jeśli chcą podwyżki, zapraszam do mnie. Po przyuczeniu daję 8 tys. zł - mówi, cytowany przez "Dziennik Łódzki".

https://www.money.pl/gospodarka/strajk- ... 9409a.html
Jeśli mi opłaci jeszcze mieszkanie w Łodzi - biorę.
Mając 8 tys. nie wynajmiesz mieszkania? jakiś strasznie roszczeniowy jesteś
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2019, o 08:53



Jeśli mi opłaci jeszcze mieszkanie w Łodzi - biorę.
Mając 8 tys. nie wynajmiesz mieszkania? jakiś strasznie roszczeniowy jesteś
Znam swoją wartość, dlatego i teraz nie pracuję za miskę ryżu i nie identyfikuję się z proletariatem.
😀
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2019, o 09:02



Mając 8 tys. nie wynajmiesz mieszkania? jakiś strasznie roszczeniowy jesteś
Znam swoją wartość, dlatego i teraz nie pracuję za miskę ryżu i nie identyfikuję się z proletariatem.
😀
twoim największym sukcesem w życiu jest te kilka postów na forum. czujesz się tutaj kimś?
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2019, o 09:16

Do zwolenników pisu - zrozumcie w końcu, że te wszystkie strajki i bunty poszczególnych grup społecznych to wynik pisowskiej propagandy sukcesu!!! Skoro jest tak dobrze, to czemu się nie upomnieć?? Takie błędne koło wasi przywódcy sami stworzyli!! I to nie koniec. Po nauczycielach będą kolejne grupy pracownicze. Bo czemu nie skorzystać z tego dobrobytu?? Ruszcie trochę głową i Wesołych Świąt
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2019, o 09:18



Znam swoją wartość, dlatego i teraz nie pracuję za miskę ryżu i nie identyfikuję się z proletariatem.
😀
twoim największym sukcesem w życiu jest te kilka postów na forum. czujesz się tutaj kimś?
Hehehe ... Nie mierz swoja miarą proletariuszu i bierz się do roboty, bo ci zmniejszą rację ryżu.
😆
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2019, o 09:21

Chyba nie ma większej żenady niż chwalenie się swoimi rzekomymi sukcesami życiowymi na forum :P

Także weź już leki, sprawdź czy renta wpłynęła już na konto i idź dziecko umysłowe i nie ośmieszaj się więcej :P
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2019, o 09:28

Chyba nie ma większej żenady niż chwalenie się swoimi rzekomymi sukcesami życiowymi na forum :P

Także weź już leki, sprawdź czy renta wpłynęła już na konto i idź dziecko umysłowe i nie ośmieszaj się więcej :P
Hahaha... Ciągle te same wyuczone formułki. Potrafisz coś sensownego od siebie? Zacznij czytać książki, to słownictwo ci się poprawi. Samo słuchanie propagandy sukcesu twego prezia nie uczyni cię światłym i oczytanym. Kto tu się z nas dwóch ośmiesza, można poznać po bogactwie słownictwa i poziomie wypowiedzi.
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2019, o 09:35

Tak. Wyjątkowa inteligencja napisać o żywym człowieku w kontekście propozycji przekwalifikowania. Zrozumiałeś , że ktoś chce zastąpić nauczyciela robotami? :P

A teraz nas pozorów z włoskich Alp lub Monako :P
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2019, o 09:41

Tak. Wyjątkowa inteligencja napisać o żywym człowieku w kontekście propozycji przekwalifikowania. Zrozumiałeś , że ktoś chce zastąpić nauczyciela robotami? :P

A teraz nas pozorów z włoskich Alp lub Monako :P
Jestem nauczycielem i jestem dumny z tego, bo mam sprawny mózg i nie muszę z takim jak ty chwalić wodza. Ty jesteś tym, na co wasz wieszcz obiecał niedawno rolnikom kolejny program z plusem. Takich jak ty, łykam na śniadanie i wydalam drugą stroną. Domyśl się którędy.
😂
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2019, o 09:43

Tak. Wyjątkowa inteligencja napisać o żywym człowieku w kontekście propozycji przekwalifikowania. Zrozumiałeś , że ktoś chce zastąpić nauczyciela robotami? :P

A teraz nas pozorów z włoskich Alp lub Monako :P
Jestem nauczycielem i jestem dumny z tego, bo mam sprawny mózg i nie muszę z takim jak ty chwalić wodza. Ty jesteś tym, na co wasz wieszcz obiecał niedawno rolnikom kolejny program z plusem. Takich jak ty, łykam na śniadanie i wydalam drugą stroną. Domyśl się którędy.
😂
Ta. Chyba tym który sie przebrał za krowę i muczał albo którego piorun strzelił w prącie :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2019, o 09:46

Ten świat jest niezbadany. Go.wno potrafi pisać?
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2019, o 09:54

Ten świat jest niezbadany. Go.wno potrafi pisać?
czyżby pedagog? :P
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”