Szpital

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 21 mar 2024, o 20:46

Francuś!! Czubie jeremiahu!!!!! Konfidencie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ty przestań w końcu idiotę z siebie robić i przestań nazywać forumowymi wszystkich myślących czy piszących inaczej niż ty.
Teraz jest tak: jedni coś o czymś piszą, a ty innym na ten wpis odpowiadasz. i tak wkoło. Cyrk istny!!!! Tyle razy ci radziłem: przynajmniej ponumeruj jakoś tych swoich forumowych. Odpuść sobie dalsze błaznowanie. No chyba że chcesz, by inni mieli z ciebie bekę
Jak narazie to z ciebie forumowy tutaj jest beka. I serio, dobrze radzę, myśl czasem co piszesz. Widzisz forumowy, ty jak nie masz argumentów to zaczynasz wyzywać. Oj forumowy forumowy.
Na górę

Postautor: Gość » 21 mar 2024, o 20:46

a ty zj.ebie jeden przestań do wszystkich startowac z tym francusiem. krwa jaki ty jesteś poj.bany . siedzisz tu od rana do wieczora prdlnięty lokalny celebryto
Na górę

Postautor: NEO » 21 mar 2024, o 21:35

Do puenty!!Nie będzie żadnych 90ciu milionów a na zdjęciach można obiecać wszystko.To jak henryk i jarek zabezpieczyli 20 mln na dokładkę do tego kartonowego czeku to może chociaż naprawicie kibel na chirurgi bo się przewraca i żule palą tam faje a na sorze sobie odsypiają a zapomniałem że wy pewnie bliżej Zamościa się nie kładziecie.I to są problemy zwykłych ludzi a nie dziesiąty orlik czy wasze tańce na pomnikach.Acha no ale wam się należą wszystkie kadencje do emerytury bo przecież zarządzacie wielką metropolią i pewnie trzeba by jeszcze rozszeżyć program rodzina na swoim.Ps.Mam dla was program!!Rozbudowa starostwa i likwidacja komputerów,co wy na to?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”